Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 

Skuteczny produkt do dezynfekcji – podchloryn sodu

09-04-2020

W dobie zagrożeń epidemiologicznych szczególną uwagę zwracamy na kwestie związane z czystością. O ile we własnym zakresie powinniśmy położyć nacisk przede wszystkim na higienę osobistą, to w szerszym wymiarze znaczenia nabiera efektywna dezynfekcja powszechnie uczęszczanych miejsc: ulic, chodników, parkingów czy przystanków komunikacji zbiorowej. Środkiem, który znajduje szerokie zastosowanie w profesjonalnym czyszczeniu jest podchloryn sodu, łączący bezpieczeństwo, wydajność oraz wysoką jakość dezynfekcji.

Czytaj więcej

 
Tubądzin dzieli się wiedzą na temat remontów w domu - zdjęcie

Tubądzin dzieli się wiedzą na temat remontów w domu

09-04-2020

W drugiej części cyklu „Vademecum okładzin ceramicznych” ekspert Grupy Tubądzin odpowiada na wiele trudnych pytań związanych z prawidłowym montażem płyt ceramicznych, w tym np. o to jaką najmniejszą fugę można zastosować do płyt wielkoformatowych.

Czytaj więcej

 
Stawiasz ogrodzenie? Sprawdź jak robić to zgodnie z prawem - zdjęcie

Stawiasz ogrodzenie? Sprawdź jak robić to zgodnie z prawem

08-04-2020

Wybór ogrodzenia otaczającego działkę stanowi indywidualną decyzję inwestora podejmowaną zgodnie z estetycznymi i funkcjonalnymi upodobaniami, które przeważnie ogranicza jedynie wyobraźnia i stan posiadanych funduszy.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo pracy w 2019 r. Wypadki w Budownictwie - zdjęcie

Bezpieczeństwo pracy w 2019 r. Wypadki w Budownictwie

08-04-2020

Główny Urząd Statystyczny przedstawił 31 marca wstępne dane dotyczące bezpieczeństwa pracy w 2019 r.

Czytaj więcej

 
Profesjonalne chwytaki brukarskie dla wymagających specjalistów - zdjęcie

Profesjonalne chwytaki brukarskie dla wymagających specjalistów

08-04-2020

Doświadczone firmy brukarskie zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest dopasowanie chwytaka do rodzaju realizacji i intensywności wykonywanych robót.

Czytaj więcej

 
Zanim pomalujesz, wygładź! Twoje ściany i sufity muszą być perfekcyjnie przygotowane - zdjęcie

Zanim pomalujesz, wygładź! Twoje ściany i sufity muszą być perfekcyjnie przygotowane

08-04-2020

Żeby uzyskać jak najlepszy efekt planowanego remontu, nie wystarczy wybrać dobrej jakości farby lub tapety. Jeśli ściany i sufity mają idealnie wyglądać, trzeba je odpowiednio przygotować, m.in. poprzez wyrównanie i wygładzenie powierzchni. Świetnie do tego nadaje się super biała, gotowa gładź polimerowa ATLAS GTA. Dzięki niej uzyskamy spektakularny efekt i – co równie ważne – oszczędzimy czas, zarówno na samej pracy oraz robieniu porządku. Bowiem dzięki gładzi ATLAS GTA nie trzeba obawiać się remontowego bałaganu oraz wszechobecnego pyłu.

Czytaj więcej

 
Choć zimy nie było, ubytki w elewacji są, czyli o konieczności wiosennego przeglądu domu - zdjęcie

Choć zimy nie było, ubytki w elewacji są, czyli o konieczności wiosennego przeglądu domu

08-04-2020

Choć zima nie rozpieszczała nas swoją magiczną aurą, mimo łagodnego przebiegu... nie rozpieszczała ona również elewacji budynków. Nawet nieduże przymrozki, dobowe wahania temperatury oraz umiarkowane opady deszczu i śniegu miały wpływ na kondycję ścian zewnętrznych. Jak zabrać się do szukania uszkodzeń i drobnych defektów, żeby zaradzić im od razu i uniknąć konieczności dużych napraw w kolejnych latach, podpowiada ekspert Paroc.

Czytaj więcej

 
W Światowym Dniu Zdrowia Śnieżka ponownie wsparła dębicki szpital - zdjęcie

W Światowym Dniu Zdrowia Śnieżka ponownie wsparła dębicki szpital

07-04-2020

7 kwietnia, czyli w Światowym Dniu Zdrowia, do Szpitala w Dębicy dotarło kolejne wsparcie od FFiL Śnieżka SA. Tym razem był to sprzęt i środki ochrony osobistej o łącznej wartości ponad 320 tys. zł.

Czytaj więcej

 
Napompuj swój biznes - zdjęcie

Napompuj swój biznes

07-04-2020

Przemysł spożywczy, bitumiczny, chemiczny, stoczniowy, oczyszczalnie ścieków, a nawet biogazownie, wszyscy wykorzystują pompy. To urządzenia o szerokim zastosowaniu, bez których wiele biznesów wyglądałoby dzisiaj zupełnie inaczej. Jakie produkty powstają dzięki nim?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23513

Najpopularniejsze tagi