Oferta pracy

Główny Specjalista ds. infrastruktury danych i budynków

Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2022-06-30 | ID oferty: 1432046

Główny Specjalista ds. infrastruktury danych i budynków
Warszawa
NR REF.: 1143824

Dla jednego z naszych Klientów - kluczowego podmiotu infrastruktury polskiego sektora bankowego – poszukujemy osoby, która dołączy do warszawskiego zespołu na stanowisko Główny Specjalista ds. utrzymania infrastruktury Centrum Danych i budynków biurowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie w sprawności przez cały rok infrastruktury (budynków, systemów energetycznych, systemów klimatyzacyjnych, systemów bezpieczeństwa, p.poż, mediów bytowych), a także prowadzenie dokumentacji budynku zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi przepisami, planowanie i nadzór nad realizacją przeglądów oraz monitorowanie pracy systemów zainstalowanych w budynkach.

Od Kandydatów oczekiwane jest wykształcenie wyższe techniczne o specjalności energetyka lub klimatyzacja, kilkuletnie doświadczenie w utrzymaniu systemów budynkowych w trybie 365 dni/rok, znajomości przepisów prawa i standardów dotyczących funkcjonowania systemów budynkowych w tym ppoż., jak i prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów pozapłacowych. W przypadku podróży służbowych (które zdarzają się 10-20 razy w roku) do dyspozycji pracownika pozostaje samochód służbowy.

Jeżeli ta oferta jest dla Ciebie interesująca wyślij do nas swoje CV (najlepiej w pliku PDF).
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

HAYS Construction & Property
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

HAYS Construction & Property

Warszawa mazowieckie

Dane kontaktowe: