Artykuł Dodaj artykuł

ROCKWOOL prezentuje ROCK MASTER – nową edukacyjną aplikację dla wykonawców

ROCKWOOL Polska, producent materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, przygotował dla wykonawców nową akcję edukacyjną. Specjalna aplikacja ROCK MASTER to strategiczna gra, dzięki której każdy fachowiec może w niebanalny sposób przyswajać i utrwalać wiedzę z zakresu termoizolacji wełną skalną.  

Logo Rockwool
ROCKWOOL Polska, producent materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, przygotował dla wykonawców nową akcję edukacyjną. Specjalna aplikacja ROCK MASTER to strategiczna gra, dzięki której każdy fachowiec może w niebanalny sposób przyswajać i utrwalać wiedzę z zakresu termoizolacji wełną skalną.

Edukacyjna gra ROCK MASTER to połączenie wciągającej, strategicznej rozgrywki z zabawą edukacyjną, która umożliwia zdobywanie i aktualizowanie wiedzy dotyczącej materiałów izolacyjnych. Zadaniem gracza, który przenosi się do fikcyjnego miasta ROCK TOWN, jest odbudowanie zniszczonego po trzęsieniu ziemi miasta poprzez zdobywanie cegieł. Można je pozyskać tylko dzięki zaangażowaniu i kompetencjom gracza: im większy zakres wiedzy zdobędzie i im szybciej przyswoi nowe informacje, tym szybciej odbuduje miasto. W tym celu gracz rozwiązuje quizy, realizuje zadania w świecie gry, zaprasza do niej znajomych, a także zgłasza wykonane ocieplenia domów jednorodzinnych z wykorzystaniem wełny skalnej.

W grze dodatkowo wykorzystany został element grywalizacji – wykonawcy mogą rywalizować między sobą, a najlepsi budowniczy zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami: elektronarzędziami marki Bosch.

ROCKWOOL prezentuje ROCK MASTER
Po sukcesie gry ROCK TOWN, za którą otrzymaliśmy w 2017 roku prestiżową nagrodę Golden Arrow, chcieliśmy zrealizować kolejny innowacyjny projekt – tym razem edukacyjny, przeznaczony dla wykonawców, by obalić mit, że w branży budowlanej trudno jest realizować niebanalne projekty marketingowe – mówi Łukasz Glapa, dyrektor marketingu ROCKWOOL CEE. – Badania prowadzone na wielu uniwersytetach pokazują, że gry mogą być bardzo stymulującym i rozwijającym treningiem dla umysłu, a idea „nauczania poprzez granie” znalazła już swoje zastosowanie w wielu branżach. Zdecydowaliśmy się więc na wykorzystanie jej w realizacji naszej misji edukacyjnej. Chcemy, by każdy wykonawca miał możliwość poszerzania wiedzy na temat właściwości wełny skalnej w sposób jak najbardziej atrakcyjny i przyjemny. Dzięki atrakcyjnej oprawie wizualnej, wciągającemu mechanizmowi gry i rywalizacji między wykonawcami, nasi fachowcy w angażujący sposób mogą zdobywać nowe informacje o produktach firmy i właściwościach wełny skalnej, bawiąc się przy tym.

Gra przeznaczona jest dla wykonawców realizujących ocieplenia domów jednorodzinnych. W grę można zagrać pobierając darmową aplikację ROCK MASTER z Google Play (dla telefonów z systemem Android) albo App Store (dla telefonów z systemem iOS). Można też grać za pośrednictwem komputera, wchodząc na: www.rockmaster.rockwool.pl/bilet.

Dla najlepszych graczy ROCKWOOL Polska przygotował 40 gwarantowanych nagród – elektronarzędzi Bosch Professional, wśród których znajdują się odkurzacze, dalmierze laserowe, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka czy młot udarowo-obrotowy. Więcej informacji o nagrodach i regulamin znajduje się na stronie www.rockmaster.rockwool.pl/bilet.

Artykuł został dodany przez firmę

ROCKWOOL Polska Sp. Z o.o.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły