Artykuły - Wiadomości


 
Wózki elektryczne paletowe - do lekkich i średnio intensywnych zadań - zdjęcie

Wózki elektryczne paletowe - do lekkich i średnio intensywnych zadań

28-11-2023

Niewielkie elektryczne pojazdy, które bez trudu zajmą się transportem wewnętrznym czy rozładowaniem palet w Twoim przedsiębiorstwie mogą okazać się najlepszym wyborem tego roku. Potrzebujesz dodatkowego sprzętu, który poprawi komfort pracy za niewielkie pieniądze? Wózek elektryczny paletowy to odpowiedź na Twoje potrzeby! Już teraz sprawdź dlaczego!

Czytaj więcej

 
Jakie są tarcze tnące do szlifierek kątowych - zdjęcie

Jakie są tarcze tnące do szlifierek kątowych

28-11-2023

Na półkach sklepów budowlanych prawdopodobnie zauważyłeś wiele odmian takich tarcz, a w tym artykule chcemy opowiedzieć o ich cechach konstrukcyjnych i zakresie zastosowania.

Czytaj więcej

 
Ogrzewanie gazowe – koszty. Czy to się opłaca? - zdjęcie

Ogrzewanie gazowe – koszty. Czy to się opłaca?

28-11-2023

Ogrzewanie gazowe stanowi popularną formę ogrzewania w wielu domach i przedsiębiorstwach ze względu na swoją efektywność i dostępność.  Wiele osób decyduje się na ogrzewanie gazowe także ze względu na koszty. Na wysokość rachunków za ogrzewanie wpływa oczywiście metoda ogrzewania domu, jak i metraż oraz izolacja cieplna.

Czytaj więcej

 
Firma JONIEC® ze statuetką Skrzydła Sukcesu firmy Lafarge-Holcim - zdjęcie

Firma JONIEC® ze statuetką Skrzydła Sukcesu firmy Lafarge-Holcim

27-11-2023

W dniu 20.11.2023 odbyła się uroczysta Gala promująca ideę „Skrzydła Sukcesu”. Organizatorem wydarzenia była firma Lafarge Polska należąca do Grupy Holcim.

Czytaj więcej

 
System drzwi zewnętrznych harmonijkowych TM 77 BIFOLD od Yawal SA - Innowacja spotyka wszechstronność - zdjęcie

System drzwi zewnętrznych harmonijkowych TM 77 BIFOLD od Yawal SA - Innowacja spotyka wszechstronność

27-11-2023

Yawal SA, wprowadza na rynek swój najnowszy produkt - system zewnętrznych drzwi harmonijkowych TM 77 BIFOLD. To świeże podejście do konstrukcji drzwi składanych, łączy technologię, funkcjonalność i trwałość w jednym niezrównanym pakiecie.

Czytaj więcej

 
Grupa Antczak wykonawcą Zakładu Medycyny Nuklearnej w Kaliszu - zdjęcie

Grupa Antczak wykonawcą Zakładu Medycyny Nuklearnej w Kaliszu

27-11-2023

Grupa Antczak, w oparciu o umowę z generalnym wykonawcą, prowadzi prace związane z przebudową i rozbudową Ośrodka Radioterapii w Kaliszu. W ramach inwestycji powstaje Zakład Medycyny Nuklearnej z nowoczesną pracownią izotopową. To kolejny projekt realizowany przez spółkę w sektorze budownictwa specjalistycznych obiektów medycznych.

Czytaj więcej

 
Jak zainwestować w ekologiczną kotłownię i dlaczego to się opłaca? - zdjęcie

Jak zainwestować w ekologiczną kotłownię i dlaczego to się opłaca?

24-11-2023

Coraz więcej firm i spółdzielni mieszkaniowych poszukuje ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich jest inwestowanie w odnawialne źródła energii. To nie tylko jednak sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także na niezależność energetyczną od dostaw prądu. Do zmian mobilizują polityka klimatyczna Unii Europejskiej i dążenie do zeroemisyjności. Jak zainwestować w ekologiczną kotłownię i dlaczego to się opłaca?

Czytaj więcej

 
Certyfikat SIL-2 dla naszego Garażowego Systemu Detekcji Gazów - zdjęcie

Certyfikat SIL-2 dla naszego Garażowego Systemu Detekcji Gazów

24-11-2023

Z przyjemnością informujemy, że, po szczegółowym audycie TÜV Rheinland Polska, nasz Garażowy System Detekcji Gazów RS485 uzyskał Certyfikat bezpieczeństwa funkcjonalnego SIL-2 zgodnie z normą PN-EN 61508-1:2010.

Czytaj więcej

 
Cicha podłoga – czym kierować się przy wyborze mat podkładowych - zdjęcie

Cicha podłoga – czym kierować się przy wyborze mat podkładowych

24-11-2023

Komfort akustyczny użytkowania danej przestrzeni zależy m.in. od właściwie dobranej maty podkładowej pod panele. Oferta podłóg obejmuje zarówno twarde podłogi (podłogi laminowane i podłogi drewniane), jak i podłogi miękkie (podłogi winylowe, biopodłogi Purline), o różnych parametrach technicznych oraz sposobach montażu. Maty podłogowe wineo dedykowane są wszystkim rozwiązaniom podłogowym dostępnym na rynku. O tym, jak dobrać właściwy podkład pod panele, mówi Grzegorz Mazur, ekspert marki wineo.

Czytaj więcej

 
Rolety rzymskie: klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu - zdjęcie

Rolety rzymskie: klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu

24-11-2023

Rolety zwiększają poczucie prywatności w mieszkaniu, chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem od silnego słońca i umożliwiają kontrolę ilości dostającego się do środka światła. Jest to także estetyczny element aranżacji okna, zwłaszcza że wybór rolet jest bardzo szeroki, nieograniczony jedynie do prostych modeli na rolce. Dużym zainteresowaniem cieszą się aktualnie rolety rzymskie idealne do eleganckich salonów czy przytulnych sypialni.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 28121

Najpopularniejsze tagi