google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 24.04.2019
  1 USD
  3.8229
  0.0111
  1 EUR
  4.2895
  0.0009
  1 CHF
  3.7570
  0.0143
  1 GBP
  4.9452
  -0.007
  1 RUB
  0.0597
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydarzenia i targi

  Logo Stone

  Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w Targach Branży Kamieniarskiej STONE, które odbędą się w Poznaniu w terminie 14-17 listopada 2018.

  Targi STONE są adresowane do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, czyli kamieniarzy, ale także dostawców kamienia, architektów oraz przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej.

  Uczestnikami targów są  firmy zajmujące się wydobyciem oraz importem kamienia naturalnego, jak również producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń do jego obróbki.

  Zlokalizowanie targów STONE w nowoczesnym kompleksie pawilonów (tzw. „czteropaku”) stworzy nieograniczone możliwości wystawiennicze i umożliwi rozwój tego wydarzenia.

  Organizator planuje także przygotować bogaty program targowy oraz skoncentrować swoją uwagę na rozwijaniu działalności edukacyjnej skierowanej do studentów wydziałów architektury i projektowania.

  W tym samym terminie na terenie targów poznańskich odbędą się także Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA oraz Targi Funeralne MEMENTO. Połączenie tych imprez umożliwi osiągnięcie efektu synergii, który pozwoli na dotarcie do jak najszerszej grupy profesjonalnych zwiedzających.

  Logo Międzynarodowe Targi Poznańskie MTPOrganizator:

  Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

  Lokalizacja: Poznań

  Powrót do listy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.