Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
 
Strefa wejściowa posesji - jak nie popełnić błędu zdjęcie

Strefa wejściowa posesji - jak nie popełnić błędu

Dobrze zaprojektowana strefa wejściowa uwzględnia między innymi takie elementy jak:  kształt i przebieg ścieżki; jej szerokość; materiał, z którego jest wykonana. Każdy z nich ma wpływ na komfort użytkowników.

Czytaj więcej

 
Strefa Projektanta – nowe narzędzie dla projektantów zdjęcie

Strefa Projektanta – nowe narzędzie dla projektantów

Projektowanie przegród budynku ze względu na ich izolacyjność termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo pożarowe i zrównoważone budownictwo są ważnym elementem w prowadzeniu i realizacji projektów budowlanych. Aby wspierać ten proces ISOVER dostarcza wiele narzędzi umożliwiających projektowanie dociepleń budynków zgodnie z najwyższymi standardami budownictwa. Jednym z nich jest właśnie oddana do użytku Strefa Projektanta.

Czytaj więcej

 
BUDMA 2019. Fachowe targi nowych możliwości zdjęcie

BUDMA 2019. Fachowe targi nowych możliwości

Najważniejsze targowe wydarzenie 2019 roku zbliża się już wielkimi krokami. Co tym razem zobaczymy w Poznaniu, podczas targów BUDMA? Czego mogą spodziewać się fachowcy, którzy przyjadą na targi z każdego zakątka naszego kraju? Prezentujemy kilka wybranych pozycji z programu przyszłorocznej BUDMY.  

Czytaj więcej

 
55 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „Twój Dom 2019” zdjęcie

55 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „Twój Dom 2019”

Wydarzenie to jest największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmujące, także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego.

Czytaj więcej

 
BUDMA. Trendy, spotkania, biznes! zdjęcie

BUDMA. Trendy, spotkania, biznes!

Blisko 50 000 frekwencja targów, blisko 1000 wystawców, 43 produkty nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Złotego Medalu MTP, ponad 150 targowych premier rynkowych, interaktywne wydarzenia, spotkania z autorytetami i celebrytami, a przede wszystkim moc biznesowych rozmów na stoiskach. 

Czytaj więcej

 
Strefa prysznicowa do zadań specjalnych zdjęcie

Strefa prysznicowa do zadań specjalnych

Osoby niepełnosprawne ruchowo spotykają się z wieloma trudnościami. Funkcjonowanie każdego dnia może im przysparzać wiele kłopotów. Na szczęście coraz więcej firm wychodzi naprzeciw napotykanym problemom i proponuje rozwiązania, których celem jest poprawienie komfortu codziennego życia. Jednym z nich są produkty umożliwiające odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni prysznicowej.  

Czytaj więcej

 
Ekspertyza a opinia techniczna budynku? Kiedy należy zaprosić fachowca do oceny stanu nieruchomości? zdjęcie

Ekspertyza a opinia techniczna budynku? Kiedy należy zaprosić fachowca do oceny stanu nieruchomości?

Kupno lub sprzedaż domu, likwidacja szkody, naruszenie konstrukcji budynku - w tych i wielu innych przypadkach potrzebna jest rzetelna ocena stanu technicznego budynku.

Czytaj więcej

 
Poradnik DIY: Montaż desek elewacyjnych. Nie potrzebujesz fachowca! zdjęcie

Poradnik DIY: Montaż desek elewacyjnych. Nie potrzebujesz fachowca!

Alternatywą dla tradycyjnych systemów elewacyjnych jest włóknocementowa deska elewacyjna CEDRAL, wyglądem przypominająca naturalne drewno. Jedną z podstawowych zalet tego tworzywa jest łatwość i szybkość montażu. Teraz bez pomocy fachowca możesz odmienić swoją fasadę, obramowania okien, drzwi czy podbitkę dachu.

Czytaj więcej

 
51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2017" zdjęcie

51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2017"

Organizowane od 25 lat targi na pograniczu polsko – czesko - słowackim są największym wydarzeniem branży budowlanej w Polsce południowej.  

Czytaj więcej

 
BUDMA 2017. Fachowe targi. zdjęcie

BUDMA 2017. Fachowe targi.

Przed nami kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 7 – 10 lutego 2017r. Tradycyjnie już, BUDMA będzie miejscem spotkań, dyskusji i rozmów biznesowych dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów. Tym razem prezentujemy wybrane elementy z programu targów, skierowane do fachowców.

Czytaj więcej

 
Taras. Prywatna strefa relaksu zdjęcie

Taras. Prywatna strefa relaksu

Taras to bardzo specjalne miejsce w domu. Poranna kawa na świeżym powietrzu, czy chwila na słońcu czasem wystarczą, by przerwać codzienną gonitwę i naładować baterie. 

Czytaj więcej

 
Marka SKIL podpowiada prezenty, które ucieszą fachowca zdjęcie

Marka SKIL podpowiada prezenty, które ucieszą fachowca

Każdy, kto choć raz pracował przy budowie czy remoncie wie, że współpraca z dobrym fachowcem to podstawa sukcesu.

Czytaj więcej

 
Planujesz remont mieszkania? Oto sposób na znalezienie solidnego fachowca zdjęcie

Planujesz remont mieszkania? Oto sposób na znalezienie solidnego fachowca

Wybór rzetelnego wykonawcy z branży budowlano-remontowej może przysporzyć nie lada problemów. Choć w Internecie znaleźć można wiele ofert większych czy mniejszych firm, to jednak decyzja nie jest tak oczywista. W grę wchodzi nie tylko ostateczny wygląd naszego domu, lecz także jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań. Akademia Techniczna PPG Deco pomaga znaleźć sprawdzonego specjalistę.

Czytaj więcej

 
OK! Podwójna moc włókien siłą każdego fachowca budowlanego zdjęcie

OK! Podwójna moc włókien siłą każdego fachowca budowlanego

Zastosowanie włókien do wzmacniania konstrukcji w budownictwie znane jest od ponad 3500 lat. Ich obecność zwiększa wytrzymałość na zgniatanie i podnosi udaroodporność.

Czytaj więcej

 
Strefa Rodzica w Olsztynie już na półmetku zdjęcie

Strefa Rodzica w Olsztynie już na półmetku

Wielkimi krokami zbliża się finał akcji społecznej „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom”. Program realizuje firma Budimex S.A.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 764