Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Weź udział w największym wydarzeniu BIM Europy Środkowo-Wschodniej i poznaj wiodących ekspertów Budownictwa 4.0

Tym razem spotkamy się w hybrydowej formie, gdzie przenikać się będzie rzeczywistość ze światem wirtualnym. Niezależnie w którym miejscu na ziemi akurat będziesz się znajdować - dzięki nowoczesnej formie możemy spotkać się, nawet jeśli dzielić będą nas setki tysięcy kilometrów! Zaplanowaliśmy wydarzenia towarzyszące, których głównym celem jest rozwój i promocja metodyki BIM w budownictwie.

Weź udział w największym wydarzeniu BIM Europy Środkowo-Wschodniej i poznaj wiodących ekspertów Budownictwa 4.0

Tym razem spotkamy się w hybrydowej formie, gdzie przenikać się będzie rzeczywistość ze światem wirtualnym. Niezależnie w którym miejscu na ziemi akurat będziesz się znajdować - dzięki nowoczesnej formie możemy spotkać się, nawet jeśli dzielić będą nas setki tysięcy kilometrów! Zaplanowaliśmy wydarzenia towarzyszące, których głównym celem jest rozwój i promocja metodyki BIM w budownictwie. Każde z nich w innowacyjny, kreatywny sposób pokazuje znaczenie nowych technologii:

EXPO

Targi oraz wystawy poświęcone tematyce nowoczesnych technologii w budownictwie, zgodnych z ideą Przemysł 4.0.

WORKSHOP

Równoległe warsztaty z metodologii BIM w aspektach: modelowanie 3D, BIM 4D i 5D, skanowanie, automatyzacja, środowisko CDE, programowanie graficzne, zagadnienia prawne.

inframa

Warsztaty dla kadry zarządzającej majątkiem w administracji państwowej i samorządowej oraz innych jednostkach na temat kompleksowego podejścia Infrastructure Asset Management. (Tylko Off-line)

PLENAR

Prezentacje w formie 10 min. modułów. Po wystąpieniach przewidywana sesja pytań i odpowiedzi do 30 min.

HYDE PARK

Wystąpienia w postaci krótkich wystąpień moderowane przez fachowców BIM i Budownictwa 4.0 z udziałem ekspertów Urzędu Zamówień Publicznych.

MARATHON

Rejestrowana na żywo rywalizacja zespołów krajów V4 przy realizacji wielobranżowego projektu w metodologii BIM. (Tylko On-line)

FOOD BRIDGE

Studencki konkurs budowy mostów z makaronu spaghetti.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich bezpośrednio i pośrednio - zawodowo, jak i z pasji -związanych z ideą budownictwa 4.0.

Więcej na www.infrabim.info

Do zobaczenia w październiku! 

Podobne artykuły