Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
Miejsce reklamowe Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	Test-Therm Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Piękna i zadbana posesja z Jedynką

19-06-2019, 02:00

Dobrze utrzymana elewacja domu i przestrzeń wokół budynku to jego wizytówka, dająca przedsmak tego, co czeka w środku. Warto więc zadbać, by wygląd posesji zachwycał elegancją i pięknymi kolorami już od pierwszego wejrzenia. Z produktami marki Jedynka stworzenie wysmakowanego wystroju na zewnątrz domu stanie się niezwykle proste.

Urządzając przydomową przestrzeń nie można zapomnieć o jej podstawowym elemencie, czyli elewacji. Fasada w stonowanych beżach i żółcieniach to sprawdzone rozwiązanie kolorystyczne, które szczególnie dobrze podkreśla minimalistyczną architekturę budynku. 

Piękna i zadbana posesja z Jedynką
Te dyskretne tonacje doskonale komponują się także z zielenią ogrodu, wydobywając jego pełen harmonii, naturalny urok. Odpowiedni odcień można dobrać z szerokiej palety barw farby Jedynka Fasadowa - dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne zapewni ona piękny i trwały efekt na wiele lat.

W ciepłe, słoneczne dni coraz więcej wolnego czasu spędzamy na zewnątrz. Na naszej posesji nie może więc zabraknąć miejsca, w którym będziemy mogli wygodnie się rozsiąść i korzystać z pozytywnej energii, jaką daje przyroda. W tej roli świetnie sprawdzą się drewniane meble ogrodowe. Urocza altana w ciemnym brązie czy zwykła ławeczka w nieco jaśniejszej tonacji gustownie uzupełnią bujną roślinność wokół domu. Zastosowanie produktu Jedynka Deco & Protect Impregnat 3 w 1 pozwoli na długo zachować ich wyjątkowy kolor oraz zapewnić ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Siła umiejętnie dobranych dodatków w przydomowej przestrzeni jest nieoceniona. Pozornie drobna, ale jakże romantyczna dekoracja w postaci białego kwietnika idealnie wyeksponuje barwne roślinne kompozycje w ogrodzie.

Malując tę metalową ozdobę emalią Jedynka Deco & Protect o satynowym połysku nadamy jej świeży wygląd, który codziennie będzie przyciągał oko.

Piękna i zadbana posesja z Jedynką

 

Podobne artykuły