Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Infrastuktura Polska

Infrastuktura Polska

2015-02-19 - 2015-02-19 Warszawa targi

Organizator:
Executive Club Sp. z o.o.
Puławska 12 lok.10
02-566 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

tel. 1: 502134726
e-mail 1: mariapodgorska@executive-club.com.pl


Adres:

00-001 Warszawa
mazowieckie, Polska19 lutego w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się szósta edycja  Konferencji „Infrastuktura Polska” organizowanej przez Executive Club z udziałem liderów najważniejszych spółek z branży infrastruktury. Zwieńczeniem wydarzenia pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju będzie uroczysta gala z rozdaniem nagród - „Diamentów polskiej infrastruktury”.

Przedstawiciele inwestorów, wykonawców i administracji rządowej po raz kolejny spotkają się, by dyskutować na temat kondycji polskiej infrastruktury, która w ostatnich latach rozwijała się niezwykle dynamicznie. Obiektywne spojrzenie na ten sektor gospodarki nie pozwala jednak pominąć wielu niedociągnięć i poważnych problemów, które pojawiały i pojawiają się przy realizacji także najważniejszych projektów o strategicznym znaczeniu.

Tegorocznej, szóstej edycji konferencji, towarzyszyć będzie też szczególny konkurs. Po raz pierwszy przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek i liderów infrastruktury na rynku polskim. Grono autorytetów branży skupione w Kapitule konkursowej  „Diamentami Polskiej Infrastruktury” uhonorowuje najlepsze podmioty sektora w 8 kategoriach.

Podczas konferencji w debacie wezmą udział Zamawiający, Wykonawcy i Ustawodawca – dyskusja skupi się wokół inwestycji drogowych i transportu kolejowego. Debata skupi się wokół zagadnienia konkurencyjności polskiej infrastruktury w różnych jej segmentach. Prezesi i liderzy największych podmiotów z branży  rozmawiać będą także o problematyce  finansowania inwestycji drogowych kolejowych, wykorzystania środków unijnych i szans na dalszy rozwój sektora.

Uczestnicy konferencji  podsumują również dokonania minionego roku w infrastrukturze oraz efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego. Do udziału zaproszeni zostali m.in. goście z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, GDDKiA, Urzędu Zamówień Publicznych, prezesi instytucji finansujących projekty infrastrukturalne oraz najważniejsze przedsiębiorstwa realizujące inwestycje w Polsce.

Partnerem strategicznym konferencji „Infrastruktura Polska 2015” jest firma Budimex, a partnerem głównym PKP Cargo. Wydarzenie wspierają również m.in. firmy Alinda, Bolix, Gide, Strabag, WKB oraz BZ WBK.  Honorowy Patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu i formularz rejestracji dostępne na stronie http://www.executive-club.com.pl/index.php/pl/19-lutego-2015-rejestracja 

  • Wydrukuj stronę