Flir Flir
 
FLIR wprowadza na rynek pierwszy termowizyjny system kontroli budynków: FLIR MR277  zdjęcie

FLIR wprowadza na rynek pierwszy termowizyjny system kontroli budynków: FLIR MR277

FLIR MR277 łączy wbudowaną kamerę termowizyjną z higrometrem do pomiaru wiglotności i technologią FLIR Multi-Spectral Dynamic Imaging, aby pomóc użytkownikom w szybkim rozwiązywaniu problemów związanych z wilgocią

Czytaj więcej

 
Firma FLIR przedstawia przemysłowy termowizyjny miernik cęgowy FLIR CM275 zdjęcie

Firma FLIR przedstawia przemysłowy termowizyjny miernik cęgowy FLIR CM275

Firma FLIR przedstawiła w ostatnich dniach przemysłowy termowizyjny miernik cęgowy FLIR CM275, który łączy w sobie funkcje termowizji i pomiarów elektrycznych w postaci jednego, efektywnego narzędzia do kontroli, diagnostyki i rozwiązywania problemów.

Czytaj więcej

 
Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów zdjęcie

Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów

Firma Hörmann poszerzyła paletę swoich produktów. Dzięki nabyciu większościowego pakietu udziałów włoskiej spółki Pilomat - światowego potentata w produkcji urządzeń stosowanych do kontroli dostępu w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej – teraz oferuje także słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

Czytaj więcej

 
System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID zdjęcie

System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID

W najnowocześniejszych budynkach użyteczności publicznej i biurowcach kontrola dostępu staje się stałym elementem. Autoryzacja wejścia zapewnia bezpieczeństwo, ale również funkcjonalność. Zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania coraz częściej pojawia się nie tylko w biurach, ale też w hotelach, domach opieki czy szpitalach.

Czytaj więcej

 
FLIR przedstawia oprogramowanie Thermal Studio dla operatorów kamer termowizyjnych do automatycznego przetwarzania zdjęć termowizyjnych zdjęcie

FLIR przedstawia oprogramowanie Thermal Studio dla operatorów kamer termowizyjnych do automatycznego przetwarzania zdjęć termowizyjnych

Zaawansowane, wsadowe przetwarzanie filmów oraz zdjęć usprawnia przepływ pracy i jest dostępne jako bezpłatna wersja próbna

Czytaj więcej

 
Firma FLIR przedstawia przemysłowy termowizyjny miernik uniwersalny DM285 zdjęcie

Firma FLIR przedstawia przemysłowy termowizyjny miernik uniwersalny DM285

Wydajne narzędzie do potrzeb kontroli, diagnostyki i rozwiązywania problemów obejmuje technologię Infrared Guided Measurement, która wspomaga elektryków podczas identyfikacji problemu.

Czytaj więcej

 
Firma FLIR przedstawia termowizyjny miernik uniwersalny FLIR DM166 TRMS z funkcją IGMTM zdjęcie

Firma FLIR przedstawia termowizyjny miernik uniwersalny FLIR DM166 TRMS z funkcją IGMTM

Firma FLIR przedstawia termowizyjny miernik uniwersalny FLIR DM166 z funkcją Infrared Guided Measurement (IGM™), najbardziej ekonomiczne połączenie cyfrowego miernika uniwersalnego i przetwornika termowizyjnego. 

Czytaj więcej

 
Pirometr termowizyjny FLIR TG165 / TG167 zdjęcie

Pirometr termowizyjny FLIR TG165 / TG167

Kamera termowizyjna TG165/TG167 firmy FLIR z pomiarem w punkcie wypełnia lukę między pirometrami i kamerami termowizyjnymi FLIR. Dzięki wyposażeniu w mikrodetektor termiczny Lepton® firmy FLIR urządzenie TG165 / TG167 pozwala na dostrzeganie źródeł ciepła i wybór miejsca niezawodnego pomiaru.

Czytaj więcej

 
VI Międzynarodowa Konferencja ETICS: rekordowe zainteresowanie  i stanowisko SSO w kwestii bezpieczeństwa pożarowego budynków zdjęcie

VI Międzynarodowa Konferencja ETICS: rekordowe zainteresowanie i stanowisko SSO w kwestii bezpieczeństwa pożarowego budynków

W dniach 9-10 maja br. w Ożarowie Mazowieckim odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja ETICS, cykliczne spotkanie polskiej branży ociepleń, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) od 2014 roku. W wydarzeniu wzięły udział 163 osoby z Polski, Austrii, Litwy, Niemiec, Słowacji i Ukrainy.  

Czytaj więcej

 
Profesjonalny dron Parrot Bebop-Pro Thermal z kamerą termowizyjną zdjęcie

Profesjonalny dron Parrot Bebop-Pro Thermal z kamerą termowizyjną

Parrot Bebop-Pro Thermal to nowy dron wyposażony w system termowizyjny, przeznaczony dla branży budowlanej, inspektorów budynków, firm związanych z fotowoltaiką i funkcjonariuszy bezpieczeństwa publicznego.

Czytaj więcej

 
FLIR Systems ogłasza dostępność trzeciej generacji kamer termowizyjnych FLIR ONE do smartfonów i tabletów zdjęcie

FLIR Systems ogłasza dostępność trzeciej generacji kamer termowizyjnych FLIR ONE do smartfonów i tabletów

FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosiła dziś dostępność nowej, trzeciej generacji kamer termowizyjnych FLIR ONE i FLIR ONE Pro w przedsprzedaży na całym świecie. Dostawy zakupionych produktów rozpoczną się pod koniec czerwca.

Czytaj więcej

 
Classic, Longlife czy Carbon? Dostosuj system ocieplenia budynków Caparol do rodzaju inwestycji zdjęcie

Classic, Longlife czy Carbon? Dostosuj system ocieplenia budynków Caparol do rodzaju inwestycji

Wybór konkretnego systemu ociepleń ma ogromny wpływ na trwałość budynku. Architekt zajmujący się projektem elewacji musi także uwzględnić, czy konkretne rozwiązanie zapewni właściwe zużycie energii cieplnej w budynku oraz komfort cieplny osobom go zamieszkującym. 

Czytaj więcej

 
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta? zdjęcie

Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

W marcu polskie prawo powinno zostać zaktualizowane o unijną dyrektywę EPBD. Celem nowych przepisów jest przeprowadzenie kompleksowej modernizacji wszystkich budynków w naszym kraju - od domów prywatnych po wielkie biurowce. Wszystko po to, by w jak największym stopniu zredukować zużycie energii i zadbać o środowisko. Jakie zadania czekają nas do 2050 roku i co uda się dzięki nim osiągnąć dla naszego zdrowia, środowiska i portfela?

Czytaj więcej

 
Drutex wprowadza nowy system rolet zdjęcie

Drutex wprowadza nowy system rolet

Drutex wprowadza nowy system rolet

Czytaj więcej

 
NOWY UNIWERSALNY MULTIMETR TERMOWIZYJNY – BEZPIECZNE I SPRAWNE KONTROLE zdjęcie

NOWY UNIWERSALNY MULTIMETR TERMOWIZYJNY – BEZPIECZNE I SPRAWNE KONTROLE

Szybkie rozwiązywanie problemów przy użyciu pomiaru wspomaganego podczerwienią (IGM™)

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8876