Wynik wyszukiwania

 
Plusy i minusy szybkiej sprzedaży nieruchomości zdjęcie

Plusy i minusy szybkiej sprzedaży nieruchomości

Jeśli planujesz wkrótce wystawić swój dom na sprzedaż (lub obecnie próbujesz sprzedać swój dom), prawdopodobnie zauważyłeś wiele firm reklamujących się jako skup nieruchomości za gotówkę.

Czytaj więcej

 
Dlaczego warto gromadzić złom i sprzedawać go w skupie? zdjęcie

Dlaczego warto gromadzić złom i sprzedawać go w skupie?

Pojęcie złomu odnosi się do elementów metalowych, które mogą zostać poddane recyklingowi. Gromadzenie nieużywanych elementów i ich sprzedaż jest bardzo ekologiczna i pozytywnie wpływa na stan środowiska naturalnego. Nie da się ukryć, że do niedawna zbieranie złomu kojarzyło się raczej nie najlepiej. Obowiązujący eko trend zmienił na szczęście postrzeganie tego zjawiska.

Czytaj więcej

 
Domowe biuro, które sprzyja skupieniu zdjęcie

Domowe biuro, które sprzyja skupieniu

Pracując zdalnie trudno czasem skupić się na wykonywanych zadaniach. W domu zdecydowanie więcej rzeczy potrafi rozpraszać, co w efekcie powoduje, że czas poświęcony sprawom zawodowym staje się dłuższy niż w biurze. Co zatem zrobić, by praca z domu była bardziej efektywna? Pomocna może okazać się odpowiednia aranżacja domowego biura, która wpłynie korzystnie na koncentrację.

Czytaj więcej

 
Kim jest pośrednik nieruchomości i na czym polega jego praca? zdjęcie

Kim jest pośrednik nieruchomości i na czym polega jego praca?

Dokonując wszelkiego rodzaju transakcji na rynku nieruchomości, wiele osób wciąż działa samodzielnie bez pomocy pośrednika nieruchomości. Jest to wynikiem całkowicie błędnego przekonania o tym, że skorzystanie z usług profesjonalisty z branży nie jest ani przydatne, ani opłacalne.

Czytaj więcej

 
PlanRadar: innowacja w zarządzaniu nieruchomościami zdjęcie

PlanRadar: innowacja w zarządzaniu nieruchomościami

Na zarządcach nieruchomości spoczywa ogromna odpowiedzialność, a wraz z nią wiele obowiązków.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie branży budowlanej 2021. Polacy coraz częściej szukają nieruchomości pod inwestycje poza Warszawą zdjęcie

Podsumowanie branży budowlanej 2021. Polacy coraz częściej szukają nieruchomości pod inwestycje poza Warszawą

Sytuacja na rynku nieruchomości zmienia się nieustannie. Po trudnym i niepewnym 2020 roku przyszedł czas zmian na lepsze. Okazuje się, że Polacy coraz częściej decydują się na zakup mieszkania, które nie jest zlokalizowane w stolicy, a branża budowlana nie może narzekać na brak zleceń.

Czytaj więcej

 
BauApp najlepszą technologią dla nieruchomości na Property Forum 2021! zdjęcie

BauApp najlepszą technologią dla nieruchomości na Property Forum 2021!

Aplikacja mobilna BauApp została wybrana jedną z najlepszych technologii dla nieruchomości, zwyciężając tym samym konkurs PropTech Festival zorganizowany w ramach tegorocznej edycji Property Forum. Jest to największe wydarzenie poświęcone rynkowi nieruchomości komercyjnych w Polsce, a konkurs PropTech skierowany jest do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości.

Czytaj więcej

 
Rozgrzany rynek nieruchomości. Jakie są koszty wykończenia mieszkania od dewelopera i na co zwrócić uwagę? zdjęcie

Rozgrzany rynek nieruchomości. Jakie są koszty wykończenia mieszkania od dewelopera i na co zwrócić uwagę?

W Polsce cały czas utrzymuje się rosnący popyt na mieszkania. Nadal dużą popularnością cieszą się także nieruchomości z rynku pierwotnego w tzw. stanie deweloperskim. Zakup takiego lokalu wiąże się jednak z koniecznością jego wykończenia oraz wyposażenia. Jaki jest koszt takiego przedsięwzięcia i na co warto zwrócić szczególną uwagę przy kupnie oraz odbiorze własnego „M”?

Czytaj więcej

 
Masz działkę na sprzedaż? Wykorzystaj aplikację do sprzedaży nieruchomości zdjęcie

Masz działkę na sprzedaż? Wykorzystaj aplikację do sprzedaży nieruchomości

Działki na sprzedaż i wynajem cieszą się ostatnio sporym powodzeniem. Na początku 2020 r. zdawało się, że branżę nieruchomości czeka potężny kryzys. Tymczasem z biegiem czasu okazało się, że pandemia zachęciła ludzi do poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. Wielu inwestorów przeszło na pracę zdalną. Dzięki temu mogli skonfrontować się z dotychczasowymi warunkami życiowymi i w pełni dostrzec wszelkie związane z nimi niedogodności.

Czytaj więcej

 
Mycie dachu - na czym skupić swoją uwagę? zdjęcie

Mycie dachu - na czym skupić swoją uwagę?

Blaszane pokrycie dachowe to doskonałe rozwiązanie według inwestorów, a także wykonawców. Niska cena, łatwy montaż oraz estetyka połączona z trwałością – wszystkie te cechy składają się na produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Należy jednak zadbać o czystość pokrycia, aby cieszyć się nim przez lata. Nie jest to skomplikowana operacja i możemy ją wykonać sami.

Czytaj więcej

 
Jak ekologia wpływa na budowanie nowych nieruchomości? zdjęcie

Jak ekologia wpływa na budowanie nowych nieruchomości?

Obecnie dużo mówi się o byciu EKO. Jest to temat, który na początku był bardzo ograniczonym zagadnieniem, obejmującym tylko nasze poszczególne postawy i zachowania. Jednak nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome szkodliwości naszych działań, mogących zaszkodzić przyrodzie. Nie żyjemy tutaj sami, musimy zadbać o całe otoczenie, które będzie służyć kolejnym pokoleniom. Ekologia obejmuje wszystkie dziedziny życia, począwszy od eliminowania plastikowych słomek do napojów, a skończywszy na znacznie poważniejszych decyzjach, na skalę światową. Jednym z większych tematów jest budowanie nowych nieruchomości. Tutaj ekologiczne rozwiązania również dotarły!

Czytaj więcej

 
SmartScore potwierdzi poziom zaawansowania technologicznego nieruchomości zdjęcie

SmartScore potwierdzi poziom zaawansowania technologicznego nieruchomości

Renata Hartle została pierwszą w Polsce Akredytowaną Profesjonalistką nowego certyfikatu dla obiektów biurowych

Czytaj więcej

 
Ekspertyza a opinia techniczna budynku? Kiedy należy zaprosić fachowca do oceny stanu nieruchomości? zdjęcie

Ekspertyza a opinia techniczna budynku? Kiedy należy zaprosić fachowca do oceny stanu nieruchomości?

Kupno lub sprzedaż domu, likwidacja szkody, naruszenie konstrukcji budynku - w tych i wielu innych przypadkach potrzebna jest rzetelna ocena stanu technicznego budynku.

Czytaj więcej

 
 Budownictwo i Nieruchomości a kwestie prawne zdjęcie

Budownictwo i Nieruchomości a kwestie prawne

Kwestie prawne dotyczące nieruchomości i budownictwa są niezwykle skomplikowane i często podlegają zmianom. Osoba bez doświadczenia i specjalistycznej wiedzy może mieć problem, by odnaleźć się w gąszczu informacji. Gdzie w takim przypadku szukać pomocy? Warto korzystać ze specjalistycznych portali.

Czytaj więcej

 
Domy w Szczecinie – najlepszy portal nieruchomości zdjęcie

Domy w Szczecinie – najlepszy portal nieruchomości

Poszukiwania wymarzonego domu czy mieszkania rozpoczynamy najczęściej od skorzystania z Internetu. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1641