Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Domy energooszczędne spełniające normy WT 2021 – darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG  zdjęcie

Domy energooszczędne spełniające normy WT 2021 – darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

Od 2021 czekają nas zmiany w Warunkach Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, zgodnie z którymi wszystkie nowo budowane domy będą musiały spełniać zaostrzone wymagania dotyczące niskiego zużycia energii. Co w praktyce oznacza standard WT 2021? Jaki projekt wybrać, aby spełnić wymogi? Czym powinien charakteryzować się dom energooszczędny? Odpowiedzi na te pytania w najnowszym e-booku Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

Czytaj więcej

 
Gotowe pomysły na piękne Święta w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Gotowe pomysły na piękne Święta w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku, dlatego warto zadbać o jego uroczystą oprawę. Magiczną atmosferę w domu pozwolą wyczarować pomysłowe dekoracje. Jakie kolory królują w tym sezonie? Jak stworzyć aranżacje, które umilą świąteczne chwile z najbliższymi? Odpowiedź w najnowszym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG. W numerze także ranking TOP najpopularniejszych projektów gotowych w 2019 roku.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne domy 2019 – darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Nowoczesne domy 2019 – darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

Jaki dom nazwiemy dziś nowoczesnym? Co w praktyce oznacza budynek z wysokim IQ? Jakie materiały królują na współczesnych elewacjach? Odpowiedzi na te pytania w nowym, darmowym e-booku od Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

Czytaj więcej

 
Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG

Najlepsze gotowe projekty domów, tanie w budowie domy Mini, projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, nowoczesne aranżacje wnętrz oraz porady architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

Czytaj więcej

 
Jak zbudować ciepły i tani w utrzymaniu dom? Darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Jak zbudować ciepły i tani w utrzymaniu dom? Darmowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

Jak zbudować ciepły i tani w eksploatacji dom, który pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie? Odpowiedź na to pytanie w nowym e-booku Pracowni ARCHIPELAG przygotowanym wspólnie z ekspertami z firm ISOVER i Termo Organika. Numer jest już dostępny online.

Czytaj więcej

 
Najlepsze projekty domów w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Najlepsze projekty domów w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Domy energooszczędne i nowoczesne, tanie w budowie i użytkowaniu, najchętniej wybierane projekty domów oraz przepis na tanie ogrzewanie domu znajdą czytelnicy w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

Czytaj więcej

 
Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG – nowy katalog z projektami już w sprzedaży! zdjęcie

Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG – nowy katalog z projektami już w sprzedaży!

Ponad 170 najlepszych projektów domów, energooszczędne kolekcje ENERGO PLUS i Mini PLUS, inspirujące aranżacje wnętrz, porady architektów i ekspertów budowlanych – to wszystko można znaleźć w najnowszym katalogu „Najpiękniejsze Projekty Domów” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne domy dla każdego w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Nowoczesne domy dla każdego w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Nowocześnie, czyli oszczędnie przekonują architekci z wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG w swoim nowym, cyfrowym katalogu, który można już przeglądać online. W numerze na czytelników czekają: popularne domy na wąską działkę, hity projektowe z energooszczędnej kolekcji ENERGO PLUS...

Czytaj więcej

 
Domy w cenie mieszkania w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Domy w cenie mieszkania w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

Najpopularniejsze tanie domy, które można wybudować w cenie mieszkania, kompaktowe projekty na każdą działkę, a także porady gdzie zaoszczędzić podczas budowy – to wszystko czeka na czytelników w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Numer można bezpłatnie przeglądać online.   

Czytaj więcej

 
Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży zdjęcie

Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

Ponad 100 najlepszych projektów gotowych, domy energooszczędne, nowoczesna kolekcja ENERGO PLUS, modne aranżacje wnętrz, a także fachowe porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży budowlanej – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.  

Czytaj więcej

 
Dom, który oszczędza – nowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Dom, który oszczędza – nowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

Nowoczesny dom nie tylko wspaniale wygląda, ale również oszczędza dla swoich właścicieli. Jak wybrać odpowiedni projekt? W jakie materiały i instalacje warto zainwestować? Jakie domy są na czasie? Odpowiedzi na te pytania w darmowym e-booku „ARCHIPELAG ENERGO PLUS“. Nowy numer jest już dostępny online.  

Czytaj więcej

 
Projekty domów ENERGO PLUS i Mini – nowości w ofercie Pracowni ARCHIPELAG zdjęcie

Projekty domów ENERGO PLUS i Mini – nowości w ofercie Pracowni ARCHIPELAG

Domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli i projekty domów, które wybudujemy w cenie zakupu mieszkania to najnowsze propozycje architektów z wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG. Kolekcje domów ENERGO PLUS i Mini są już dostępne na www.archipelag.pl Pr...

Czytaj więcej

 
Nowy katalog z najlepszymi projektami Pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży zdjęcie

Nowy katalog z najlepszymi projektami Pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

Ponad 170 gotowych projektów domów, modne aranżacje wnętrz, domy energooszczędne z kolekcji ENERGO PLUS, a także cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

Czytaj więcej

 
Konkurs fotograficzny Pracowni ARCHIPELAG – luksusowy grill do wygrania! zdjęcie

Konkurs fotograficzny Pracowni ARCHIPELAG – luksusowy grill do wygrania!

Wszyscy, którzy wybudowali swój wymarzony dom na podstawie projektu gotowego Pracowni Projektowej ARCHIPELAG mogą wziąć udział w nowym konkursie fotograficznym na najpiękniejszą realizację – do wygrania luksusowy grill oraz inne, atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej

 
Darmowy e-katalog pełen pomysłów na nowoczesny dom z tarasem zdjęcie

Darmowy e-katalog pełen pomysłów na nowoczesny dom z tarasem

Jakie domy będziemy budować w 2021? Ile można zaoszczędzić na ogrzewaniu? Co króluje na współczesnych tarasach? Odpowiedzi na te pytania w nowym, elektronicznym katalogu od Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest dostępny za darmo online.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 164