Największe wydarzenie budowlane południowej Polski powraca! Już od 26 do 28 września w Bielsku-Białej spotkają się setki ekspertów i tysiące zwiedzających.
Targi odbędą się w dniach 22 - 24 września w Bielsku-Białej, w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
Energetyczna kolorystyka, zieleń roślin i swobodny przepływ światła – to sprawdzona aranżacyjna kombinacja, która pozwoli wnieść więcej wigoru i optymizmu do domowych wnętrz. Zainspiruj się nadchodzącą wiosną, która przywraca świat do życia i przemień uśpione pomieszczenia, którym brakowało charakteru, w budzące zachwyt przestrzenie.
Na targach będą prezentowane najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, pompy ciepła, atrakcyjne propozycje aranżacji wnętrz, porady ekspertów.
Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.
Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku – Białej, w dniach 25 – 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.
Wydarzenie to jest największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmujące, także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego.
Jeżeli poszukujesz niebanalnego pomysłu na mieszkanie, nie interesują Cię szablonowe rozwiązania i chcesz zainwestować w energooszczędne techniki, musisz koniecznie zarezerwować sobie weekend 21-22.04 br. i wybrać się na Stadion Zimowy w Tychach!
Organizowane od 25 lat targi na pograniczu polsko – czesko - słowackim są największym wydarzeniem branży budowlanej w Polsce południowej.
W kontekście zbliżających się Targów i Konferencji Efektywności Energetycznej infoENERGIA 2017 Katowicach, których tematem jest m.in. problem niskiej emisji, poprosiliśmy o rozmowę gościa honorowego Targów i Konferencji
Wydarzenie to odbędzie się w Katowicach, stolicy jednego z największych ośrodków gospodarczych w Europie środkowo – wschodniej, w dniach 23 – 24 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.
Targi Instal System to największe wydarzenie branżowe w południowej Polsce. Prezentowane będą najnowsze rozwiązania techniki grzewczej, technologie i urządzenia zapewniające komfortowy i zdrowy klimat w pomieszczeniach, a także sposoby pozyskiwania i zarządzania energią odnawialną.
Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej organizowane są od 25 lat na pograniczu polsko – czesko - słowackim. Odbywają się co roku w dwóch edycjach: wiosennej i jesiennej.
Sukces targów- rekordowa liczba zwiedzających, nowoczesne techniki budowlane, kontakty międzynarodowe.