Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Komfortowo przez cały rok z szybami Pilkington Suncool™ zdjęcie

Komfortowo przez cały rok z szybami Pilkington Suncool™

Niektóre produkty zmieniamy co sezon – ubrania, buty służą nam w odpowiednich porach roku. Inne, które pozostają z nami na lata, mogą wpływać na poczucie komfortu w naszych domach, nasze zdrowie i wysokość opłacanych przez nas rachunków. 

Czytaj więcej

 
Szkło – przyszłość architektury zdjęcie

Szkło – przyszłość architektury

Szkło jest materiałem, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w budownictwie. Dzieje się tak za sprawą coraz bardziej zaawansowanych technologii produkcji, które pozwalają na jego szersze zastosowanie. Ten materiał jest chętnie wykorzystywany przez architektów oraz inżynierów, ponieważ nadaje budynkom dodatkowych walorów estetycznych bez utraty wysokich parametrów świetlno-energetycznych.

Czytaj więcej

 
Nowe typy hartowalnego szkła przeciwsłonecznego Pilkington Suncool™ Pro T już dostępne zdjęcie

Nowe typy hartowalnego szkła przeciwsłonecznego Pilkington Suncool™ Pro T już dostępne

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, wprowadza na polski rynek nowe typy szkła z grupy Pilkington Suncool™ Pro T. Produkty te mogą być hartowane przez niezależnych przetwórców, co pozwala zoptymalizować czas i koszty wytwarzania szyb zespolonych z hartowanym wysokoselektywnym szkłem przeciwsłonecznym.  

Czytaj więcej

 
Szkło - przyszłość architektury zdjęcie

Szkło - przyszłość architektury

Szkło jest materiałem, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w budownictwie.

Czytaj więcej

 
Jak dobrać okna i mieszkać komfortowo? zdjęcie

Jak dobrać okna i mieszkać komfortowo?

Wybierając nowe okna do naszego domu lub mieszkania bardzo często kierujemy się względami estetycznymi. Ważny jest dla nas kolor i rodzaj profilu okiennego, nie zwracając uwagi na rodzaj zastosowanych w nich przeszkleń. Na co warto zwrócić uwagę przed wyborem okien, aby cieszyć się komfortowymi wnętrzami przez cały rok?

Czytaj więcej

 
Nowy produkt od NSG Group – wysokoselektywne szkło samoczyszczące przeznaczone do hartowania już w sprzedaży zdjęcie

Nowy produkt od NSG Group – wysokoselektywne szkło samoczyszczące przeznaczone do hartowania już w sprzedaży

Marka Pilkington wprowadza na rynek nowy, innowacyjny produkt – Pilkington Activ Suncool™ Pro T. Jego specjalna powłoka pozwala na samoczyszczenie się szkła, a także redukcję przepuszczalności promieni słonecznych. Nowy produkt charakteryzuje się również dużą wytrzymałością mechaniczną, którą zapewnia hartowanie.

Czytaj więcej

 
Nowość: Pilkington Suncool 60/31 - szkło przeciwsłoneczne o niższej refleksyjności zdjęcie

Nowość: Pilkington Suncool 60/31 - szkło przeciwsłoneczne o niższej refleksyjności

Nowy typ wysokoselektywnego szkła przeciwsłonecznego: Pilkington Suncool™ 60/31 wyróżnia się bardzo niską refleksyjnością.

Czytaj więcej

 
Hartowanie na zawołanie czyli przeciwsłoneczne szkło Pilkington Suncool™ Pro T zdjęcie

Hartowanie na zawołanie czyli przeciwsłoneczne szkło Pilkington Suncool™ Pro T

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, rozszerzył gamę szkieł przeciwsłonecznych Pilkington Suncool™ o wersje hartowalne (Pro T), które mogą być hartowane przez niezależnych przetwórców szkła.

Czytaj więcej

 
Nowe typy hartowalnych szyb przeciwsłonecznych i paneli międzyokiennych zdjęcie

Nowe typy hartowalnych szyb przeciwsłonecznych i paneli międzyokiennych

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, poszerza gamę hartowalnych szyb przeciwsłonecznych z grupy Pilkington Suncool™ Pro T oraz hartowalnych szklanych paneli Pilkington Spandrel Glass Powlekany Pro T. Nowe produkty mogą być hartowane przez niezależnych przetwórców pozwalając na optymalizację procesu produkcyjnego.  

Czytaj więcej

 
Szkło przeciwsłoneczne wspiera walkę z upałem zdjęcie

Szkło przeciwsłoneczne wspiera walkę z upałem

Upały rozgościły się w Polsce na dobre. Wielu z nas poszukuje sprawdzonych sposobów, jak przetrwać wysokie temperatury we własnych domach czy mieszkaniach.

Czytaj więcej

 
„Podwójna skóra” z nowym szkłem marki Pilkington zdjęcie

„Podwójna skóra” z nowym szkłem marki Pilkington

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, wprowadza do swojej oferty nowy typ laminowanego szkła przeciwsłonecznego Pilkington Suncool Optilam™ 65/59. Ten rodzaj szkła z powłoką przeciwsłoneczną zalaminowaną w kierunku folii PVB przeznaczony jest do przeszkleń fasad dwupowłokowych i ścian kurtynowych.

Czytaj więcej

 
Szkło dobre na upały zdjęcie

Szkło dobre na upały

Letnie upały bywają dokuczliwe, szczególnie gdy większą część gorącego dnia spędzamy w przegrzanych lub zbyt intensywnie klimatyzowanych budynkach. Aby przetrwać gorące lato w miejskiej architekturze, warto postawić na odpowiedni typ szkła w oknach i fasadach budynków.

Czytaj więcej

 
NoveKino w Siedlcach - przeszklenia szyte na miarę zdjęcie

NoveKino w Siedlcach - przeszklenia szyte na miarę

Siedlecki multipleks NoveKino to ciekawy szklany projekt, w którym dobór szkła został zróżnicowany w zależności od umiejscowienia przeszkleń w budynku, położenia względem stron świata i ekspozycji na słońce.

Czytaj więcej

 
Szklana architektura basenów i parków wodnych zdjęcie

Szklana architektura basenów i parków wodnych

Nie każdy może spędzić całe lato nad wodą. Na szczęście miejskie baseny i parki wodne pozwalają na chwilę wakacyjnego relaksu nawet w środku tygodnia pracy. Dziś obiekty rekreacyjne tego typu są nowoczesne, energooszczędne i estetyczne. I przeszklone, gdzie tylko się da.

Czytaj więcej

 
Astrum Business Park – w stronę przyjaznej ekologii zdjęcie

Astrum Business Park – w stronę przyjaznej ekologii

Lekka zabudowa o niskiej intensywności, dogodny dojazd oraz komfortowe wnętrza to walory nowego kompleksu biurowego Astrum Business Park w Warszawie.j.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 40