Oferta pracy

KREATOR -GRAFIK KOMPUTEROWY

Strzelinko, pomorskie, Polska Dodano: 2022-06-22 | ID oferty: 1420582

Numer oferty: StPr/22/1656


Obowiązki:

Projektowanie grafik na potrzeby stron WWW ( banery, grafiki do wykorzystanie w Social Mediach). Tworzenie projektów graficznych m.in. ulotek, wizytówek, katalogów, gazetek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej. Dbanie o spójność tworzonych materiałów. Kreacja pomysłów komunikacji marketingowej i reklamowej. Współpraca z właścicielem firmy. Kreacja pomysłów komunikacji marketingowej i reklamowej. Projektowanie wizualizacji produktów i opakowań oraz innych materiałów. Tworzenie contentu oraz prowadzenie kont formowych w mediach społecznościowych. Współpraca z działem sprzedaży. Udokumentowane portfolio z projektami – warunek konieczny. Wynagrodzenie 4.500,00 zł brutto miesięcznie. Możliwość negocjacji wynagrodzenia.Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Praktyczna znajomość programów do grafiki wektorowej Corel Draw / Adobe Illustrator. Praktyczna znajomość programu graficznego Adobe Photoshop.Umiejętność tworzenia grafik oraz przygotowywania projektów do druku.Samodzielność i kreatywność.„Lekkie pióro” i doskonałe posługiwanie się słowem.Silny zmysł estetyczny. Udokumentowane portfolio z projektami – warunek konieczny.


Miejsce pracy: 76-200 Strzelinko 38, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Strzelinko pomorskie

Dane kontaktowe: