Artykuł Dodaj artykuł

Hala stalowa z biurem - zobacz najbardziej designerskie propozycje!

Na obrzeżach miast oraz w pobliżu dogodnej siatki komunikacyjnej często rzucają się w oczy wielkopowierzchniowe budynki produkcyjno-magazynowe. 

Na obrzeżach miast oraz w pobliżu dogodnej infrastruktury komunikacyjnej coraz częściej powstają wielkopowierzchniowe obiekty przemysłowe. Ich liczba stale rośnie ze względu na wzrastające zapotrzebowanie na powierzchnie produkcyjne i magazynowe. W odpowiedzi na współczesne trendy firmy projektujące i realizujące tego typu obiekty coraz częściej oferują obiekty nie tylko funkcjonalne, ale również interesujące wizualnie.

W efekcie obiekty przemysłowe współcześnie charakteryzują się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, zwłaszcza jeśli są budowane wraz z budynkami socjalno-biurowymi. Oto krótkie zestawienie najciekawszych realizacji, które wyróżniają się pod względem oryginalności i dobrego designu.

Sun Garden Poland

Hala stalowa z biurem - zobacz najbardziej designerskie propozycje!

Firma projektująca i produkująca meble ogrodowe o międzynarodowymi zasięgu, zdecydowała się na budowę hali magazynowej o powierzchni 1.445m2. Kolorystyka nawiązuje do branży niemieckiego przedsiębiorstwa.

Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o.

Hala stalowa z biurem - zobacz najbardziej designerskie propozycje!

Odważny i przyciągający wzrok projekt sortowni i przechowalni owoców znajduje się w województwie mazowieckim. Skośna ściana z przewagą powierzchni przeszklonej nadaje designerskiego stylu i stanowi doskonałe połączenie z drewnianymi elementami na froncie budynku. Hala i jej wnętrze prezentuje się równie oryginalnie, dzięki kompozycji intensywnego pomarańczowego z wyrazistymi drewnianymi panelami. Zobacz inne hale stalowe zrealizowane przez polsko-holenderską firmę CoBouw Polska.

Viva Plus Sp. z o.o.

Hala stalowa z biurem - zobacz najbardziej designerskie propozycje!

Ciekawym projektem hali produkcyjno-magazynowej może również pochwalić się profesjonalny producent długopisów reklamowych. Budynek prezentuje doskonałe rozwiązania designerskie, z mocnym akcentem kolorystycznym. Całość obiektu o powierzchni 2.500m2 jest spójna i elegancka w swej prostocie.

TECH-MET Alicja Lis

Hala stalowa z biurem - zobacz najbardziej designerskie propozycje!

Ten nietuzinkowy projekt powstał w województwie łódzkim, a część socjalno-biurowa stanowi jego wizytówkę. Mieści się tutaj hala magazynowa o powierzchni 1.670m2, której koncepcja wizualna została dokładnie przemyślana – delikatnie spadzisty dach dobrze komponuje się przeszklonymi ścianami, przez które wpada odpowiednia ilość światła, a ponadto zastosowana kolorystyka świadczy o stylu i estetyce.

Podobne artykuły