Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Firma MAT serdecznie zaprasza projektantów do udziału w 9 edycji spotkania CADMAT 2017!

CADMAT to jedno z największych w Polsce spotkań dotyczących branży projektowej. Głównym organizatorem spotkania jest firma MAT, a współorganizatorami są firmy Autodesk, Hewlett Packard, Lenovo i 3DConnexion.

CADMAT to jedno z największych w Polsce spotkań dotyczących branży projektowej. Głównym organizatorem spotkania jest firma MAT, a współorganizatorami są firmy Autodesk, Hewlett Packard, Lenovo i 3DConnexion. W trakcie konferencji prezentowane są najnowsze funkcje programów Autodesk, plotery i stacje robocze oraz inne narzędzia niezbędne w pracy każdego projektanta.

Firma MAT serdecznie zaprasza projektantów do udziału w 9 edycji spotkania CADMAT 2017!

W tym roku firma MAT przygotowała 9 ścieżek tematycznych ( m.in. sesje dla architektów, konstruktorów, projektantów instalacji oraz developerów ), które składają się z 48 prezentacji prowadzonych przez 26 prelegentów na 8 salach konferencyjnych. Wszystko po to, aby każdy zainteresowany programami CAD znalazł ścieżkę edukacyjną z tematami dla siebie.

Nie samą nauką człowiek żyje dlatego na końcu spotkania zapraszamy uczestników na rozdanie nagród i do wspólnego grillowania.

Termin: 30 września 2016

Lokalizacja: Hotel Best Western Premier, ul. Opolska 14A, Kraków

Więcej szczegółów i rejestracja na stronie: http://beta.mat.net.pl/wydarzenia/cadmat-2017

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podobne artykuły