Choć większość osób cieszy się na nadejście lata, to jednak ta pora roku wiąże się z kilkoma niedogodnościami. Problematyczne bywa wówczas nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń, w których przebywamy na co dzień. Wiele z nich jest wyposażonych w klimatyzację, lecz to rozwiązanie nie jest pozbawione wad. Prowadzi przede wszystkim do większego zużycia prądu, a rachunki za energię elektryczną stale rosną.
„Szklany spacer” na brzegu Jeziora Tarnobrzeskiego to atrakcja, która zyskała spore uznanie, zarówno mieszkańców, jak i turystów. Ostatnio w Tarnobrzegu pojawiły się kolejne tablice, które dostarczą nowych informacji i ciekawostek na temat historii miasta. Na tym jednak nie koniec szklanych atrakcji regionu, a to za sprawą niecodziennej wystawy plenerowej, która zawitała do Nowej Dęby.
W dniach od 10 do 14 marca 2015 odbyły się największe międzynarodowe targi branży instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji. We Frankfurcie bogatą ofertę kominów prezentowała firma MK Sp. z o.o.
Długotrwała ekspozycja na słońce, opady deszczu i śniegu w ciągu roku – to wszystko sprawia, że drewno na tarasie i w ogrodzie może ulegać zbyt szybkiemu niszczeniu.
Ponad 300 wystawców, tysiące odwiedzających i niezliczona ilość propozycji budowy i wystroju domu. Tak w skrócie można podsumować największe targi budowlane INTERBUD, które odbyły się na przełomie lutego i marca br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi.
Już ponad 150 wystawców zadeklarowało udział w przyszłorocznych Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i ratownictwa SAWO. Edycja 2024 zapowiada się znakomicie – w Poznaniu w ramach niezwykle bogatej ekspozycji wyznaczane będą trendy w branży BHP, a spora część wystawców targów zaprezentuje wiele nowości, premier rynkowych i innowacyjnych rozwiązań przyszłości.
Międzynarodowe Targi BAU to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej i architektonicznej w Europie. W Monachium szczególnie dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się stoisko Sopro.
Międzynarodowe targi Bau w Monachium rozpoczęte. Na tegorocznej edycji swoje produkty i rozwiązania prezentuje ponad 2000 wystawców z całego świata. Wśród 25 firm z Polski, znajduje się marka Wiśniowski, lider w produkcji bram i ogrodzeń.
Gdy budujemy lub remontujemy dom, chcemy, aby nasze ściany były nie tylko estetyczne, ale także odporne na różne warunki atmosferyczne. Jednym ze sposobów ochrony tynku jest zastosowanie impregnatu. W tym artykule dowiesz się, czym zaimpregnować tynk, aby zapewnić mu trwałość i ochronę przed wilgocią oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.
W dniach 10-13 marca 2015r. zapraszamy wszystkich naszych aktualnych i potencjalnych Klientów do odwiedzania naszego stoiska targowego na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 w Poznaniu, które od lat uważane są za największą i najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży budowlanej.
Dobiegł końca drugi dzień bloku targów DREMA, Furnica i Sofab. Profesjonalnie przygotowana ekspozycja nowoczesnych technologii, maszyn i narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej, jak również szereg wydarzeń towarzyszących przyciągnęły do Poznania ogromną liczbę specjalistów z sektora obróbki drewna.
Już po raz 50 odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane SAIE w Bolonii, gdzie, co roku tysiące przedstawicieli firmy budowanych przyjeżdża, aby pochwalić innowacyjnym produktami, ale również wymienić doświadczeniami. W takim gronie nie mogło zabraknąć firmy Wiśniowski i bramy PRIME.
Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – weźmie udział w międzynarodowych targach budowlanych Feicon Batimat, które odbywają się w dniach 18 – 22 marca w brazylijskim São Paulo. Podczas targów przedstawiciele Seleny Sulamericana zaprezentują nowa ofertę brazylijskiej spółki Grupy Selena.
W dniach 26-29 marca 2014 roku Norymberga zamieni się w światową stolicę stolarki budowlanej. Podczas międzynarodowych targów Fensterbau Frontale swoje rozwiązania przedstawią tam czołowi przedstawiciele branży okien, drzwi i fasad z całego świata.
Od 7 do 31 grudnia wystawa „Spacer architektoniczny” będzie prezentowana w budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.