Tegoroczne targi DREMA zapowiadają się rekordowo! Już na tę chwilę, na 3 miesiące przed rozpoczęciem wydarzenia, zgłoszonych jest ponad 250 wystawców, którzy są zainteresowani znacznie większymi stoiskami, niż w roku ubiegłym.
Już po raz 16-ty zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Gliwickich Targów Budownictwa w dniach 13-15 lutego.
Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu targów SECUREX na termin 18 – 20 listopada 2020 roku.
Kolejna edycja Targów WSZYSTKO DLA DOMU odbędzie się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz.
W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz.
Zakończyło się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych.
Unia Europejska stawia swoim członkom ambitne wymogi dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla. Cele wyznaczone przez Unię na 2020 rok oraz później, do 2050 roku, są dla Polski szansą na dalszy rozwój nowych technologii, ale i zagrożeniem związanym z barierami rozwoju gospodarczego.
Od 10 do 13 kwietnia odbywały się największe targi budowlane w północnej części Europy – NORDBYGG. Wystawa trwała cztery dni i zgromadziła ponad 800 wystawców z 30 krajów. Tak jak 2 lata wcześniej, tak i w tym roku podczas Targów nie zabrakło rozwiązań czołowego, polskiego producenta bram, drzwi i ogrodzeń – firmy WIŚNIOWSKI.
Za nami najważniejsze wydarzenie branży kompozytowej 2018 roku. 9. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, która odbyła się w dniach 16-17 października 2018 roku, zgromadziła 3250 Zwiedzających oraz 202 Wystawców z 24 krajów z całego świata.
Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych – to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.
5 kategorii i 215 elewacji – Jury Fasada Roku 2017 nie miało łatwego zadania. Obrady trwały wiele godzin, aż w końcu wszystkie karty zostały odkryte. Bydgoszcz, Kielce, Konstancin Jeziorna, Kraków, Niewodnica Kościelna, Radom, Szczecin, Świnoujście, Warszawa oraz Wrocław – to z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy i wyróżnieni w jedenastej – rekordowej pod względem frekwencji – edycji konkursu organizowanego przez firmę Baumit.
25 maja 2019 był kolejnym świętem demokracji. Obywatele Unii Europejskiej wybierali swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Z wynikami wyborów możemy się zgadzać lub nie, ale musimy je zaakceptować i uszanować.
WSZYSTKO DLA DOMU to największe w północno-zachodniej Polsce targi wnętrzarskie, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Odbiorcami targów są głównie indywidualni inwestorzy szukający produktów i usług oraz ciekawych pomysłów i rozwiązań do zastosowania w domu.
Podczas minionego weekendu tj. od 07-09.09.2012 miały miejsce Gliwickie Targi Budownictwa.
Wraz z nowym rokiem intensyfikujemy przygotowania do kolejnych targów Bud-Gryf & Home. 15-17 marca 2019 spotkajmy się na jedynych na Pomorzu Zachodnim targach branży budowlanej i wnętrzarskiej.