Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
 
Jeszcze szybsze projektowanie i dobór właściwego systemu zamocowań zdjęcie

Jeszcze szybsze projektowanie i dobór właściwego systemu zamocowań

Moduł INSTALL-FIX oprogramowania projektowego FIXPERIENCE, umożliwia planistom i handlowcom projektowanie systemów instalacyjnych wraz z odpowiednimi kotwami i dokumentacją, w elastyczny i prosty sposób. Wystarczy kilka kliknięć oraz wprowadzenie parametrów, a otrzymamy obliczenia statyczne zgodne z aktualnymi, europejskimi wymogami technicznymi. Program działa intuicyjnie i określa wymagane ilości poszczególnych elementów.

Czytaj więcej

 
IronCAD vs. tradycyjne oprogramowanie CAD – Dlaczego użytkownicy wybierają IRONCAD (i Ty również powinieneś) zdjęcie

IronCAD vs. tradycyjne oprogramowanie CAD – Dlaczego użytkownicy wybierają IRONCAD (i Ty również powinieneś)

Wielu inżynierów opiera swoją pracę na innowacyjnym oprogramowaniu IronCAD i jego innowacyjnych rozwiązaniach oraz metodach projektowania, które dają większą swobodę działania w porównaniu do innych programów.

Czytaj więcej

 
FLIR przedstawia oprogramowanie Thermal Studio dla operatorów kamer termowizyjnych do automatycznego przetwarzania zdjęć termowizyjnych zdjęcie

FLIR przedstawia oprogramowanie Thermal Studio dla operatorów kamer termowizyjnych do automatycznego przetwarzania zdjęć termowizyjnych

Zaawansowane, wsadowe przetwarzanie filmów oraz zdjęć usprawnia przepływ pracy i jest dostępne jako bezpłatna wersja próbna

Czytaj więcej

 
Najlepsze oprogramowanie intralogistyczne 2019 zdjęcie

Najlepsze oprogramowanie intralogistyczne 2019

Cyfryzacja to jeden z najważniejszych megatrendów zmieniających współczesną gospodarkę i logistykę. Nowe modele biznesowe, pionierskie usługi i aplikacje definiują dziś reguły gry w transporcie wewnętrznym – powoli także w Polsce.

Czytaj więcej

 
Wymagania ochrony przeciwpożarowej w praktyce projektowej i odbiorach. Nowości i konfrontacja przepisów z praktyką podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019 zdjęcie

Wymagania ochrony przeciwpożarowej w praktyce projektowej i odbiorach. Nowości i konfrontacja przepisów z praktyką podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019

Już 5 grudnia zapraszamy na coroczny Kongres Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019. To wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów, specjalistów, projektantów, architektów, generalnych wykonawców inwestycji, inwestorów sektora przemysłu, budownictwa komercyjnego i użyteczności publicznej ale także rynku hal i magazynów produkcyjnych.

Czytaj więcej

 
Jak promują się producenci materiałów? Tworzenie rodzin w Revit wykorzystywane przez projektantów zdjęcie

Jak promują się producenci materiałów? Tworzenie rodzin w Revit wykorzystywane przez projektantów

Oprogramowanie Autodesk Revit stanowi kompleksowy pakiet umożliwiający realizowanie każdego etapu projektu – od koncepcji aż po wizualizację. Dzięki oparciu programu na systemie modelowania informacji o budynku (BIM), Revit wpasowuje się w obecne trendy projektowe wykorzystywane przez innowacyjne przedsiębiorstwa branży MEP.  

Czytaj więcej

 
Connecto DMS, jako oprogramowanie dla budownictwa zdjęcie

Connecto DMS, jako oprogramowanie dla budownictwa

Firmy budowlane wybierając system Connecto DMS najczęściej kierują się możliwością prowadzenia kilku projektów jednocześnie, sprawnym obiegiem dokumentów, zarządzaniem sprzętem oraz analizowaniem wyników. 

Czytaj więcej

 
Nowe oprogramowanie od firmy Schöck dla połączeń balkonowych zdjęcie

Nowe oprogramowanie od firmy Schöck dla połączeń balkonowych

Firma Schöck wprowadziła nowy program obliczeniowy Schöck Isokorb. Służy on do łatwego i szybkiego wymiarowania termicznie izolowanych połączeń balkonowych przy użyciu łączników Isokorb®.

Czytaj więcej

 
Książka: Grzejniki w wodnych instalacjach grzewczych zdjęcie

Książka: Grzejniki w wodnych instalacjach grzewczych

Prezentujemy nowe wydanie publikacji poświęconej zagadnieniom projektowym i obliczeniowym zw. z grzejnikami w wodnych instalacjach ogrzewczych. Szeroko omówiono w niej stosowane typy i rodzaje grzejników, pokazano ich wady i zalety.

Czytaj więcej

 
Silny partner w technologii budowlanej zdjęcie

Silny partner w technologii budowlanej

Wsparcie fischer dla projektów HVAC

Czytaj więcej

 
Budownictwo – jakie oprogramowanie wybrać dla tej branży? zdjęcie

Budownictwo – jakie oprogramowanie wybrać dla tej branży?

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo z branży budowlanej to niewątpliwie wiesz o ilu formalnościach musisz pamiętać w codziennej pracy. Sposobem, dzięki któremu efektywniej i skuteczniej będziesz prowadził firmę może być wdrożenie systemu Simple.BUD.   

Czytaj więcej

 
Niebanalna przestrzeń wokół domu – postaw na profesjonalny projekt zdjęcie

Niebanalna przestrzeń wokół domu – postaw na profesjonalny projekt

Każdy kto zmierzył się z budową własnego domu wie jak długotrwały i męczący może być to proces. Z reguły budowa zajmuje nam on od kilkunastu miesięcy do kilku lat. 

Czytaj więcej

 
Moc świątecznych inspiracji w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG – numer już do zobaczenia online! zdjęcie

Moc świątecznych inspiracji w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG – numer już do zobaczenia online!

Pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje, świąteczne aranżacje wigilijnego stołu, najlepsze projekty domów, modne wnętrza, a także hity z kolekcji EX i ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli. 

Czytaj więcej

 
Modelowanie mostów z ALLPLAN BRIDGE zdjęcie

Modelowanie mostów z ALLPLAN BRIDGE

Allplan Bridge to wysokowydajne rozwiązanie BIM do parametrycznego modelowania mostów. Oprogramowanie wspiera inżynierów na wszystkich etapach projektowania, od koncepcji po rysunki wykonawcze. Parametryczne modele mostów o niespotykanej dotąd przejrzystości i łatwości obsługi pomagają znacznie skrócić czas projektowania i wprowadzania zmian w modelu.

Czytaj więcej

 
Allplan 2018 - Najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania BIM dla inżynierów budownictwa i architektów zdjęcie

Allplan 2018 - Najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania BIM dla inżynierów budownictwa i architektów

Oprogramowanie  Allplan niemieckiej firmy Nemetschek Group  od lat należy do grona najbardziej cenionych systemów BIM dla inżynierów budownictwa i architektów. Programy Allplan powszechnie kojarzone są z niezawodnością i wysoką  efektywnością pracy.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 884