Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
Miejsce reklamowe Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	Test-Therm Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 
Styropian podkładowy do izolacji parkingu - zdjęcie

Styropian podkładowy do izolacji parkingu

22-11-2019

Nieustający ruch ludzi i samochodów. I tak codziennie. Wielopoziomowe, publiczne parkingi, te w blokach lub galeriach handlowych wymagają specjalnych i wytrzymałych materiałów budowlanych. Dotyczy to także styropianu. Izolacja musi być zatem zrobiona z przeznaczonego pod duże obciążenia styropianu podkładowego.

Czytaj więcej

 
Umywalka nablatowa czy podblatowa? - wybierz wygodne rozwiązanie do swojej łazienki - zdjęcie

Umywalka nablatowa czy podblatowa? - wybierz wygodne rozwiązanie do swojej łazienki

21-11-2019

Gdy urządzamy mieszkanie, stajemy przed wieloma większymi lub mniejszymi dylematami. Często zmęczeni podejmowaniem naprawdę poważnych decyzji, nie przejmujemy się szczegółami. To błąd. Bywa bowiem i tak, że gdy „opadnie kurz”, okaże się, że detale, na które nie zwracaliśmy uwagi w ferworze remontu, psują cały efekt.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne aluminium i celtyckie skarby w nowej realizacji Aluprof - zdjęcie

Nowoczesne aluminium i celtyckie skarby w nowej realizacji Aluprof

21-11-2019

Źródlane kąpielisko Árpáda w Csillaghegy przeszło w zeszłym roku całkowitą modernizację. Z wyzwaniem połączenia historycznych wnętrz, niesamowitego krajobrazu i nowoczesnego, pasywnego budownictwa poradziła sobie firma Aluprof Hungary Kft., która zaprojektowała oraz dostarczyła systemy okienne i drzwiowe.

Czytaj więcej

 
Piana montażowa z aplikatorem Genius Gun, czyli wygodne i precyzyjne uszczelnianie - zdjęcie

Piana montażowa z aplikatorem Genius Gun, czyli wygodne i precyzyjne uszczelnianie

21-11-2019

Podczas budowy lub remontu domu warto wybrać rozwiązania gwarantujące szybką i sprawną realizację całego przedsięwzięcia. Niezbędne uszczelnienia wykonamy za pomocą piany montażowej Soudal z aplikatorem Genius Gun, dzięki któremu jej dozowanie jest maksymalnie oszczędne i wygodne.

Czytaj więcej

 
PSPS: Europejska branża styropianu po raz pierwszy spotkała się w Polsce - zdjęcie

PSPS: Europejska branża styropianu po raz pierwszy spotkała się w Polsce

21-11-2019

W dniach 6-7 listopada br. w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Członków Europejskiego Stowarzyszenia Producentów EPS (EUMEPS). Po raz pierwszy generalne spotkanie tej organizacji zorganizowano w Polsce, która jest największym rynkiem styropianu w Europie. Gospodarzem spotkania było Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS).

Czytaj więcej

 
Wzrost sprzedaży bram KRISPOL w Czechach i Słowacji - producent podziękował czeskim i słowackim Partnerom - zdjęcie

Wzrost sprzedaży bram KRISPOL w Czechach i Słowacji - producent podziękował czeskim i słowackim Partnerom

21-11-2019

Koniec roku to dobry moment na podsumowania i wyznaczanie nowych celów. Firma KRISPOL celebrowała sukcesy w obszarze eksportowym ze swoimi kluczowymi Partnerami Handlowymi z Europy Środkowej.

Czytaj więcej

 
VII konferencja "Emission and Energy Trading Summit" - zdjęcie

VII konferencja "Emission and Energy Trading Summit"

21-11-2019

Już po raz siódmy zapraszamy na spotkanie poświęcone tematyce handlu energią i uprawnieniami do emisji CO2. "VII Emission and Energy Trading Summit”, które odbędzie się w Warszawie, w dniu 6 lutego 2020 roku.

Czytaj więcej

 
Ogłoszenie laureatów Ogólnopolskiego Programu Budowlanego 2019!  - zdjęcie

Ogłoszenie laureatów Ogólnopolskiego Programu Budowlanego 2019!

21-11-2019

Program 10. Jubileuszowej Edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego został rozstrzygnięty. Zwycięzców poznaliśmy podczas Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE, 17 listopada na PGE Narodowym. Wśród nich najlepsze firmy budowlane, deweloperzy, inwestycje i produkty w 2019 roku! Organizatorem programu jest Certyfikacja Krajowa.

Czytaj więcej

 
Projekt BMS 2019: podsumowanie czwartej edycji - zdjęcie

Projekt BMS 2019: podsumowanie czwartej edycji

21-11-2019

6-7 listopada 2019 w Folwarku Łochów konferencja Projekt BMS zgromadziła po raz kolejny przedstawicieli branży nieruchomości oraz inteligentnych rozwiązań budynkowych. Czwarta edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim z uwagi na szerokie grono ekspertów i partnerów, którzy przestawili najbardziej aktualne tematy i trendy rządzące rynkiem.

Czytaj więcej

 
FLIR wprowadza wysokoprądowy miernik cęgowy CM94 dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i wykonawców instalacji elektrycznych w przemyśle  - zdjęcie

FLIR wprowadza wysokoprądowy miernik cęgowy CM94 dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i wykonawców instalacji elektrycznych w przemyśle

20-11-2019

Firma FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek elektrycznego miernika cęgowego AC/DC FLIR CM94 2000 A dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Zaprojektowany z myślą o pomiarach prądu o wysokim natężeniu w wymagających zakładach przemysłowych i energetycznych model CM94 jest wyposażony w większe cęgi umożliwiającą łatwe obchodzenie się z większymi przewodami i szynami zbiorczymi.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23103

Najpopularniejsze tagi