Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia największych w Polsce targów budowlanych Budma, które w tym roku odbędą się w terminie 10-13 marca, pod hasłem: Materiały, Systemy, Technologie. Jak co roku, wśród wystawców nie zabraknie firmy Röben
Poleko, Komtechnika, Gmina i Dworzec – znane branży imprezy targowe w zeszłym roku odbyły się po raz ostatni w starej formule. W wyniku rebrandingu nastąpiło połączenie kwartetu targów w jedno wydarzenie – Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM (27-30 października 2015 r.).
Debata o innowacjach Forum InnoPower oraz kongres Energi@21 z udziałem wszystkich grup energetycznych – to dwa najważniejsze wydarzenia zakończonych niedawno w Poznaniu Międzynarodowych Targów Energii EXPOPOWER 2015. Nie przemijają echa odbytych dyskusji i zadanych pytań odnoście przyszłości branży oraz kierunków jej rozwoju.
W dniach 10-13 marca 2015r. zapraszamy wszystkich naszych aktualnych i potencjalnych Klientów do odwiedzania naszego stoiska targowego na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 w Poznaniu, które od lat uważane są za największą i najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży budowlanej.
10 marca 2015 r. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA odbyła się GALA WRĘCZANIA TYTUŁÓW DYSTRYBUTOR ROKU 2015
Przed jakimi wyzwaniami staną firmy energetyczne lada dzień? Jakie są oczekiwania rynku i Klientów? Które światowe trendy niedługo staną się standardem w Polsce?
Polacy mają coraz większą świadomość znaczenia jakie odgrywa rozwój OZE dla gospodarki. Ponad połowa społeczeństwa wyraża poparcie dla rozwoju technologii związanych z energetyką odnawialną.
Targi mieszkaniowe, które odbędą się już w najbliższy weekend – 6 i 7 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będą szansą na zapoznanie się z aktualną ofertą prawie 120 deweloperów z Poznania i okolic.
Jutro, tj. 14.10.2014 w Poznaniu po raz dwudziesty szósty rozpoczną się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO.
Dyskusja w międzynarodowym gronie na temat wdrażania zielonych technologii to konferencja organizowana przez Ministerstwo Środowiska pt. „Budowanie zielonych mostów między krajami Europy Środkowo-Wschodniej a Chinami”, która odbędzie się 16 października podczas targów POLEKO w Poznaniu.
Najbliższe targi POLEKO (14-17.10.2014 r.) będą okazją do zweryfikowania najnowszych trendów z zakresu ochrony środowiska.
Po raz drugi na targach POLEKO odbędzie się debata Ministrów Środowiska pt. „Ekologia w jedności z ekonomią”, w której wezmą udział: Maciej Nowicki, Tomasz Podgajniak, Jan Szyszko oraz Stanisław Żelichowski.
Pawilon 8 i Aleja Lipowa – w tym miejscu podczas tegorocznych targów POLEKO, KOMTECHNIKA i GMINA (14-17.10.2014) zostanie wybudowane Miasteczko Ekologiczne.
Były to już piąte targi BUDMA, na których swoje produkty prezentowała marka okienna nr 1 w Europie firma Internorm.
W weekend 6 i 7 września, w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów z Poznania i okolic.