google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  1
  Czy chodziło Tobie o skanseny ?
  Budowa osiedli
  Budowa osiedli
  Mieszkania i hotele
  Budujemy komfortowe osiedla mieszkaniowe i hotele, dostarczając naszym klientom funkcjonalnych przestrzenie wysokim standardzie wykończenia oraz ciekawych rozwiązaniach projektowych. Jesteśmy także deweloperem nowoczesnych kompleksów mieszkalnych.
  Mieszkania
  Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach. Zapewniamy wygodę życia, wysoki standard, funkcjonalne rozwiązania, komfort i wygod.
  W pobliżu budowanych osiedli tworzymy przyjazną dla mieszkańców przestrzeń, m.in. siłownie w plenerze, place zabaw dla dzieci spełniające wszystkie obowiązujące normy i posiadające niezbędne atesty. Nasze osiedla to funkcjonalne, przyjazne i pełne harmonii przestrzenie. Jesteśmy wykonawcą osiedli m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Lesznie i we Wrocławiu.
  Oferujemy także sprzedaż mieszkań. Jesteśmy jednym z niewielu deweloperów na rynku polskim, który realizuje projekty ekologicznego budownictwa z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju.Wybudowaliśmy pierwsze w Polsce osiedle mieszkaniowe z certyfikatem środowiskowym BREEAM, potwierdzającym wysoką jakość wykonania, zastosowanie zielonych rozwiązań i podwyższony komfort użytkowania - Osiedle Mickiewicza w Warszawie.
  Hotele
  Realizowaliśmy inwestycje dla największych światowych sieci hotelowych. Sztandarowy projekt to warszawski hotel Westin, którego operatorem jest światowa sieć Starwood Hotels and Resorts. W Warszawie znajduje się także pierwszy obiekt zbudowany przez Skanska w Polsce - hotel Forum, a w Sierpcu, na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej, nowoczesny Hotel Skansen Conference & Spa. Zrealizowaliśmy też projekty dla m.in. sieci Holiday Inn (w Krakowie) i Qubus (w Legnicy).
  ...
  Karta produktu »
  Skanska S.A. ul. Pruszkowska17, 02-119 woj. mazowieckie

  Budowa osiedli

  Budowa osiedli Mieszkania i hotele Budujemy komfortowe osiedla mieszkaniowe i hotele, dostarczając naszym klientom funkcjonalnych przestrzenie wysokim standardzie wykończenia oraz ciekawych rozwiązaniach projektowych. Jesteśmy także dewelope...
  Budowa i remont lotnisk
  Budowa i remont lotnisk
  Lotniska
  Podejmujemy się realizacji specjalistycznych inwestycji na potrzeby największych portów lotniczych. Budujemy i remontujemy pasy startowe, drogi kołowania oraz nowoczesne terminale pasażerskie. Stwarzamy bezpieczne i komfortowe warunki do podróżowania.
  Budujemy i modernizujemy lotniska cywilne oraz wojskowe na terenie całej Polski. Tym samym zwiększamy sprawność obsługi pasażerów i komfort podróżowania.
  Jesteśmy wykonawcą:
  terminali wraz z pełną technologią obsługi pasażerskiej,
  hangarów,
  wież kontroli lotów,
  strażnic lotniskowych i trenażerów,
  nawierzchni betonowych i bitumicznych na pasach startowych i drogach kołowania.
  Wykonujemy prace kompleksowo, łącząc zakresy wszystkich branż budowlanych.
  Realizujemy inwestycje związane z dostosowaniem polskich lotnisk do standardów NATO. Przykładem jest modernizacja lotniska wojskowego Poznań - Krzesiny, na którym nawierzchnie betonowe wykonane zostały metodą ślizgową z wynikiem wbudowania w ciągu 1 dnia 2 500 m sześc. betonu. Wykonaliśmy tam również nowoczesny i największy hangar wojskowy w polskich Siłach Powietrznych, przeznaczony przede wszystkim dla podniebnych gigantów - samolotów C-130 Hercules stacjonujących w bazie.
  Bez utrudnień
  Lotniska są wyzwaniem. To zazwyczaj praca na „żywym organizmie’’, czyli w warunkach funkcjonującego portu lotniczego. Nasze działania prowadzimy tak, by nie powodowały utrudnień w codziennej pracy lotnisk i były bezpieczne dla pasażerów. Dlatego nierzadko zdarza się, że prace wykonujemy nocą, gdy ruch samolotowy jest mniejszy.
  Nasz potencjał
  Specjalistyczny sprzęt, jakim dysponujemy umożliwia wykonanie nietypowych i wymagających inwestycji. Są to m.in.:
  mobilna wytwórnia betonu cementowego SBM Euromix 4000 (max. wydajności 180 m3 /godz.),
  układarki betonu (Wirtgen SP1600, SP500 z dyblarkami i kotwiarkami),
  rozściełacze masy bitumicznej,
  sprzęt do robot ziemnych sterowany w systemie 3D.
  Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy mieszanek mineralno-asfaltowych i betonowych dla nawierzchni  lotniskowych. Ich jakość kontrolujemy na bieżąco w naszych lokalnych laboratoriach badawczych. Wykwalifikowany zespół pozwala nam na prowadzenie inwestycji lotniskowych w dużej mierze siłami własnymi.
  Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się lotniska wojskowe, m.in. w: Świdwinie, Mirosławcu, Powidzu, Malborku, Łasku, Krzesinach k. Poznania oraz lotniska cywilne w: Gdańsku, Katowicach-Pyrzowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Warszawie.
  ...
  Karta produktu »
  Skanska S.A. ul. Pruszkowska17, 02-119 woj. mazowieckie

