5 marca 2026 roku w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Top Woman Experience pod hasłem „Podróż do najlepszej wersji siebie” - jednego z najbardziej inspirujących wydarzeń rozwojowych dla kobiet w Polsce. Konferencja organizowana z okazji Dnia Kobiet łączy rozwój osobisty i zawodowy, networking oraz celebrację kobiecej siły w wyjątkowej, energetycznej atmosferze.
26 marca odbyła się pierwsza, tegoroczna konferencja z cyklu „Idee i technologie” organizowana przez Grupę Sztuka Architektury. Poświęcona była tematyce „HoReCa w architekturze” czyli projektowaniu obiektów typu Hospitality. Do programu konferencji udało nam się pozyskać wybitnych, doświadczonych specjalistów, którzy podzielili się z licznie zebranymi uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji obiektów hotelarskich oraz gastronomicznych.
Za nami konferencja „Aluminium 2024. Trendy. Innowacje. Technologie” organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Aluminium.
Przed nami IV edycja konferencji "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze". Tym razem zawita ona do Wrocławia – miasta i regionu, które w 2024 roku stało się ofiarą powodzi spowodowanej gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi oraz problemami z zarządzaniem wodą powodziową.
Już 22 maja 2025 roku Grupa Sztuka Architektury wraz z partnerami serdecznie zaprasza do warszawskiego Muzeum Gazownictwa, gdzie odbędzie się pierwsza edycja konferencji Silver Design w architekturze. W jej trakcie liczne grono wybitnych ekspertów i architektów pochyli się nad problemem przystosowania polskiej przestrzeni do potrzeb Pokolenia Silver.
W dniach 2–3 grudnia 2025 roku w eleganckim hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się 11. edycja ogólnopolskiej konferencji Projekt BMS – jednego z najważniejszych wydarzeń dla specjalistów z obszaru Smart Building i systemów zarządzania budynkami.
Za nami wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, pełna inspirujących prelekcji i wartościowych rozmów! Mieliśmy okazję zgłębić tematy o docenieniu siebie, kompetencjach przyszłości, sztucznej inteligencji czy metakompetencjach naszej psychiki – dziękujemy wszystkim prelegentkom i prelegentom za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Tegoroczna edycja konferencji Top Woman Experience - Kobieca Energia w Biznesie odbędzie się już 6 marca 2024 roku w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Konferencja skierowana jest do aktywnych i ambitnych kobiet, pragnących poszerzać swoje kompetencje biznesowe. W wydarzeniu weźmie udział około 500 uczestniczek.
Pod pojęciem HoReCa w architekturze kryje się wszystko, co wchodzi w zakres usług oraz działań aranżacyjnych, funkcjonalnych i technicznych związanych z sektorem gastronomicznym i hotelarskim. W trakcie naszej konferencji zajmiemy się najnowszymi trendami w projektowaniu tych obiektów, które są bardzo częstym przedmiotem zamówień wśród architektów.
04 grudnia 2024, Warszawa Centrum Konferencyjne West Gate
17. Konferencja Metody Zagospodarowania Osadów Ściekowych zbliża się wielkimi krokami. Serdecznie zapraszamy do zawsze pięknego Torunia, gdzie tradycyjnie podczas obrad zostaną poruszone najciekawsze i najbardziej aktualne zagadnienia z branży wodno-kanalizacyjnej.
Konferencja Metody zagospodarowania osadów ściekowych powraca w wielkim stylu, oferując najciekawsze i najbardziej aktualne zagadnienia z branży wodno-kanalizacyjnej. Grupą docelową konferencji są przede wszystkim wytwórcy osadów ściekowych poszukujący sposobu ich zagospodarowania, odbiorcy produktów, które powstają w procesie przetwarzania odpadów ściekowych oraz każdy podmiot zainteresowany branżowymi zagadnieniami.
Promowanie równości, efektywne wykorzystanie atutów płynących z kobiecości, wzajemne wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym to przewodnie tematy tegorocznej konferencji Top Woman Experience - “Kobieca energia w biznesie”, która odbyła się 6 marca 2024 roku w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.
5 marca 2026 roku w hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji Top Woman Experience – wydarzenia organizowanego z okazji Dnia Kobiet, które od lat gromadzi kobiety związane z branżą nieruchomości, budownictwa i logistyki oraz liderki biznesu z całej Polski. Konferencja była przestrzenią do zdobywania wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji i wspólnego celebrowania kobiecej siły oraz rozwoju zawodowego.
Intensywny rozwój miast wywiera coraz silniejszy wpływ na środowisko niezurbanizowane. Jednocześnie miasta i ich mieszkańcy stają przed rosnącą skalą wyzwań, takich jak zanieczyszczenie powietrza, występowanie miejskiej wyspy ciepła, nadmiar lub niedobór wody czy utrata naturalnych siedlisk.