W imieniu Zarządu Grupy MTP oraz całego Zespołu, serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście i byliście z nami podczas tegorocznej edycji targów. To dzięki Państwa ofercie niebywała energia bezpośrednich relacji wybrzmiała z całą mocą w sześciu pawilonach wystawienniczych i konferencyjnych Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 11 – 14.02.2025.
Wystawcy z całego świata, zwiedzający z Polski i zagranicy, eksperci z branży architektury i specjaliści z budownictwa. Biznes i doświadczenie w jednym miejscu – to będzie zupełnie nowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Już na początku lutego, Poznań stanie się centrum innowacji i kontaktów biznesowych. W programie wydarzenia m.in. prelekcje, konferencje i wykłady, które odpowiadają na najpilniejsze wyzwania rynku – od technologii prefabrykacji po bezpieczeństwo pożarowe i nowoczesne projektowanie.
Zarządzanie odpadami staje się coraz bardziej złożonym procesem – nie tylko ze względu na wymagania legislacyjne, ale także oczekiwania rynku, potrzeby surowcowe przemysłu i ambicje środowiskowe firm. W tym kontekście coraz większą wartość zyskują sprawdzone, praktyczne modele działania.
Nowoczesne technologie środowiskowe, debaty o trendach i najbardziej aktualnych dla branży tematach – tak wyglądały targi POLECO 2025, które zgromadziły w Poznaniu przedstawicieli biznesu, samorządów i instytucji publicznych. Ofertę wystawców z siedmiu krajów obejrzało ponad 5 500 uczestników.
Po raz kolejny kapituła konkursu przyznała Złote Medale na targach BUDMA i WINDOOR-TECH. Jak podkreślali eksperci oceniający zgłoszone rozwiązania, wybór laureatów był bardzo trudny z uwagi na ich wysoki poziom innowacyjności oraz unikalne cechy zgłoszonych produktów. Kapituła postanowiła przyznać aż dziewiętnaście Złotych Medali produktom zgłoszonym przez wystawców targów BUDMA. Dodatkowo dziewięć tych prestiżowych wyróżnień otrzymały firmy prezentujące swoją ofertę na targach WINDOOR-TECH. Poznajcie laureatów!
Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Zapraszamy do poznania laureatów tegorocznego konkursu wśród wystawców Targów EKO-LAS.
Energia spotkań na żywo, emocje towarzyszące odkryciom nowoczesnych technologii i rozwiązań kreujących przyszłość branży stolarki, inspirujące panele dyskusyjne i prezentacje – to zostanie z nami jeszcze na długo po zakończonych 14 lutego targach WINDOOR-TECH. Jak podkreślali wystawcy to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i każdy związany z sektorem okien i drzwi powinien tu być.
W obliczu rosnących wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, transformacją gospodarki w kierunku obiegu zamkniętego oraz dynamicznymi zmianami legislacyjnymi, branża ochrony środowiska i gospodarki komunalnej potrzebuje miejsca do prezentacji innowacji, wymiany doświadczeń i budowania relacji biznesowych. Taką przestrzenią są Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się 6-8 października 2026 roku w Poznaniu.
Cyberbezpieczeństwo zakładów komunalnych, system kaucyjny, gospodarka odpadami, biogazownie, recykling i zielona transformacja – to kluczowe tematy POLECO 2026. Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska odbędą się 6-8 października 2026 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Zajmujące w dniach 23-25 kwietnia pawilon 6 MTP Targi SECUREX tradycyjnie już będą przestrzenią prezentacji aktualnych trendów i nowości z zakresu ochrony mienia, osób i informacji, zabezpieczeń technicznych czy cyberbezpieczeństwa, dając unikatowy wgląd w branżowe innowacje i umożliwiając profesjonalistom trzymanie ręki na pulsie najnowocześniejszych rozwiązań. Na przestrzeniach ekspozycyjnych firm i instytucji poruszone zostaną wszelkie aspekty związanie z szeroko rozumianym bezpieczeństwem: od służb mundurowych, poprzez zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy alarmowe, sztuczną inteligencję, aż po ochronę fizyczną.
Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie recyklingu, gospodarki obiegu zamkniętego oraz unikalna Strefa Kaucji, w której zaprezentowane zostaną technologie wspierające wdrażanie systemu kaucyjnego w Polsce – to tylko część atrakcji tegorocznej edycji targów POLECO. W programie nie zabraknie także debat i konferencji z udziałem niemal 100 ekspertów, którzy podejmą najważniejsze wyzwania stojące przed gospodarką i środowiskiem.
W obliczu rosnących wyzwań klimatycznych i zmian w europejskim prawodawstwie środowiskowym, konferencje towarzyszące Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska POLECO stanowią kluczową platformę merytorycznej debaty i wymiany doświadczeń.
Polska jest największym dostawcą wyrobów stolarki otworowej na rynek unijny. Tak dobre wyniki w eksporcie zawdzięczamy dwóm tysiącom firm działających w tym sektorze. Z bogatą ofertą nowoczesnych technologii tej branży będzie można zapoznać się 11-14 lutego 2025 r. podczas najbliższej edycji targów WINDOOR-TECH i BUDMA. Nie zabraknie także pierwiastka wiedzy. Jednym z punktów programu będzie Forum EPPA poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z regulacjami klimatycznymi oraz ich wpływem na sektor budowlany.
Zakończyła się 26. edycja Targów SAWO - wydarzenia, które zgromadziło blisko 300 wystawców z różnych stron świata, a frekwencja zwiedzających przekroczyła oczekiwania organizatorów. Aktualne tematy branży ochrony pracy, pokazy w specjalnie wydzielonych strefach, największa w tej części Europy ekspozycja innowacji z obszaru BHP, a także sprawdzone punkty programu konferencyjnego – to tylko część atrakcji jakie zapewniono uczestnikom w dniach 23-25 kwietnia br. w Poznaniu.
Znamy już zwycięzców Konkursu o Złoty Medal Grupy MTP na Targach DREMA 2020. Sąd konkursowy uhonorował siedem produktów wyróżniających się innowacyjnością.