Artykuł Dodaj artykuł

Perłowe piękno na tarasie: Bruk-Bet przedstawia nowe płyty tarasowe Porcelito

Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja w nowej, bogatej ofercie produktowej firmy Bruk-Bet.

Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja w nowej, bogatej ofercie produktowej firmy Bruk-Bet. Unikalne perłowe wykończenie oraz innowacyjny system ochrony Perlon sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.

Wyjątkowe wzornictwo, przy jednoczesnej zabudowie wąskimi fugami o zbliżonej barwie, pozwala uzyskać efekt jednolitej tafli, na której wszystko pozornie stapia się w całość. Wykończenie płyt color-mix metalic sprzyja subtelnej grze świateł, pozwalając odkrywać uroki nawierzchni na nowo, w zależności od pory dnia oraz kąta padania promieni słonecznych.

BRUK-BET przedstawia nowe płyty tarasowe PorcelitoPłyty Porcelito® stanowią połączenie najlepszych cech płytek ceramicznych oraz płyt betonowych. Unikalne walory użytkowe zawdzięczają innowacyjnemu procesowi produkcji, który pozwolił stworzyć elementy o wyjątkowej trwałości i odporności na uszkodzenia.

Zamknięta i szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby elementy ceramiczne, a dzięki 4-centymetrowej grubości, zabudowa płyt może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym. Taka metoda montażu pozwoli uniknąć kosztownych prac związanych z wykonaniem betonowej podstawy tarasu, koniecznej w przypadku cienkich płytek ceramicznych, oraz zapewni łatwość wymiany pojedynczych płyt, w razie ich uszkodzenia.

Na uwagę zasługuje także zastosowanie w procesie produkcji innowacyjnego systemu Perlon®, który niemal całkowicie eliminuje powstawanie trwałych zabrudzeń, także tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia. Ponadto trwale wydobywa i intensyfikuje kolory oraz sprawia, że nawierzchnia jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. A wszystko to przy braku konieczności impregnacji płyt tuż po ich ułożeniu, ale również w kolejnych latach użytkowania.

BRUK-BET przedstawia nowe płyty tarasowe Porcelito
 

Niezwykła uroda kwadratowych (50x50 cm) i prostokątnych (40x60 cm) elementów Porcelito® sprawia, że będą one nietuzinkową ozdobą przydomowej strefy relaksu. Proste, geometryczne ułożenia w towarzystwie dekoracyjnego kruszywa, stworzą atmosferę spokoju, ładu i harmonii, podczas gdy mozaikowy układ płyt nada tarasowej kompozycji lekkość i dynamizm. Płyty z serii Porcelito® zostały stworzone z myślą o modernistycznie zaaranżowanych posesjach oraz nowoczesnych bryłach budynków.

Uzupełnieniem kolekcji są, nawiązujące do tej samej estetyki, stylowe stopnie blokowe, których wykorzystanie w strefie wejściowej, nada jej elegancki, wytworny charakter.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 4 cm
Wymiary płyt: 20x40 cm, 40x40 cm, 60x40 cm, 60x60 cm,  
50x50 cm, 80x40 cm, 80x80 cm
Kolorystyka: odcienie szarości, beżu i brązu
Ceny: dostępne u producenta i dystrybutorów.
Producent: Bruk-Bet

 

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.