Ruszył nabór do II edycji programu Lemur, mającego na celu zwiększenie wydajności energetycznej budynków użyteczności publicznej. Samorządy i należące do nich spółki mogą otrzymać zwrot w wysokości nawet 60% inwestycji w ekologiczne obiekty.
W polskich spółkach Grupy Śnieżka ruszyła rekrutacja na płatne staże w ramach III edycji „Spektrum”. Tym razem na studentów i absolwentów czeka jedenaście miejsc, a na część z nich – praca pod okiem opiekunów, którzy znaleźli zatrudnienie w Śnieżce po zakończeniu pierwszej edycji programu. Rekrutacja potrwa do końca maja.
W dniach 18-20 listopada 2009 odbyły się II Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2009. Impreza miała miejsce w Centrum Targowo-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
Ronson Development wprowadził do oferty 24 mieszkania w pierwszym z dwóch budynków Verdis II, drugiego etapu osiedla położonego przy ul. Sowińskiego na warszawskiej Woli.
Spółka deweloperska Okam 2007 Sp. z o.o. (Grupa Okam Capital) podpisała aneks na rozpoczęcie budowy II etapu swojej inwestycji na warszawskiej Woli – InCity. Generalnym wykonawcą pozostaje UNIBEP S.A.
II Konkurs PROCAD "Dobry czas na tworzenie" już trwa! Przejrzyj swoje projekty, wybierz najbardziej atrakcyjne i zdobądź nagrodę! Pula nagród to blisko 30.000 zł.
W minioną środę 26 sierpnia 2015r. w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie odbył się spektakl teatralny dedykowany chorym dzieciom przebywającym w szpitalu, sponsorem którego była nasza firma.
W dniach 10-11 czerwca 2017 roku odbędzie się w Suwałkach kolejna, szósta już edycja, Międzynarodowych Targów Budowlanych - „DOM I OGRÓD”. Targi, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się w hali widowiskowo-koncertowej oraz na terenach przyległych SOK, przy ulicy Jana Pawła II 5.
Boniowanie to technika, po którą architekci sięgają już od 2,5 tysiąca lat. I choć współczesne bonie bardzo różnią się od swoich starożytnych odpowiedników, nadal pełnią tę samą funkcję – są elegancką dekoracją elewacji.
Budowa Zaułka Piątkowskiego II, kontynuacji najpiękniejszej budowy 2005 roku, dobiegła końca. Mieszkańcy już otrzymują od dewelopera klucze do własnych lokali. Kilka mieszkań jeszcze wolnych czeka na swoich właścicieli.
W ProLogis Park Warszawa II, JARTOM (www.jartom.pl) skomercjalizowała następne 2000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.
Dom Development SA, wiodący deweloper na polskim rynku, kończy przekazywać mieszkania w pierwszej fazie II etapu osiedla Saska zlokalizowanego przy ul. Bora-Komorowskiego 56, znajdującego się na granicy Saskiej Kępy i Gocławia w sąsiedztwie ul. Afrykańskiej, obejmującego łącznie 1 579 mieszkań. W pierwszej fazie II etapu znalazło się 190 mieszkań, z których przekazanych do tej pory zostało 140 Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się na osiedle Saska w czerwcu 2011 roku.
Budimex Nieruchomości otworzył w Warszawie nowe biura sprzedaży: przy ul. Mołdawskiej 7A, na terenie inwestycji Berberysowe Ogrody oraz przy ul. Człuchowskiej 2A, na terenie Osiedla Olbrachta II.
Dwa nowe budynki mieszkalne powstają na ulicy Lucyny Herc. Zleceniodawcą inwestycji jest deweloper Willowa II, a generalnym wykonawcą EKBUD.
Na Osiedlu Świerkowa Polana II w Robakowie powstają nowe dwupoziomowe mieszkania z ogrodami. Ściany każdego z sześciu bliźniaczych budynków „wyrosły” już z płyty fundamentowej.