Artykuły - Wiadomości


 
„Myśl globalnie, działaj lokalnie” - nowa, międzynarodowa kampania employer brandingowa Grupy Saint-Gobain - zdjęcie

„Myśl globalnie, działaj lokalnie” - nowa, międzynarodowa kampania employer brandingowa Grupy Saint-Gobain

30-09-2022

Firmę tworzą ludzie. Wielokrotnie wyróżniana tytułem „Top Employer Global” Grupa Saint-Gobain wie o tym najlepiej. Firma rozpoczęła właśnie kampanię employer brandingową z udziałem swoich pracowników, zachęcającą kandydatów z całego świata do dołączenia do jej zespołów i wspólnego czynienia świata lepszym.

Czytaj więcej

 
Co warto wiedzieć o klimatyzacji przemysłowej? - zdjęcie

Co warto wiedzieć o klimatyzacji przemysłowej?

30-09-2022

Czyste powietrze o optymalnej temperaturze i wilgotności stwarza komfortowe środowisko do pracy. Odpowiedni mikroklimat wpływa nie tylko na wydajność pracowników, ale ma również znaczenie w przebiegu procesów produkcyjnych i spełnieniu wymogów technologicznych. Popularność instalacji klimatyzacyjnych wciąż rośnie. Nie są one kojarzone już tylko z wielkimi firmami o dużym kapitale, coraz chętniej montują je również mali przedsiębiorcy. Dlaczego klimatyzacja przemysłowa jest tak istotna?

Czytaj więcej

 
Łupek podłogowy – doskonałej jakości łupek dla Twojego domu - zdjęcie

Łupek podłogowy – doskonałej jakości łupek dla Twojego domu

30-09-2022

Łupek to materiał pod wieloma względami idealny do wykonywania rozmaitych prac wykończeniowych na wielu rodzajach budynków. Powszechnie stosowany jest on jako pokrycie dachowe czy też na elewacje budynków. Coraz częściej i chętniej sięga się również po ten materiał w przypadku urządzania wnętrz. Przede wszystkim sprawdza się jako materiał o niesamowicie dużych walorach ozdobnych i technicznych na podłogi oraz na ściany wewnętrzne w niektórych pomieszczeniach.

Czytaj więcej

 
Przeprowadzka  do nowego domu — przeżyj ją bezboleśnie! Najlepsze porady - zdjęcie

Przeprowadzka do nowego domu — przeżyj ją bezboleśnie! Najlepsze porady

30-09-2022

Każdy, kto choć raz się przeprowadzał, wie, że nie jest to specjalnie łatwe ani przyjemne zadanie. Wiąże się ono zwykle z dużym wysiłkiem fizycznym i sporym stresem. Jak przejść przez czas przeprowadzki łatwiej? Zebraliśmy kilka porad.

Czytaj więcej

 
Precyzyjna piła ukośna przesuwna Scheppach HM140L - zdjęcie

Precyzyjna piła ukośna przesuwna Scheppach HM140L

30-09-2022

Renomowana, niemiecka marka Scheppach, produkująca niezawodne elektronarzędzia dla wielu grup odbiorców, zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie. Blisko 100 lat doświadczenia na rynku, narzędzia produkowane zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa i konkurencyjna cena to znaki rozpoznawcze tej marki. Scheppach to połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnej technologii i komponentów najwyższej jakości.

Czytaj więcej

 

Stylowe spotkania przy stole

30-09-2022

Niezależnie od wielkości domu warto zadbać o wygospodarowanie przestrzeni, w której będzie można w spokoju spożywać wspólne posiłki. Przemyślane zaaranżowanie czy wręcz wystylizowanie takiego miejsca sprawi, że spotkania przy stole będą nie tylko kulinarną przyjemnością, ale także zapewnią miłe doznania estetyczne.

Czytaj więcej

 
Ciąg roboczy w kuchni — jak urządzić przestrzeń do komfortowego gotowania? - zdjęcie

Ciąg roboczy w kuchni — jak urządzić przestrzeń do komfortowego gotowania?

30-09-2022

Projekt przestrzeni kuchennej zawsze wymaga ogromnego zaangażowania. Od tego wnętrza wymaga się pełnej funkcjonalności, ale nie można zapominać również o estetyce. Co więcej, podczas urządzania kuchni pod uwagę należy też wziąć warunki techniczne. Jednym słowem, kuchnia ma być nie tylko ładna, ale i praktyczna, a priorytetem w jej wyposażeniu jest odpowiednio skomponowany ciąg roboczy, który ma niebagatelny wpływ na realizację codziennych kulinariów. Sprawdź, jaki ciąg roboczy w kuchni sprawdza się najlepiej.

Czytaj więcej

 
Gotowe garaże betonowe: poznaj ich charakterystykę - zdjęcie

Gotowe garaże betonowe: poznaj ich charakterystykę

30-09-2022

Nie chcesz decydować się na tak zwane blaszaki?

Czytaj więcej

 
Jak zaizolować instalację grzewczą i zmniejszyć koszty ogrzewania? - zdjęcie

Jak zaizolować instalację grzewczą i zmniejszyć koszty ogrzewania?

29-09-2022

Odpowiednia izolacja instalacji grzewczej pozwala na znaczące ograniczenie strat ciepła i zmniejszenie kosztów ogrzewania. W jaki sposób skutecznie zaizolować instalację grzewczą? Na to pytanie odpowiada Ryszard Sajnog, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Doradca Techniczny w firmie Thermaflex.

Czytaj więcej

 
 AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX - zdjęcie

AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX

29-09-2022

Kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR została poszerzona o nową, niezwykle efektowną linię - Woodec. 12 nowych modeli drzwi występujących w czterech kolorach to propozycja dla inwestorów poszukujących drzwi w odcieniach drewna, w nowoczesnym wydaniu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 26854

Najpopularniejsze tagi