Artykuły - Wiadomości


 
Nowy basen w Kaliszu oddany do użytkowania. Generalnym wykonawcą była Grupa Antczak - zdjęcie

Nowy basen w Kaliszu oddany do użytkowania. Generalnym wykonawcą była Grupa Antczak

02-06-2023

Grupa Antczak przed czasem zakończyła budowę nowego basenu w Kaliszu. Dzięki sprawnej realizacji inwestycji i partnerskiej współpracy z inwestorem w Dzień Dziecka obiekt przyjął pierwszych młodych sportowców. Inwestycja spełnia standardy Światowej Federacji Pływackiej (FINA) i na szeroką skalę wykorzystuje zrównoważone źródła energii.

Czytaj więcej

 
Wyniki konkursu Saint-Gobain Glass Design Award. Przedstawiamy laureatów i nagrodzone prace - zdjęcie

Wyniki konkursu Saint-Gobain Glass Design Award. Przedstawiamy laureatów i nagrodzone prace

02-06-2023

23 maja 2023 roku podczas uroczystej gali w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu, a także wręczono nagrody laureatom konkursu Saint-Gobain Glass Design Award. Wydarzenie było także okazją do wartościowej dyskusji na temat roli szkła we współczesnej architekturze, w której udział wzięli przedstawiciele organizatora konkursu oraz jurorzy.

Czytaj więcej

 
W kolorowym królestwie dzieciństwa - zdjęcie

W kolorowym królestwie dzieciństwa

02-06-2023

Dziecięcy pokój to przestrzeń, w której kształtuje się wiele pierwszych wspomnień i przeżyć małego człowieka. Jak zatem stworzyć miejsce emanujące spokojem, które zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie wyzwalające jego kreatywność, by w przyszłości mogło swobodnie rozwinąć skrzydła?

Czytaj więcej

 
W harmonijnym związku. Nowoczesne mieszkanie dla pary z nutą vintage - zdjęcie

W harmonijnym związku. Nowoczesne mieszkanie dla pary z nutą vintage

02-06-2023

W tym wnętrzu przeszłość spotyka się z teraźniejszością, by otworzyć kolejny rozdział w życiu jego mieszkańców. Jest tu miejsce dla rodzinnych pamiątek, stylowych mebli sprzed lat, ale i bardzo nowoczesnych rozwiązań, jak np. wyposażenie łazienki z oferty Geberit. Zaprojektowana przez arch. Agnieszkę Musiał-Chmielnik przestrzeń łączy bowiem to, co z pozoru zbyt różne i odległe - minimalistyczny styl japandi z elementami vintage. Efekt? Przekonajcie się sami!

Czytaj więcej

 
Piękno w prostocie –  serią Free Line przenieś elegancję i ponadczasowy styl do swojej łazienki! - zdjęcie

Piękno w prostocie – serią Free Line przenieś elegancję i ponadczasowy styl do swojej łazienki!

02-06-2023

Wolność w aranżacji oraz piękno w prostocie designu - mogłyby być hasłami przewodnimi serii Free Line – minimalistycznego wyposażenia łazienek w kabiny prysznicowe, brodziki, a także wanny. Różnorodność kształtów tych elementów jest ich unikalną cechą - dzięki nim z łatwością zaaranżujesz swoją łazienkę, nawet jeśli wymaga ona specjalnych rozwiązań.  

Czytaj więcej

 
Z KRISPOL znajdziesz swój „Pomysł na Dom” – zainspiruj się wyjątkowymi projektami podczas budowy lub remontu domu - zdjęcie

Z KRISPOL znajdziesz swój „Pomysł na Dom” – zainspiruj się wyjątkowymi projektami podczas budowy lub remontu domu

31-05-2023

Podjęcie się budowy, remontu lub termomodernizacji domu nie należy do łatwych zadań. W ich trakcie trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, w tym wygląd, możliwości, a także komfort i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Nawet jeżeli plan i przeprowadzenie modernizacji lub budowy domu zlecimy profesjonalistom, nadal potrzebne są konkretne wytyczne, aby ich praca zmierzała w odpowiednim kierunku, a efekt końcowy spełnił oczekiwania lokatorów. Gdzie szukać wiedzy i inspiracji?

Czytaj więcej

 
Szkło ognioochronne – chroni przed pożarem, zapewnia estetykę - zdjęcie

Szkło ognioochronne – chroni przed pożarem, zapewnia estetykę

31-05-2023

Gdy mowa o zabezpieczeniach przed pożarem, większość osób przywołuje na myśl gaśnice i czujniki dymu. Tymczasem ochrona przeciwpożarowa obiektów komercyjnych, mieszkaniowych czy użyteczności publicznej obejmuje szereg rozwiązań, które nie tylko zabezpieczają przed pojawieniem się ognia, ale też uniemożliwiają jego swobodne rozprzestrzenianie się po budynku. Okazuje się, że przegrody szklane sprawdzają się w tej roli doskonale.

Czytaj więcej

 
Panasonic wystartował z kampanią promocyjną „Home Cool Home” dla klimatyzacji domowej - zdjęcie

Panasonic wystartował z kampanią promocyjną „Home Cool Home” dla klimatyzacji domowej

31-05-2023

Panasonic Heating & Cooling Solutions, jeden z liderów w branży klimatyzacji z ponad 60-letnim doświadczeniem w sektorze, ruszył z nową kampanią promocyjną „Home Cool Home”. Ma ona na celu wsparcie instalatorów poprzez dotarcie do zwykłego Kowalskiego oraz zachęcenie ich do zaopatrzenia się w urządzenia klimatyzacyjne Panasonic, aby zapewnić klientom końcowym niespotykany dotąd komfort w domu podczas upalnych, letnich dni, jednocześnie gwarantując czystsze powietrze dzięki wbudowanej w urządzenia technologii nanoe™ X.

Czytaj więcej

 
Ponad 1000 m2 posadzek Flowfresh w przetwórni ryb Seamor w Szczecinie - zdjęcie

Ponad 1000 m2 posadzek Flowfresh w przetwórni ryb Seamor w Szczecinie

31-05-2023

Seamor International Ltd. działa na rynku od ponad 25 lat i specjalizuje się w handlu rybami mrożonymi i świeżymi oraz w przetwórstwie rybnym. W ostatnim czasie firma rozbudowała swój zakład produkcyjny, usytuowany przy ul. Granitowej 22 w Szczecinie. W nowej hali, na powierzchni ponad 1000 m2, zastosowano antybakteryjne poliuretanowo-cementowe posadzki Flowfresh marki Flowcrete, wiodącego eksperta od tej technologii.

Czytaj więcej

 
Zielony Yawal - Wspólnie ku zrównoważonemu rozwojowi - zdjęcie

Zielony Yawal - Wspólnie ku zrównoważonemu rozwojowi

31-05-2023

Konferencja "Zielony Yawal" zapoczątkowała nową erę dla Grupy Yawal. Podczas tego wydarzenia, firma nie tylko oficjalnie zadeklarowała swoje zaangażowanie w ramach United Nations Global Compact, ale również zaprezentowała innowacyjne pomysły i rozwiązania zgodne z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Ta inicjatywa, podkreślająca znaczenie ekologicznych praktyk, stanowiła jednocześnie celebrowanie członkostwa firmy w prestiżowej globalnej sieci.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27575

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.