Artykuł Dodaj artykuł

Śnieżka „Inwestorem 10-lecia” na Podkarpaciu

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została wyróżniona prestiżowym tytułem „Inwestora 10-lecia” w ramach konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016”.

Logo ŚnieżkaFabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została wyróżniona prestiżowym tytułem „Inwestora 10-lecia” w ramach konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016”. Świadczy to o jej przynależności do elitarnego grona najprężniej działających podmiotów gospodarczych na Podkarpaciu, stanowi również wyraz uznania Kapituły dla sposobu zarządzania przedsiębiorstwem oraz obranej strategii gospodarczej.

Śnieżka „Inwestorem 10-lecia” na Podkarpaciu

Już po raz piętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim ogłosiło laureatów „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”. Prestiżowe wyróżnienia trafiły do najaktywniejszych biznesowo firm z Podkarpacia, które są doskonałą wizytówką regionu.

„Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą” w najważniejszej kategorii – „Inwestor 10-lecia”, została uhonorowana Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. – Zdecydowaliśmy się docenić tę firmę, ponieważ jest to inwestor z polskim kapitałem, który jako jeden z niewielu lokuje bardzo duże środki właśnie na Podkarpaciu. Systematycznie, od momentu powstania rozwija swój zakład, tworzy miejsca pracy i kreuje unikalną wartość dodaną. Możemy chwalić się jego produktami w Polsce i poza jej granicami, a dodatkowo jest znakomitą wizytówka naszego regionu – tłumaczył podczas gali Paweł Zając, Dyrektor Centrum Promocji Biznesu, Członek Kapituły Konkursowej. – Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie firm wyróżnionych tą ważną dla nas nagrodą podkarpacką. Pomimo tego, że w tej chwili działamy na wielu rynkach zagranicznych, to wciąż pamiętamy o swoich korzeniach – Podkarpacie jest nam zawsze bardzo bliskie. Zdajemy sobie sprawę, że region ten potrzebuje wielu profesjonalnych, kreatywnych, dobrze zarządzanych, osiągających doskonałe wyniki ekonomiczne firm. Jest to bowiem gwarantem jego atrakcyjności dla nowych inwestorów, co z kolei przekłada się na standard życia mieszkańców – mówiła Joanna Wróbel-Lipa, Wiceprezes Zarządu Fabryki Farb i Lakierów SA, która w imieniu Firmy odbierała nagrodę.

Śnieżka „Inwestorem 10-lecia” na Podkarpaciu

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” jest przyznawana w czternastu kategoriach, m.in.: „Polskie Przedsiębiorstwo” (6 grup według zatrudnienia), „Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce”, „Przedsiębiorstwo Usług Finansowych”, „Eksporter”, „Firma Pięciolecia”, „Firma Dziesięciolecia”, „Najlepsze Produkty”, „Innowacje”, w tym w dwóch specjalnych: „Manager Roku”, „Wydarzenie Roku”. Ocena dokonywana jest w oparciu o takie parametry weryfikacyjne jak chociażby: wielkość sprzedaży na rynku lokalnym i zewnętrznym, eksport, wartość inwestycji lokalnych, innowacyjność technologii, dynamika i struktura zatrudnienia, dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy, promocja regionalna i ogólnopolska, postrzeganie marki, nagrody, certyfikaty jakości, udział w integracji środowiska gospodarczego, relacje z kontrahentami, działalność charytatywna i na rzecz społeczności lokalnej.

Uroczysta Gala XV edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" odbyła się 21 listopada 2016 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie.

Artykuł został dodany przez firmę

ŚNIEŻKA TRADE OF COLOURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły