Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Targi LIFTexpo oraz Forum Silesia Property Expo

Zapraszamy do udziału w Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi LIFTexpo oraz Forum Silesia Property Expo

Zapraszamy do udziału w Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Forum Silesia Property Expo dedykowane jest dla zarządców spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych: prezesów oraz dyrektorów technicznych, osób odpowiedzialnych za inwestycje oraz kierowników administracji. Podczas forum będzie można zapoznać się z rozwiązaniami, które wykorzystywane są w budynkach mieszkaniowych.

Targi LIFTexpo to nowe wydarzenie stworzone z myślą o producentach oraz dystrybutorach urządzeń i technologii dźwigowych stosowanych zarówno w budownictwie jak i pozostałych gałęziach przemysłu. Celem organizacji LIFTexpo jest stworzenie nie tylko miejsca prezentacji nowych technologii, ale także spotkania i dyskusji pomiędzy dostawcami i odbiorcami powyższych rozwiązań.

29 maja 2019 odbędzie się Konferencja pt.: „Prawne oraz techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi”, której organizatorami są Regionalny Związek Rewizyjny w Katowicach oraz Expo Silesia. Podczas konferencji podejmowany będzie temat dotyczący eksploatacji i modernizacji wind w budynkach mieszkalnych, a prelegentami będą przedstawiciele Urzędu Dozoru Technicznego oraz przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów. Wstęp na konferencję jest bezpłatny po rejestracji on-line na stronie  Silesia Property Expo.

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły