Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

FACTORIES TOUR

26-28 listopada 2019 nie podano Konferencje


Adres:

nie podano nie podano / nie podano
00-001 nie podano
dolnośląskie, PolskaMOVIDA zaprasza na kolejną edycję spotkania FACTORIES TOUR, które odbędzie się w dniach 26-27-28 listopada 2019 roku.

MOVIDA zaprasza na kolejną edycję spotkania FACTORIES TOUR, które odbędzie się w dniach 26-27-28 listopada 2019 roku.

Wyjątkowa formuła FACTORIES TOUR łączy w sobie część merytoryczną z praktyką. Prelekcje merytoryczne zostaną poparte konkretnymi przykładami podczas zwiedzania linii produkcyjnych.

Wśród zwiedzanych zakładów: RECARO, ABB, SITECH (grupa Volkswagen). To trzy nowoczesne fabryki znane z zaawansowanych systemów zarządzania oraz charakteryzujące się sprawdzonymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, zoptymalizowanymi procesami, różnorodnością systemów produkcyjnych i stosowanych narzędzi ich udoskonalania, co daje dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz implementację sprawdzonych rozwiązań we własnych organizacjach.

Zwiedzanie poprowadzą wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu. Po każdorazowym zwiedzaniu zaplanowana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Wymianie doświadczeń i nawiązywaniu wielu nowych biznesowych kontaktów sprzyjać będą dodatkowo wspólne wieczory z grami integracyjnymi.

  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora:
Targi Light + Building - zdjęcie
13-03-2022 - 18-03-2022 Targi Light + Building