W dniach 05-06 października na hali sportowej ,,Solne Miasto” w Wieliczce odbyła się II-edycja targów ”STYLO-DOM”.
Na imprezie prezentowało swoje wyroby blisko 80 wystawców ze Śląska, Małopolski, Częstochowy, Raciborza. Nowocześnie i ciekawie urządzone stoiska przyciągały uwagę zwiedzających.
Składamy serdeczne podziękowania naszym wystawcom , którzy brali udział w XV edycji Oświęcimskich Targów Budownictwa, Dom i Otoczenie w dniach 17-19 maja 2013.
Moc pomysłów na świąteczne dekoracje, wnętrza z przytulnym klimatem oraz zestaw największych hitów projektowych z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG – to wszystko można odnaleźć w nowym, elektronicznym katalogu „ARCHIPELAG świąteczne inspiracje”.
We wtorek, 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka miała miejsce czwarta edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Po Starym Rynku jeździła bajkowa bryczka pełna prezentów i słodyczy dla najmłodszych. Tegoroczną imprezę wsparła Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarne
Podczas budowy czy kupna domu warto pomyśleć o ochronie środowiska. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom będzie żyło się wygodniej i taniej, a sama nieruchomość zyska na wartości.
W okresie jesienno zimowym znacznie wzrasta pobór energii elektrycznej. Więcej korzystamy ze światła, do łask często wracają piecyki elektryczne i farelki, dodatkowo sprzęt RTV i AGD – wszystko to może sprawić, że rachunek za prąd nie będzie należał
Już 19 września rusza XII edycja Festiwalu Wnętrz! Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdańsk – Paweł Adamowicz.
Zrównoważone budownictwo zyskuje na znaczeniu. W coraz większej ilości inwestycji mieszkaniowych możemy liczyć na rozwiązania ekologiczne, nie tylko ze względu na ochronę środowiska. Wpływają również na oszczędności i polepszenie warunków życia lokatorów oraz estetykę wyglądu osiedla.
Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej – wprowadziła na rynek nowy produkt – NoEM Electro Protector, który w 99% pochłania pole elektryczne w zakresie niskich częstotliwości.
Branżę gospodarki odpadami w najbliższym czasie czeka wiele wyzwań. Zakończenie przez Sejm prac nad ustawami nowelizującymi akty dotyczące postępowania z odpadami oznacza konieczność dostosowania gminnych systemów gospodarki odpadami komunalnymi do nowych rozwiązań prawnych.
13 listopada podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2013, Łukasz Kardas Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż odebrał prestiżową Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii „Zielona Gospodarka”. Firmę do konkursu zgłosiło Starostwo Powiatowe w Opocznie.
Już po raz trzeci poznańscy deweloperzy postanowili zjednoczyć siły i pod wspólnym szyldem akcji Deweloperzy Dzieciom obdarować małych poznaniaków. Tym razem z okazji dnia św. Mikołaja po ulicach Poznania będzie jeździł londyński autobus pełen prezentów.
To już kolejna edycja jesienna tej imprezy. Targom patronuje Prezydent Miasta Zawiercie Mirosław Mazur.
Andrzej Wiśniowski został na VI Kongresie Stolarki Budowlanej wybrany „Osobowością Roku Branży Stolarki Budowlanej 2014”. To kolejne w ostatnich tygodniach branżowe wyróżnienie dla założyciela i właściciela firmy Wiśniowski.