Artykuł Dodaj artykuł

Dekoracje z blaskiem

Wykonanie oryginalnych dekoracji często okazuje się prostsze niż sobie to wyobrażamy. Wystarczy mały dodatek czy nowy kolor, aby niepozorne elementy stały się atrakcyjne.

Wykonanie oryginalnych dekoracji często okazuje się prostsze niż sobie to wyobrażamy. Wystarczy mały dodatek czy nowy kolor, aby niepozorne elementy stały się atrakcyjne. Gdy chcemy nadać wyrazistego charakteru rzeczom, warto użyć złotego lub srebrnego lakieru dekoracyjnego.

Dekoracje z blaskiem Dekoracje z blaskiem

Złotol i Srebrol marki Dragon to wysokowydajne, szybkoschnące lakiery dekoracyjne. Na powierzchni tworzą atrakcyjną powłokę o metalicznym połysku (odpowiednio złotym i srebrnym). Idealnie nadają się do takich powierzchni jak: szkło, papier, skóra, drewno metal czy kamień. Dzięki nim przyozdobimy np. puste słoiki, tworząc w ten sposób małe świeczniki czy drewniane pudełka przeznaczone do decoupage. Złotol i Srebrol to preparaty, które możemy wykorzystać także przy renowacji nagrobków - dobrze się sprawdzą np. przy uzupełnieniu wytartych wzorów lub liter na kamieniu. Produkt charakteryzuje się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Najlepiej stosować go w temperaturze od 5 ºC do +25 ºC pamiętając, aby podczas malowania często mieszać lakier.

  • Produkt     Lakier dekoracyjny Złotol i Srebrol
  • Producent    Dragon Poland
  • Czas schnięcia    30 minut
  • Wydajność    10 m²/L
  • Opakowanie    Butelka 80 ml
  • Cena     ok. 10 zł /szt.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.