Artykuł Dodaj artykuł

Gwóźdź w płynie – klej FIX STRONG

Prace naprawcze i montażowe wymagają na ogół zastosowania rozwiązań, które zapewniają nie tylko trwały, lecz także atrakcyjny wizualnie efekt.

Gwóźdź w płynie – klej FIX STRONG DragonPrace naprawcze i montażowe wymagają na ogół zastosowania rozwiązań, które zapewniają nie tylko trwały, lecz także atrakcyjny wizualnie efekt. Odpowiednio dobrany klej to sposób na szybkie, skuteczne i estetyczne mocowanie rozmaitych materiałów.

FIX STRONG to nowy klej uniwersalny marki Dragon. Stosowany wewnątrz lub na zewnątrz budynków, z powodzeniem zastępuje tradycyjne gwoździe przy realizacji prac wykończeniowych i montażowych.  Ten wodoodporny preparat charakteryzuje się przy tym bardzo dużą siłą łączenia elementów wykonanych z popularnych tworzyw, takich jak: drewno, metal, ceramika, szkło, sklejka, materiały drewnopochodne, styropian czy poliuretan.

FIX STRONG dostępny jest w wygodnej tubie umożliwiającej łatwe rozprowadzanie (punktowo lub pasmami) produktu na podłożu, albo bezpośrednio na powierzchni przyklejanego materiału. W obu przypadkach, spoina zapewnia skuteczne mocowanie już po ok. 30 sekundach dociskania, a w razie potrzeby – możliwe jest dokonywanie korekt jeszcze przez 10 minut od nałożenia.

INFORMACJE TECHNICZNE:

Produkt Uniwersalny klej montażowy FIX STRONG
Producent Dragon Poland
Temperatura otoczenia +5 ºC do +30 ºC
Czas dociskania  ok. 30 sekund
Czas uzyskania
pełnej wytrzymałości
48h
Wydajność 1,5-3 m2/L
Zastosowanie drewno, metal, ceramika, szkło, sklejka,
materiały drewnopochodne, styropian,
poliuretan
Opakowanie tuba 140 g
Cena brutto ok. 7,50 zł

 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły