Oferta pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

Sochaczew, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-05-14 | ID oferty: 801425

Recepcjonistka/Recepcjonista
Sochaczew
NR REF.: 1150045

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnianie sprawnego funkcjonowania recepcji oraz codziennych procesów i serwisów, wsparcie operacyjne Współpracowników w określonych obszarach, bieżący monitoring wyglądu biura, salek konferencyjnych i innych wspólnych pomieszczeń oraz nadzór nad urządzeniami biurowymi.

 Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające bardzo dobrą znajomość języka Angielskiego (min. B2). Oczekujemy pierwszych doświadczeń w pracy biurowej (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku) oraz znajomości pakietu MS Office. Wymagamy umiejętności organizacyjnych oraz takich cech jak: komunikatywność, otwartość, zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, przyjaznym środowisku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwości rozwoju w strukturach firmy.


If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Hays Office
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Hays Office

Sochaczew mazowieckie

Dane kontaktowe: