Flir
Miejsce reklamowe Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Grupa Armatura przejmuje Aquaform i rozszerza zakres działalności

15-01-2015, 01:00

Grupa Armatura przejmuje Aquaform i rozszerza zakres działalnościNowy 2015 rok Grupa Armatura rozpoczyna z impetem. Pomyślne sfinalizowanie procesu przejęcia Grupy Aquaform zapowiada duże zmiany w działalności firmy i stworzenie w pełni kompleksowej oferty wyposażenia łazienkowego.

Dotychczas oferta Grupy Armatura, wiodącego producenta polskiej branży sanitarnej i grzewczej, obejmowała cztery główne segmenty produktów: armaturę sanitarną (w tym zarówno baterie łazienkowe, jak i kuchenne), armaturę wodną i gazową, grzejniki i armaturę c.o. oraz wprowadzoną do oferty w 2012 roku ceramikę sanitarną i meble łazienkowe. Tradycja sięgająca 1922 r. i długoletnia obecność w branży umożliwiły wypracowanie najwyższych standardów i jakości usług oraz rozbudowanej sieci dystrybucji.

Grupa Armatura przejmuje Aquaform i rozszerza zakres działalnościPrzejęcie  firmy Aquaform, producenta asortymentu sanitarnego to kolejny krok w rozwoju struktur firmy i zwiększaniu kompleksowości proponowanego pakietu wyposażenia. Wprowadzenie nowych grup produktowych – kabin, parawanów nawannowych oraz wanien i brodzików akrylowych, a także rozszerzenie dotychczasowej grupy mebli o nowe serie pozwoli na opracowanie całościowej oferty, obejmującej niemal każdy z elementów, niezbędnych w łazienkowych wnętrzach.

- Aquaform to firma o bogatym doświadczeniu, która za priorytet uznaje wykorzystanie materiałów wysokiej jakości i wyposażenie produktów w niezawodne rozwiązania. Wpisuje się tym samym w standardy jakie przyświecają Grupie Armatura – tłumaczy Aneta Dziedzina, szef marketingu Grupy Armatura. – Wierzymy, że rozbudowanie oferty w efekcie przejęcia spotka się z zainteresowaniem naszych Klientów i wzmocni pozycję firmy jako lidera, gwarantującego funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania łazienkowe – dodaje. 

Podobne artykuły