Artykuł Dodaj artykuł

Benzyna ekstrakcyjna – produkt niezbędny w każdym domu

Wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, takie jak tłuste plamy, zacieki od farb, kleju czy lakierów są szczególnie trudne do usunięcia. Powstają najczęściej podczas remontów i prac naprawczych, więc uniknięcie ich jest niemożliwe. 

Wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, takie jak tłuste plamy, zacieki od farb, kleju czy lakierów są szczególnie trudne do usunięcia. Powstają najczęściej podczas remontów i prac naprawczych, więc uniknięcie ich jest niemożliwe. By pozbyć się ich skutecznie, warto zaopatrzyć się w środek, który z łatwością usunie uciążliwe zabrudzenia i nie zniszczy czyszczonego przedmiotu. W takim wypadku przydatna może okazać się benzyna ekstrakcyjna.

Benzyna ekstrakcyjna – produkt niezbędny w każdym domuBenzyna ekstrakcyjna to uniwersalny produkt przeznaczony do rozcieńczania, który świetnie sprawdzi się po wykonanym remoncie przy usuwaniu tłuszczów, olejów, wosków, pokostu lnianego, kleju, etykiet i naklejek,  oraz wyrobów lakierowanych, m.in. olejnych lub ftalowych. Nadaje się także do oczyszczania narzędzi i części urządzeń. Sprawdzi się również przed pracami remontowymi, przy odtłuszczaniu powierzchni do malowania, np. ławki, stołu, futryny itp. Może być stosowana na wielu rodzajach powierzchni: tworzywie sztucznym, szkle, metalu i drewnie. Jej szerokie możliwości pozwalają wykorzystywać ją podczas codziennych porządków, np. przy czyszczeniu okapu, lampy, ram okiennych lub nawet sadzy w kominku. Okaże się niezawodna w ogrodzie przy czyszczeniu mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego, narzędzi ogrodowych lub grilla. Benzyna ekstrakcyjna to produkt wielozadaniowy, ułatwiający wiele prac domowych, dlatego warto mieć ją zawsze w domu.

Dane techniczne:

  • Producent Dragon Poland
  • Produkt Benzyna ekstrakcyjna
  • Opakowanie Butelka szklana, puszka metalowa
  • Gramatura 500 ml, 5 L, 20 L
  • Barwa Bezbarwna
  • Cena ok. 8 zł 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły