Artykuły - Wiadomości


 
(Re)aranżacja biura ze szkłem w roli głównej - zdjęcie

(Re)aranżacja biura ze szkłem w roli głównej

03-02-2023

Nowoczesne biura coraz częściej przestają przypominać typowe miejsca wykonywania obowiązków służbowych i stają się przestrzenią, w której funkcjonalność miesza się z estetyką, ergonomią i designem.

Czytaj więcej

 
Jak działają chwytaki do beczek? - zdjęcie

Jak działają chwytaki do beczek?

03-02-2023

Chwytak do beczek to podstawowe narzędzie w wielu zastosowaniach przemysłowych. Są używane do bezpiecznego i efektywnego przenoszenia beczek z jednego miejsca na drugie. Dlaczego są tak ważnym elementem wyposażenia wielu firm? Wyjaśniamy!

Czytaj więcej

 
Czy warto kłaść płyty bitumiczne na dach? - zdjęcie

Czy warto kłaść płyty bitumiczne na dach?

03-02-2023

Płyty bitumiczne to rodzaj pokrycia dachowego, które jest powszechnie stosowane w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Składają się one z maty z włókna szklanego, która jest nasycona asfaltem, co daje im zdolność do bycia wodoodpornymi i odpornymi na ogień. Płyty bitumiczne występują w różnych rozmiarach, w zależności od wielkości i kształtu dachu, na którym będą montowane. Dodatkowo można je przycinać lub kształtować tak, aby pasowały do każdego miejsca, w którym trzeba je zastosować.

Czytaj więcej

 
Co to jest agrotkanina? - zdjęcie

Co to jest agrotkanina?

03-02-2023

Agrotkanina, znana również jako mata szkółkarska lub tkanina ściółkująca, była głównie używana w ogrodnictwie i zastosowaniach krajobrazowych. Jest to forma tkaniny z tworzywa sztucznego, która jest przeznaczona do układania na powierzchni ziemi w celu np. kontroli głuszenia chwastów, kontroli temperatury i zapobiegania erozji. Materiał jest bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne i ma doskonałą zdolność zatrzymywania wody.

Czytaj więcej

 
Jak montować taras zimą? - zdjęcie

Jak montować taras zimą?

03-02-2023

Decydując się na konkretne deski tarasowe, zawsze musimy pamiętać o ich prawidłowym montażu.

Czytaj więcej

 
Krzesła loftowe — jakie są różnice między nimi a klasycznymi krzesłami? - zdjęcie

Krzesła loftowe — jakie są różnice między nimi a klasycznymi krzesłami?

03-02-2023

Loftowe, industrialne, klasyczne. To tylko niektóre określenia dotyczące stylów projektowych mebli, wykorzystywanych do aranżowania przestrzeni mieszkaniowych. Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi typami? Dlaczego niektóre krzesła nazywane są loftowymi? W niniejszym artykule tłumaczymy, czym się wyróżniają elementy loftowe. Bierzemy pod uwagę różnice, jakie występują pomiędzy nimi a tradycyjnymi krzesłami domowymi. Po więcej informacji zapraszamy poniżej.

Czytaj więcej

 
Grupa Antczak rozpoczyna sprzedaż mieszkań premium w apartamentowcu przy ul. Drzymały 17 w Poznaniu - zdjęcie

Grupa Antczak rozpoczyna sprzedaż mieszkań premium w apartamentowcu przy ul. Drzymały 17 w Poznaniu

02-02-2023

W jednej z najbardziej atrakcyjnych poznańskich lokalizacji w willowej dzielnicy Sołacz Grupa Antczak oferuje do sprzedaży 44 komfortowe apartamenty. Atutem powstającego obiektu klasy premium obok dogodnej lokalizacji, będzie najwyższa jakość wykończenia oraz zastosowane energooszczędne i ekologiczne rozwiązania wpływające na komfort użytkowania.

Czytaj więcej

 
Panasonic świętuje doskonałość rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji - zdjęcie

Panasonic świętuje doskonałość rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji

02-02-2023

Panasonic ogłosił zwycięzców swojego prestiżowego konkursu PRO Awards. Od 2014 roku nagrody PRO Awards przyznawane są dwa razy do roku w celu wyróżnienia najbardziej innowacyjnych projektów oraz wysokiej jakości instalacji HVAC+R wykorzystujących rozwiązania Panasonic na europejskich rynkach.

Czytaj więcej

 
Tubolit DG Plus - korzyści dla środowiska i wsparcie w uzyskaniu certyfikacji budynku - zdjęcie

Tubolit DG Plus - korzyści dla środowiska i wsparcie w uzyskaniu certyfikacji budynku

02-02-2023

Tubolit DG Plus firmy Armacell to nowoczesna izolacja instalacji sanitarnych, grzewczych i c.w.u, która pozwala zredukować straty energetyczne na przesyle aż do 90%. Odznacza się też niskim poziomem wpływu na zdrowie i środowisko naturalne co zostało potwierdzone niezależnymi ekspertyzami i wykazane w kartach zgodności z certyfikatami BREEAM i LEED.

Czytaj więcej

 
Zalety i zastosowanie wycieraczek aluminiowych - zdjęcie

Zalety i zastosowanie wycieraczek aluminiowych

01-02-2023

Wycieraczki znajdują zastosowanie w praktycznie każdym obiekcie, z którego korzystają ludzie. Nie tylko zatrzymują zanieczyszczenia nanoszone przez obuwie, ale też zmniejszają ryzyko poślizgnięć i wypadków przy wejściu do budynku. Obecnie coraz popularniejsze stają się nowoczesne wycieraczki aluminiowe, które występują w wariancie zewnętrznym oraz wewnętrznym. Te pierwsze pozwalają na wstępne oczyszczenie obuwia, natomiast drugie skutecznie zatrzymują drobne pyły i usuwają wilgoć. Wysokiej jakości wycieraczki pozwalają na utrzymanie każdego budynku w nienagannym stanie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27234

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.