  Budowa i remont lotnisk

  Budowa i remont lotnisk Lotniska Podejmujemy się realizacji specjalistycznych inwestycji na potrzeby największych portów lotniczych. Budujemy i remontujemy pasy startowe, drogi kołowania oraz nowoczesne terminale pasażerskie. Stwarzamy bezpi...
  Budowa obiektów handlowych
  Budowa obiektów handlowych
  Handel i usługi
  Od wielu lat współpracujemy z największymi światowymi koncernami inwestującymi w Polsce. Budujemy zarówno małe obiekty handlowe, jak i duże budynki handlu hurtowego. Z powodzeniem wykonujemy nowoczesne sklepy i galerie handlowe, a także centra handlowo-usługowe i targowo-wystawiennicze w największych polskich miastach.
  Nasza polityka od dawna opiera się na działaniach przyjaznych dla środowiska. Dzięki nam w 2009 r. w Polsce pojawiły się pierwsze certyfikacje środowiskowe budynków handlowo-usługowych w systemie LEED, np. w zrealizowanym przez nas Centrum Dystrybucyjnym Lidl w Bydgoszczy.
  W długoletniej działalności w charakterze generalnego wykonawcy, w tym sektorze zrealizowaliśmy projekty m.in. dla Tesco, Lidl, Makro Cash&Carry, Leroy Merlin, Media Markt, Praktikera czy Jeronimo Martins Polska.
  ...
  Karta produktu »
  Skanska S.A. ul. Pruszkowska17, 02-119 woj. mazowieckie

