Technologia AperioTM umożliwia tanią rozbudowę systemów kontroli dostępu zdjęcie

Technologia AperioTM umożliwia tanią rozbudowę systemów kontroli dostępu

Technologia AperioTM grupy ASSA ABLOY pozwala dostawcom kontroli dostępu na efektywną kosztowo integrację z systemem kontroli dostępu standardowych drzwi z zamkiem mechanicznym.

Czytaj więcej

 
Thermistar – technologia stworzona dla wełny mineralnej zdjęcie

Thermistar – technologia stworzona dla wełny mineralnej

Thermistar to prekursorski sposób produkcji wełen mineralnych opracowany w laboratoriach Saint-Gobain. Innowacyjna technologia 7-krotnej kompresji pozwala marce ISOVER tworzyć produkty o wyjątkowych właściwości termoizolacyjnych oraz użytkowych.  

Czytaj więcej

 
Targi LIFTexpo oraz Forum Silesia Property Expo zdjęcie

Targi LIFTexpo oraz Forum Silesia Property Expo

Zapraszamy do udziału w Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Czytaj więcej

 
Wielka technologia na małych drogach zdjęcie

Wielka technologia na małych drogach

Ponad 12 km dróg w gmina Iłowa (woj. lubuskie) zyskało nową nawierzchnię. Przebudowane zostały drogi w miejscowościach: Czerna, Klików, Czyżówek, Szczepanów, Konin Żagański, Borowe, Kowalice, Wilkowiska, Żaganiec, Jankowa Żagańska, Iłowa.

Czytaj więcej

 
Technologia Aperio - integracja z systemem kontroli dostępu RACS zdjęcie

Technologia Aperio - integracja z systemem kontroli dostępu RACS

Poznaj nową technologię od grupy ASSA ABLOY na Targach Securex 2014 w Poznaniu w dniach 8-11 kwietnia. Podczas tegorocznej edycji, ASSA ABLOY wspólnie z firmą ROGER zaprezentuje integrację systemu RACS 4 z bezprzewodową kontrolą dostępu Aperio®.

Czytaj więcej

 
Czysta elewacja, czyli nowoczesna technologia NQG w farbach elewacyjnych zdjęcie

Czysta elewacja, czyli nowoczesna technologia NQG w farbach elewacyjnych

Farby elewacyjne mają szczególne znaczenie w systemach ociepleń ETICS, gdzie cienka warstwa tynku jest termicznie niemal odizolowana od muru. Gdy tynk się nagrzewa, a następnie gwałtownie stygnie, może to doprowadzić do pękania powłoki na skutek naprężeń. 

Czytaj więcej

 
Technologia w służbie architektury – Guardian udostępnia obiekty BIM zdjęcie

Technologia w służbie architektury – Guardian udostępnia obiekty BIM

Dostosowanie własnej oferty do dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej i wspieranie innowacyjnych procesów stanowi jeden z kluczowych elementów działalności firmy Guardian. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, producent stworzył obiekty BIM dla wszystkich szkieł wytwarzanych w Europie.

Czytaj więcej

 
Hybrydowa technologia w służbie Twojego domu! zdjęcie

Hybrydowa technologia w służbie Twojego domu!

Zadbany dom to powód do dumy i prawdziwa wizytówka właścicieli. Aby był nią przez lata, trzeba właściwie o niego zadbać. Przy wykorzystaniu wysokiej jakości rozwiązań, ochronimy elementy posesji przed działaniem czynników atmosferycznych i zapewnimy im estetyczny wygląd. 

Czytaj więcej

 
Technologia rodem z lotnictwa… w pilarkach zdjęcie

Technologia rodem z lotnictwa… w pilarkach

Do produkcji nowych prowadnic do pilarek Husqvarna zastosowano technologię lotniczą. Niewielka waga sprzętu tnącego odgrywa kluczową rolę w pracy pilarką, dlatego też prowadnice TechLite™ są nawet o 25% lżejsze niż tradycyjny sprzęt tego typu. Jednocześnie zachowują wysoką twardość i wytrzymałość.

Czytaj więcej

 
Zielona technologia Junkersa: ekologia jest opłacalna zdjęcie

Zielona technologia Junkersa: ekologia jest opłacalna

Podczas IV Forum Pomp Ciepła Junkers zaprezentował nowoczesne technologie pozyskujące energię ze źródeł odnawialnych. Pompy ciepła Junkers to jedne z najnowocześniejszych pomp ciepła w Europie.

Czytaj więcej

 
Technologia solarna nowej generacji - Schüco ProSol TF zdjęcie

Technologia solarna nowej generacji - Schüco ProSol TF

Cienkowarstwowe moduły fotowoltaiczne Schüco ProSol zintegrowane z oknami i fasadami przejmują funkcje tradycyjnych elementów okiennych i fasadowych a przy tym pozwalają kreować niepowtarzalne kompozycje.

Czytaj więcej

 
Technologia okien i drzwi Roto na targach „BAU“ 2013 zdjęcie

Technologia okien i drzwi Roto na targach „BAU“ 2013

Nowe wielopunktowe zamki elektromechaniczne / „Eneo CC“ otwiera drzwi automatycznie / wygodne i bezpieczne rozwiązanie Roto / skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem / połączenie z systemem kontroli dostępu / opcjonalne otwieranie pilotem / korzyści dla producentów drzwi / kolejna premiera: napęd do drzwi

Czytaj więcej

 
Rekordowe Targi TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA zakończone sukcesem! zdjęcie

Rekordowe Targi TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA zakończone sukcesem!

Za nami rekordowa edycja targów branży obróbki metalu TOOLEX. Po raz kolejny targi odnotowały wzrost wszystkich parametrów. Dopisali zwiedzający, zadowoleni wystawcy reprezentujący ponad 500 światowych marek, deklarują chęć udziału w następnej – jubileuszowej już edycji targów.

Czytaj więcej

 
Technologia prefabrykatów Wolf System w budownictwie biurowym zdjęcie

Technologia prefabrykatów Wolf System w budownictwie biurowym

Technologia prefabrykowana stosowana jest najczęściej w budownictwie mieszkaniowym i deweloperskim, a także przemysłowym.

Czytaj więcej

 
Waterjet – technologia precyzyjnego cięcia zdjęcie

Waterjet – technologia precyzyjnego cięcia

Cięcie wodą to jedna z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się technik obróbki prawie wszystkich materiałów. Technologia ta jest uzupełnieniem możliwości oferowanych przez inne techniki cięcia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1683