Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

1. Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting

27-28 listopada 2019 Sosnowiec Targi


Organizator:

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Adres:

Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
śląskie, Polska


Dane kontaktowe:

tel.: 3278 87 596
faks: 3278 87 502
e-mail: exposilesia@exposilesia.pl


Adres:

Braci Mieroszewskich 124 / nie podano
41-219 Sosnowiec
śląskie, PolskaHPA

W dniach 27-28 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się nowe wydarzenie - Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting.

Celem targów jest umożliwienie prezentacji najnowszych produktów, technologii i urządzeń stosowanych w hydraulice, pneumatyce i automatyce. W zakresie tematycznym mieszczą się m.in.: elementy i systemy hydrauliczne, elementy i systemy pneumatyczne, sterowanie i mechatronika, napędy, układy napędowe i ich podzespoły, techniki pomiarowe i laboratoryjne.

HPAmeeting umożliwi nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i rozmów pomiędzy dostawcami, a odbiorcami branżowych usług i rozwiązań. W ramach wydarzenia odbędzie się cykl konferencji, seminariów oraz warsztatów. Wystawę połączą tematycznie następujące strefy: Strefa Hydrauliki, Strefa Pneumatyki, Strefa Automatyki, Strefa Robotyzacji i Automatyzacji.

Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny. Targom towarzyszyć będzie m.in. Seminarium pt.: „Sektor techniki płynowej – nowoczesne rozwiązania techniczne” organizowane przez Korporację Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie HPAmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne.

Do odwiedzenia HPAmeeting zostaną zaproszeni dyrektorzy, inżynierowie, kierownicy i specjaliści ds. technicznych oraz utrzymania ruchu, główni mechanicy i technolodzy kadra zarządzająca zakładów i linii produkcyjnych. Nasi odwiedzający będą reprezentować m. in. branże: automotive, lotniczą, budowlaną, rolniczą, medyczną, szklarską i spożywczą oraz maszyn i narzędzi.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.hpameeting.pl

  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora:
Salon Form i Narzędzi FORM-TECH EXPO - zdjęcie
24-02-2021 - 25-02-2021 Salon Form i Narzędzi FORM-TECH EXPO