Zakończyła się 23. edycja targów BUD-GRYF i 18. edycja targów ENERGIA (28-30.03.2014).
Blisko 100 wystawców, 12 nowości, prawie 20 seminariów, warsztatów i szkoleń. Ponadto wystawa „Recycling Design”, pokazy DIY, gdzie zobaczymy, jak zrobić stolik z palet lub pufę z butelek PET, bezpłatne porady projektantów i audiowizualna niespodzianka - to wszystko na 22.
Na rysunkach przedstawiono średnią temperaturę powietrza we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu 2014 r. dla trzydziestu czterech miast Polski uszeregowaną w ciąg rosnący oraz dla Gdańska Rębiechowa w wieloleciu 1987-2014.
Zrób własny stolik z palety, dowiedz się, jak projektować piękne rzeczy, które się dobrze sprzedadzą, naucz się projektować usługi od badania potrzeb klienta po stworzenie prototypu – te i wiele innych przejawów designu już niedługo na targach WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne.
Jedna z największym inwestycji w powiecie szczecineckim została zakończona.
Na Targach Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU po raz drugi odbędą się warsztaty z renowacji mebli. Dla fanów designu, DIY i majsterkowania to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak nadać meblom świeży, zupełnie nowy wygląd.
Choć konkurs Fasada Roku 2022 wystartował 1 kwietnia br., to na jego starcie zameldowała się już blisko setka obiektów z wielu polskich miejscowości. Można je już oceniać, bowiem 1 maja na stronie konkursu www.fasadaroku.baumit.com zostało uruchomione głosowanie publiczności.
Targi WSZYSTKO DLA DOMU to świetna okazja do spotkań pomiędzy klientami, przedsiębiorcami i przedstawicielami firm z branży.
Jak stworzyć wygodne i komfortowe miejsce pracy? Jak zorganizować przestrzeń, w której można osiągnąć twórczy spokój? Odpowiedź przyniesie 24. edycja targów WSZYSTKO DLA DOMU, które w dniach 10-11 października odbędą się w hali MTS w Szczecinie.
WSZYSTKO DLA DOMU to największe w północno-zachodniej Polsce targi wnętrzarskie, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Odbiorcami targów są głównie indywidualni inwestorzy szukający produktów i usług oraz ciekawych pomysłów i rozwiązań do zastosowania w domu.
24. edycja targów BUD-GRYF oraz 19. edycja targów ENERGIA dobiegły końca. Konferencje, spotkania, prezentacje, a przede wszystkim prezentacja oferty, wymiana wiedzy i doświadczeń wystawców targowych z odwiedzającymi - to wszystko działo się przez trzy dni w halach MTS.
30 minut wystarczy, żeby nawiązać współpracę i pozyskać kontrahenta – na tej zasadzie działa Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, w której uczestniczyć będzie ponad 50 firm z Polski, Niemiec i Finlandii.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Tegoroczne targi budowlane BUD-GRYF oraz towarzyszące im targi ENERGIA to nie tylko prezentacja oferty remontowej i budowlanej, architektów, wykonawców, i dystrybutorów, to także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić swój budżet o 10 000 zł na zakupy w Leroy Merlin.