Artykuł Dodaj artykuł

ROCKWOOL wspiera wykonawców – weź udział w konkursie i odbierz atrakcyjne nagrody!

Akcja skierowana jest do wszystkich profesjonalistów, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną. Wystarczy jeden SMS, by zdobyć atrakcyjne, gwarantowane nagrody – m.in. pakiety narzędzi czy odzież roboczą, które z pewnością przydadzą się każdemu fachowcowi.

Logo Rockwool

Akcja skierowana jest do wszystkich profesjonalistów, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną. Wystarczy jeden SMS, by zdobyć atrakcyjne, gwarantowane nagrody – m.in. pakiety narzędzi czy odzież roboczą, które z pewnością przydadzą się każdemu fachowcowi.  Akcja trwa do 15 grudnia 2017 r.

ROCKWOOL wspiera wykonawców – weź udział w konkursie i odbierz atrakcyjne nagrody!

Wiedza, pasja i doświadczenie wykonawców zapewniają właścicielom domów komfort i bezpieczeństwo, a także gwarancję solidnie wykonanej pracy. Producent wełny skalnej ROCKWOOL wspiera działalność fachowców i zaprasza do akcji, w której można otrzymać gwarantowane nagrody niezbędne w codziennych zadaniach każdego profesjonalisty.

Akcja „ROCKWOOL wspiera wykonawców” to proste zasady uczestnictwa:

 1. Kup wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
 2. Wyślij SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie, gdy otwierasz pierwszą paczkę wełny skalnej. (Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.)
 3. Odbierz telefon i odpowiedz na kilka pytań, które pozwolą ustali
 4. szczegóły dotyczące wykonywanego przez Ciebie ocieplenia.
 5. Doradca Techniczno-Handlowy ROCKWOOL skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić montaż wełny skalnej.
 6. Odbierz jedną z czterech gwarantowanych nagród, która trafi do Ciebie kurierem:
  a. Pakiet ubraniowy (robocza kurtka wodoodporna, ubranie robocze, rękawice robocze, czapka z daszkiem),
  b. Pakiet narzędziowy (mieszadło do zapraw, 2 noże do cięcia wełny, przedłużacz będnowy 15 m., drewniana metrówka 2 m.),
  c. Dalmierz BOSCH Zamo II (dalmierz o zasięgu 20 m., z dokładnością pomiarową do 3 mm., wyposażony w wyraźny wyświetlacz i funkcję pamięci ostatniego wymiaru),
  d. 7-stopniowa drabina (wysokość robocza 3,4 m., sprzęt posiada dodatkowe zabiezpieczenia przed przesuwaniem i rozsunięciem oraz wzmocnioną platformę).

Każdy wykonawca, który weźmie udział w akcji, staje się automatycznie członkiem Klubu SUPERWYKONAWCY ROCKWOOL. Jest to miejsce, w którym ceniony jest profesjonalizm, wiedza i umiejętności fachowców. Specjaliści zrzeszeni w klubie mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami, mają stały dostęp do oferty szkoleniowej, fachowej wiedzy i prasy branżowej. Mogą uzyskać też prestiżowe potwierdzenie swoich umiejętności i jakości oferowanych usług w formie tytułu Certyfikowanego Wykonawcy ROCKWOOL.

Wskazówki dla wykonawców dotyczące akcji „ROCKWOOL wspiera wykonawców”:

W akcji można zgłaszać tylko ocieplenia domów jednorodzinnych o minimalnej powierzchni ocieplenia 120 m2.  

 1. SMS najlepiej wysłać w momencie, w którym rozpoczyna się montaż wełny skalnej, może być to jeden dzień przed. Dzięki temu szybciej będzie można odebrać nagrodę.
 2. W przeciągu 4 godzin od otrzymania SMSa oddzwoni infolinia, by ustalić szczegóły. Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.
 3. Nasz Doradca Techniczno-Handlowy poprosi o zdjęcia z montażu - ważne, by było na nim widać wełnę skalną ROCKWOOL.
 4. Nagrody wysłane zostaną za pośrednictwem kuriera,  konieczny jest odbiór osobisty. 

Artykuł został dodany przez firmę

ROCKWOOL Polska Sp. Z o.o.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły