Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Wanny i brodziki Schedpol – 3 powody, dlaczego powinno się je wybrać zdjęcie

Wanny i brodziki Schedpol – 3 powody, dlaczego powinno się je wybrać

Wanny i brodziki Schedpol stały się wyborem całych rzeszy klientów na przestrzeni ostatnich dekad.

Czytaj więcej

 
Wyraź swój styl – brodziki ViPrint Villeroy & Boch zdjęcie

Wyraź swój styl – brodziki ViPrint Villeroy & Boch

Mój prysznic, mój styl – to motto w pełni oddaje charakter ceramicznych brodzików Subway Infinity z unikalnymi dekorami ViPrint. Kolekcja obejmuje cztery linie, dzięki którym wyrazisz siebie, zmieniając strefę prysznica w wyjątkowe i oryginalne miejsce.  

Czytaj więcej

 
Prysznic idealnie szczelny – jak szybko naprawić przeciekający brodzik? zdjęcie

Prysznic idealnie szczelny – jak szybko naprawić przeciekający brodzik?

Prysznic to urządzenie, które pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Czytaj więcej

 
Brodzik prysznicowy – jak wybrać odpowiedni? zdjęcie

Brodzik prysznicowy – jak wybrać odpowiedni?

Podczas planowania łazienki jedną z ważniejszych kwestii jest wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej oraz brodzika. Najczęściej ten wybór jest zdeterminowany przez wymiary i warunki, jakie mamy w naszej łazience.

Czytaj więcej

 
Brodziki prysznicowe – czym się kierować przy wyborze? zdjęcie

Brodziki prysznicowe – czym się kierować przy wyborze?

Kabiny prysznicowe są często wybierane zamiast tradycyjnej wanny, głównie ze względu na niewielką powierzchnię, którą zajmują w łazience. Niestety łazienki w nowym budownictwie mieszkaniowym są wciąż zbyt małe, by móc montować w nich wygodne i przestronne wanny.

Czytaj więcej

 
Squaro Infinity – koniec z kompromisami w łazience zdjęcie

Squaro Infinity – koniec z kompromisami w łazience

Aranżacja przestrzeni łazienkowej często wymaga pójścia na kompromisy. Trudne do adaptacji kształty sprawiają, że wymarzony brodzik musi zostać zastąpiony innym modelem. Nigdy więcej! Funkcjonalne rozwiązania mogą być piękne i w pełni dopasować się do każdej przestrzeni. 

Czytaj więcej

 

Niech moc koloru będzie z Tobą!

Pora wziąć przykład z budzącej się do życia przyrody i skończyć z zimową szarugą także w domu. Także, a może zwłaszcza, przy zakupie ceramiki łazienkowej. Tegoroczne trendy sprzyjają bowiem miłośnikom oryginalnych kolorów. Jeśli wydawało Ci się, że wszystkie brodziki czy wanny są białe, to byłeś w błędzie.

Czytaj więcej

 
Brodzik idealnie dopasowany – przegląd najbardziej funkcjonalnych produktów zdjęcie

Brodzik idealnie dopasowany – przegląd najbardziej funkcjonalnych produktów

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, oferuje 6 serii brodzików, z czego każdy model dostępny jest w różnych kształtach i wymiarach. Wśród nich jest także nowość – brodzik Plus 550 superpłytki, który ma tylko 3,5 cm wysokości. Brodziki prysznicowe warto wybierać z myślą o dzieciach lub osobach starszych, ale również z myślą o stylu w jakim urządzamy łazienkę.

Czytaj więcej

 
Odpływy Viega do brodzików prysznicowych zdjęcie

Odpływy Viega do brodzików prysznicowych

W nowoczesnych łazienkach coraz popularniejsze stają się komfortowe prysznice strumieniowe i deszczownice. Wymagają one rozwiązań, które pozwolą szybko odprowadzić duże ilości wody. Oferta firmy Viega obejmuje odpływy przeznaczone zarówno do brodzików superpłaskich, jak i do modeli głębokich. Ich wspólne cechy to wysoka wydajność przekraczająca wymogi normy nawet o 100%, prosty montaż i eleganckie pokrywy o minimalistycznym designie.

Czytaj więcej

 
Urok łazienkowych wnęk zdjęcie

Urok łazienkowych wnęk

Dawno temu, kiedy brakowało rozwiązań technicznych i produktowych dostosowanych do potrzeb klientów, nietypowy rozkład łazienki stanowił niemały problem.

Czytaj więcej

 
Jak dobrać brodzik do kabiny zdjęcie

Jak dobrać brodzik do kabiny

Dobór odpowiedniego brodzika do kabiny natryskowej nie jest zadaniem łatwym. Jak się z nim uporać, podpowiadają eksperci firmy Deante.

Czytaj więcej

 
Brodziki Terra w ofercie handlowej KOŁO zdjęcie

Brodziki Terra w ofercie handlowej KOŁO

Wcześniej w ofercie KOLO nie było tak dużych brodzików. Ich wymiary pozwalają na zamontowanie w łazience przestronnych kabin. Dodatkową zaletą, biorąc pod uwagę ten ekskluzywny produkt, jest nowa atrakcyjna cena.

Czytaj więcej

 
Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus z emaliowaną pokrywą odpływu zdjęcie

Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus z emaliowaną pokrywą odpływu

Firma KALDEWEI posiada rozbudowane portfolio płaskich brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Ważną częścią tej oferty jest seria brodzików Superplan i Superplan XXL o wyjątkowo dużych rozmiarach. Oferują one obszerną przestrzeń pod prysznicem, a zabudowane w płaszczyźnie podłogi zapewniają bezprogowe przejście pomiędzy strefą łazienki, a powierzchnią prysznicową spełniając w ten sposób najwyższe wymagania stawiane przed urządzeniami wykorzystywanymi we współczesnej kulturze łazienkowej. Łączą w ten sposób elegancję rozwiązań wzorniczych z zaletami stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Czytaj więcej

 
W barwach Indian Summer – nowe kolory brodzików marki Kaldewei zdjęcie

W barwach Indian Summer – nowe kolory brodzików marki Kaldewei

Kolekcja „Coordinated Colours“ firmy Kaldewei uzupełniona została o pięć nowych, odwołujących się do natury, odcieni kolorystycznych o nazwie "Indian Summer“

Czytaj więcej

 
Prostokątna asymetryczna kabina prysznicowa i brodzik Space zdjęcie

Prostokątna asymetryczna kabina prysznicowa i brodzik Space

Nowa kabina prysznicowa Space firmy Aquaform charakteryzuje się prostym designem i modnym asymetrycznym prostokątnym kształtem. Solidna konstrukcja i podwójne wypinane rolki łożyskowane pozwalają na wyjątkową wygodę w korzystaniu z kabiny oraz zachowanie wysokiego poziomu higieny. Do kabiny został zaprojektowany specjalny prostokątny panel prysznicowy Pantera.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 112