Pod hasłem „Cały świat pod stopami” rusza najnowsza kampania reklamowa DLH Poland, lidera w imporcie i dystrybucji produktów z drewna egzotycznego.
Vetrex uruchomił letnią promocję. Wysokiej klasy okna, systemy przesuwne oraz drzwi zewnętrzne można teraz kupić z rabatem do 10 proc. Kampania potrwa do 21 lipca.
„100% - owe grzejniki płytowe"! – pod takim has?em we wrze?niu ruszy og?lnopolska kampania promocyjna PURMO – marki należącej do Rettig Heating – wiodącej firmy na rynku europejskim w produkcji grzejników płytowych.
WIŚNIOWSKI w swojej najnowszej kampanii przekonuje, że z technologią smartCONNECTED każdy dzień będzie udany. Promocja, która ruszyła w połowie kwietnia, pokazuje, jak w łatwy sposób można poczuć się bezpiecznie za pomocą innowacyjnego systemu kontroli dostępu do domu.
Hannah Mills dołącza do światowej klasy sportowców należących do europejskiego Teamu Panasonic u boku mistrzyni olimpijskiej Malaiki Mihambo oraz mistrzyni paraolimpijskiej Hannah Cockroft. Wykorzystując moc i pasję sportu, mistrzynie wraz z firmą wykorzystają wysokoprofilową platformę sportu, aby zachęcać do działań na rzecz klimatu na całym świecie podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.
„Gdy pomagamy innym – sami jesteśmy szczęśliwi”, to temat 4 już zajęć odbywających się w ramach 3 edycji projektu Mały Świat Dużego Pieniądza, realizowanego przez Fundację Śnieżki Twoja Szansa. Projekt dotyczący zagadnień ekonomii społecznej obejmuje 22 Szkoły Podstawowe na terenie Miasta Dębicy oraz Powiatu Dębickiego, bierze w nim udział ponad 650 uczniów klas 4. Zajęcia prowadzone są aktywnymi metodami, poprzez działanie i zaangażowanie uczestników, zabawę oraz zajęcia praktyczne.
Śnieżka Satynowa. Sprawdza się w każdej roli – z takim hasłem przewodnim 19 kwietnia br. wystartowała najnowsza kampania reklamowa popularnej marki farb Śnieżka Satynowa z portfolio FFiL Śnieżka SA.
Drugi rok z rzędu wystartowała świąteczna kampania „Narzędzia pod choinkę”.
Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.
Zainicjowana w ubiegłym roku, w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, współpraca Związku POiD ze szkołami zawodowymi przyniosła pozytywne rezultaty.
Termo Organika, Politechnika Warszawska oraz m.st. Warszawa zaprasza do wspólnego sadzenia drzew w ramach kampanii „Termomodernizacja to najlepszy sposób na SMOG”.
Wraz z początkiem sierpnia 2017 roku rozpoczęła się kontynuacja, organizowanej przez Związek POiD, ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”.
Kolejna edycja targów BAU w Monachium, wiodących na świecie targów architektury, materiałów i systemów budowlanych, odbędzie się w dniach 13–17 stycznia 2025 roku. To międzynarodowe wydarzenie przyciągnie architektów, inżynierów, inwestorów, sprzedawców detalicznych i profesjonalistów z branży budowlanej, stając się platformą do prezentacji przełomowych innowacji. Weźmie w nim udział również NSG Group, która zaprezentuje swoje najlepsze produkty i najnowsze rozwiązania szklane.
„MAGNAT inspiruje kolorami, imponuje plamoodpornością" – pod takim hasłem, 14 kwietnia 2015 roku, ruszyła nowa kampania reklamowa marki MAGNAT.
Ekspansja na międzynarodowe rynki, konkurencyjność przemysłu, nowe strategie wzrostu, cyfryzacja i przyszłość sprzedaży – to najważniejsze tematy XVI Kongresu Stolarki Polskiej, który odbył się 14 maja 2026 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Tegoroczna edycja wydarzenia, organizowanego przez Związek POiD, zgromadziła ponad 300 przedstawicieli firm z branży stolarki budowlanej, ekspertów, liderów rynku, dziennikarzy oraz partnerów instytucjonalnych i biznesowych.