Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

„Szpalty Roku 2017” – Śnieżka z podwójnym złotem!

13-06-2017, 00:00

Trendbook „Trendy Śnieżki 2017” i magazyn wewnętrzny „W kolorze” zajęły najwyższe miejsca na podium w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Power of Content Marketing Awards „Szpalty Roku 2017”, którego celem jest upowszechnianie wysokich standardów wśród projektów content marketingowych.

„Szpalty Roku 2017” – Śnieżka z podwójnym złotem! „Szpalty Roku 2017” – Śnieżka z podwójnym złotem!

„Trendy Śnieżki 2017” zostały nagrodzone Złotymi Szpaltami w kategorii „Content marketing – branża budowlana/home&garden”. Jury doceniło aktualny trendbook Śnieżki za przejrzystość opracowania graficznego. Wydawany co roku katalog jest dla klientów doskonałym źródłem inspiracji w zakresie modnych i funkcjonalnych rozwiązań kolorystycznych w aranżacji domu.

Z kolei magazyn wewnętrzny Śnieżki „W kolorze” zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Magazyn dla pracowników, nakład do 1 000 egzemplarzy”. Zdaniem jury pismo łączy energetyzującą szatę graficzną z treściami o pracownikach i dla pracowników oraz prezentuje interesującą kulturę organizacyjną.

– Obydwa laury to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie docenienie starań, jakie w Śnieżce przykładamy do dbałości o estetykę wszystkich tworzonych publikacji. W przypadku magazynu wewnętrznego „W kolorze” nagroda cieszy tym bardziej, że docenia nie tylko szatę graficzną, lecz także samą zawartość pisma. Należy podkreślić, że treści te są w całości dziełem naszych pracowników i to właśnie naszemu zespołowi redakcyjnemu należą się największe wyrazy uznania – komentuje Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej Śnieżki.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6 czerwca br. w Warszawie. Jury, oceniające wszystkie prace, składało się z ekspertów w dziedzinie marketingu, public relations, fotografii, infografiki czy dziennikarstwa. W gronie tym znaleźli się: Jacek Wasilewski, Agata Lipiec, Monika Sońta, Elżbieta Wojciechowska, Rościsław Szwedow, Paweł Tkaczyk, Jacek Piotrowski i Artur Maciorowski.

Za stronę graficzną obydwu nagrodzonych publikacji Śnieżki odpowiada Agencja WORKROOM Group.

Źródło: FFiL Śnieżka SA

Artykuł został dodany przez firmę

FFiL Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły