Artykuł Dodaj artykuł

Internetowa Fabryka Mebli – na te 3 cechy zwróć uwagę przy doborze mebli

Remontujesz mieszkanie i wymieniasz zużyte wyposażenie? A może urządzasz swój pierwszy dom i zaczynasz etap aranżacji wnętrz?

Remontujesz mieszkanie i wymieniasz zużyte wyposażenie? A może urządzasz swój pierwszy dom i zaczynasz etap aranżacji wnętrz? W każdym wypadku z pewnością przyda Ci się poradnik dotyczący właściwego doboru mebli wypoczynkowych. Z poniższymi wskazówkami zaoszczędzisz czas na bezładnym przeglądaniu setek ofert sklepów meblowych, a inwestycja posłuży Ci przez wiele lat w niezmienionym stanie.

Internetowa Fabryka Mebli

1. Internetowa Fabryka Mebli radzi – postaw na wygodę

Podstawową funkcją wyposażenia wypoczynkowego jest komfortowy relaks dzienny lub nocny. Dlatego choć wygląd mebla również ma duże znaczenie – priorytetowo powinniśmy traktować własną wygodę. Jakie elementy mebla będą świadczyły o tym, że sprzyja chwilom odpoczynku?

Specjaliści z Internetowej Fabryki Mebli radzą, by inwestować w narożniki oraz łóżka wypełnione miękką pianką poliuretanową oraz solidnymi sprężynami bonell lub sprężyną falistą. Dobrym wyborem są również sofy z możliwością ręcznej regulacji zagłówków. Wówczas możemy dopasować wysokość oparcia do naszego wzrostu, a tym samym zapewnić sobie optymalne podparcie dla pleców oraz ramion.

Kolejnym elementem wpływającym na komfort jest kształt sofy. Jeżeli nie mamy zbyt wiele miejsca w pokoju, warto zdecydować się na kanapę 2 lub 3 osobową, a dodatkowo zainwestować w pufy czy podnóżki. W dużym salonie najlepiej sprawdzi się narożnik w kształcie litery L lub U, czyli kolejno z jednym bądź dwoma szezlongami.

2. Wyposażenie wypoczynkowe a prowadzenie gospodarstwa domowego

Czy wyposażenie domowe może wspierać Cię w codziennych obowiązkach i zarządzaniu gospodarstwem domowym? Zdaniem ekspertów z Internetowej Fabryki Mebli – jak najbardziej tak.

W Twoim domu wychowują się małe dzieci, które często coś rozlewają lub lubią bawić się brudzącymi farbkami? A może sam zamierzasz korzystać z narożnika podczas sutych kolacji i obawiasz się zachlapania winem? Wówczas świetnym wyborem będzie mebel obity tkanina hydrofobową. Specjalna powłoka zapobiega przedostawaniu się płynów do wnętrza kanapy.

W sprzątaniu może również pomóc postawienie na model z wysokimi nóżkami, które sprawią, że odkurzanie pod kanapą stanie się dużo łatwiejsze. Z kolei rodziny z domowymi pupilami mogą postawić na tapicerkę przyjazną zwierzętom, z której łatwo usunąć psią lub kocią sierść.

3. Styl, który Ci odpowiada

Ostatnim elementem, na który z pewnością zwrócisz uwagę przy doborze wyposażenia odpoczynkowego jest styl mebli. Składają się na niego rodzaj i kolor obicia, a także kształt mebla. Tradycjonaliści mogą sięgnąć po tkaninę z plecionki lub gładką w kolorze szarym bądź beżowym. Chcą nadać przestrzeni eleganckiego charakteru, warto sięgnąć po obicie z aksamitnego weluru.

Internetowa Fabryka Mebli to mnogość wyboru

Internetowa Fabryka Mebli https://ifm-meble.com/ proponuje pufy, narożniki i inne komfortowe siedziska wyposażonych w rozmaite, dodatkowe funkcje. Skrzynia do przechowywania pościeli, regulowane wezgłowie, tapicerowanie materiałem o specjalnych właściwościach czy obicie tyłu kanapy to tylko niektóre z dostępnych opcji. Sprawdź pełną ofertę już dziś i wybierz idealny mebel dla siebie.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.