Wystawcy z całego świata, zwiedzający z Polski i zagranicy, eksperci z branży architektury i specjaliści z budownictwa. Biznes i doświadczenie w jednym miejscu – to będzie zupełnie nowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Już na początku lutego, Poznań stanie się centrum innowacji i kontaktów biznesowych. W programie wydarzenia m.in. prelekcje, konferencje i wykłady, które odpowiadają na najpilniejsze wyzwania rynku – od technologii prefabrykacji po bezpieczeństwo pożarowe i nowoczesne projektowanie.
W imieniu Zarządu Grupy MTP oraz całego Zespołu, serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście i byliście z nami podczas tegorocznej edycji targów. To dzięki Państwa ofercie niebywała energia bezpośrednich relacji wybrzmiała z całą mocą w sześciu pawilonach wystawienniczych i konferencyjnych Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 11 – 14.02.2025.
Zarządzanie odpadami staje się coraz bardziej złożonym procesem – nie tylko ze względu na wymagania legislacyjne, ale także oczekiwania rynku, potrzeby surowcowe przemysłu i ambicje środowiskowe firm. W tym kontekście coraz większą wartość zyskują sprawdzone, praktyczne modele działania.
Nowoczesne technologie środowiskowe, debaty o trendach i najbardziej aktualnych dla branży tematach – tak wyglądały targi POLECO 2025, które zgromadziły w Poznaniu przedstawicieli biznesu, samorządów i instytucji publicznych. Ofertę wystawców z siedmiu krajów obejrzało ponad 5 500 uczestników.
W obliczu rosnących wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, transformacją gospodarki w kierunku obiegu zamkniętego oraz dynamicznymi zmianami legislacyjnymi, branża ochrony środowiska i gospodarki komunalnej potrzebuje miejsca do prezentacji innowacji, wymiany doświadczeń i budowania relacji biznesowych. Taką przestrzenią są Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO, które odbędą się 6-8 października 2026 roku w Poznaniu.
Grupa Śnieżka dołączyła do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności, tym samym potwierdzając swoje zaangażowanie w budowę środowiska pracy, w którym ważne jest bezpieczeństwo i równość. Inicjatywa, wspierana przez Komisję Europejską i koordynowana w Polsce przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, promuje rozwijanie polityk oraz doskonalenie procesów HR, compliance i CSR w zakresie różnorodności i równego traktowania.
Grupa Belmonte, polska spółka inwestycyjno-deweloperska specjalizująca się w luksusowych projektach mieszkaniowych i hotelarskich, ogłasza rozwój swojej sieci obiektów premium. Po sukcesie Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju, spółka przygotowuje kolejne inwestycje w strategicznych lokalizacjach turystycznych Polski, w tym nad morzem oraz w Beskidach.
Energia spotkań na żywo, emocje towarzyszące odkryciom nowoczesnych technologii i rozwiązań kreujących przyszłość branży stolarki, inspirujące panele dyskusyjne i prezentacje – to zostanie z nami jeszcze na długo po zakończonych 14 lutego targach WINDOOR-TECH. Jak podkreślali wystawcy to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i każdy związany z sektorem okien i drzwi powinien tu być.
Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie recyklingu, gospodarki obiegu zamkniętego oraz unikalna Strefa Kaucji, w której zaprezentowane zostaną technologie wspierające wdrażanie systemu kaucyjnego w Polsce – to tylko część atrakcji tegorocznej edycji targów POLECO. W programie nie zabraknie także debat i konferencji z udziałem niemal 100 ekspertów, którzy podejmą najważniejsze wyzwania stojące przed gospodarką i środowiskiem.
Po raz kolejny kapituła konkursu przyznała Złote Medale na targach BUDMA i WINDOOR-TECH. Jak podkreślali eksperci oceniający zgłoszone rozwiązania, wybór laureatów był bardzo trudny z uwagi na ich wysoki poziom innowacyjności oraz unikalne cechy zgłoszonych produktów. Kapituła postanowiła przyznać aż dziewiętnaście Złotych Medali produktom zgłoszonym przez wystawców targów BUDMA. Dodatkowo dziewięć tych prestiżowych wyróżnień otrzymały firmy prezentujące swoją ofertę na targach WINDOOR-TECH. Poznajcie laureatów!
W obliczu rosnących wyzwań klimatycznych i zmian w europejskim prawodawstwie środowiskowym, konferencje towarzyszące Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska POLECO stanowią kluczową platformę merytorycznej debaty i wymiany doświadczeń.
Zajmujące w dniach 23-25 kwietnia pawilon 6 MTP Targi SECUREX tradycyjnie już będą przestrzenią prezentacji aktualnych trendów i nowości z zakresu ochrony mienia, osób i informacji, zabezpieczeń technicznych czy cyberbezpieczeństwa, dając unikatowy wgląd w branżowe innowacje i umożliwiając profesjonalistom trzymanie ręki na pulsie najnowocześniejszych rozwiązań. Na przestrzeniach ekspozycyjnych firm i instytucji poruszone zostaną wszelkie aspekty związanie z szeroko rozumianym bezpieczeństwem: od służb mundurowych, poprzez zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy alarmowe, sztuczną inteligencję, aż po ochronę fizyczną.
Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Zapraszamy do poznania laureatów tegorocznego konkursu wśród wystawców Targów EKO-LAS.
Technologie smart, energooszczędność oraz zrównoważone budownictwo – to trendy, które są obecnie dominujące w branży stolarki otworowej. Odzwierciedleniem tych rynkowych potrzeb będzie tegoroczna ekspozycja targów WINDOOR-TECH i BUDMA. Zwiedzający oprócz flagowej oferty prezentowanej przez wystawców mogą spodziewać się specjalistycznej wiedzy na konferencjach towarzyszących tej edycji.
Targi BUDMA na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Tegoroczna 33. edycja zgromadziła ogromną liczbę uczestników i profesjonalistów z całego świata, potwierdzając swoją pozycję wśród wydarzeń branżowych.