  Budowa obiektów handlowych

  Budowa obiektów handlowych Handel i usługi Od wielu lat współpracujemy z największymi światowymi koncernami inwestującymi w Polsce. Budujemy zarówno małe obiekty handlowe, jak i duże budynki handlu hurtowego. Z powodzeniem wykonujemy nowocze...
  Projektowanie i wykonawstwo infrastruktury komunikacyjnej
  Projektowanie i wykonawstwo infrastruktury komunikacyjnej
  Drogi i mosty
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie infrastruktury komunikacyjnej. Realizując kontrakty - począwszy od dróg krajowych i wojewódzkich, mostów wieloprzęsłowych aż po drogi gminne, powiatowe, ścieżki rowerowe, estakady czy kładki dla pieszych - dajemy społeczeństwu lepsze, a przede wszystkim bezpieczne, warunki do podróżowania.
  Nowoczesne technologie
  Podczas procesu inwestycyjnego, od oferowania, realizacji, po okres gwarancyjny stosujemy nowoczesne technologie. Budowa obiektów wspomagana jest przez BIM (proces inteligentnego zarządzania informacją o obiekcie), który zapewnia nowy wymiar i jakość pracy. Prowadzimy prace z cyfrową informacją generowaną przez drony, laserowe urządzenia skanujące czy systemy sterowania maszynami. Dzięki temu zyskujemy większą efektywność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, wyższą wydajność i mobilność na budowie.
  Doświadczenie
  Nasze szerokie doświadczenie, profesjonalne brygady bitumiczne pracujące przy budowie dróg i mostów, jak również nowoczesne zaplecze techniczno-sprzętowe to ogromny potencjał, który pozwala sprostać nawet najbardziej skomplikowanym inwestycjom drogowo-mostowym. Posiadamy własne wytwórnie mas bitumicznych (przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/Mieszanki bitumiczne)i węzły betoniarskie(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/Betony),wytwórnię konstrukcji stalowych(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/Konstrukcje stalowe), dysponujemy nowoczesnymi laboratoriami(przeniesienie do zakładki: Oferta/Usługi/usługi laboratoryjne i technologiczne), w których kontrolujemy jakość stosowanych materiałów. Budujemy drogi o nawierzchniach asfaltowych i betonowych. Wykonujemy zaawansowane technicznie obiekty mostowe - metodą nasuwania podłużnego i nawisową; stalowe i betonowe. Gwarantujemy wysoką jakość, dzięki czemu inwestycje te będą służyć przez lata mieszkańcom i osobom podróżującym.
  Możemy pochwalić się takimi projektami jak spektakularne węzły drogowe, autostrady i obwodnice miast, mosty. Największym kontraktem drogowym, jaki zrealizowaliśmy w Polsce, była budowa ponad 152-kilometrowego odcinka autostrady A1 (Gdańsk-Toruń). Realizujemy również mniejsze kontrakty, ważne dla lokalnych społeczności, w tym m.in. drogi gminne, powiatowe, parkingi, ścieżki rowerowe, miasteczka ruchu drogowego, wiadukty drogowe i kolejowe, tunele, przejścia podziemne i kładki dla pieszych.
  ...
  Karta produktu »
  Skanska S.A. ul. Pruszkowska17, 02-119 woj. mazowieckie

  Projektowanie i wykonawstwo infrastruktury komunikacyjnej

  Projektowanie i wykonawstwo infrastruktury komunikacyjnej Drogi i mosty Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie infrastruktury komunikacyjnej. Realizując kontrakty - począwszy od dróg krajowych i wojewódzkich, most...
  Budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych
  Budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych
  Sport i rekreacja
  Budujemy bezpieczne i nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, w tym np. stadiony i boiska, hale widowiskowo-sportowe, korty tenisowe, baseny i aquaparki, tory regatowe czy tory kajakarstwa górskiego.
  Dzięki wybudowanym przez nas inwestycjom coraz więcej osób uprawia sport i polepsza stan swojego zdrowia. Infrastrukturę sportową użytkują całe pokolenia. Dla starszych to często powrót do aktywności po latach, a dla młodszych pierwsza nauka zdrowych nawyków. Z obiektów korzystają profesjonalni sportowcy, ale także miłośnicy zdrowego stylu życia. Dla nas jako wykonawcy to ogromna satysfakcja budować nie tylko ścieżki rowerowe, aleje parkowe, siłownie pod chmurką, sale gimnastyczne czy wielofunkcyjne boiska, ale przede wszystkim być ambasadorem mody na zdrowie.
  Budujemy baseny i aquaparki. Ponadto z sukcesem wykonaliśmy unikatowe dla branży sportowej obiekty jak np. Tor Regatowy Malta w Poznaniu. Na zbudowanych przez nas stadionach w Kołobrzegu i Kielcach od lat rozgrywane są ligowe mecze.
   
  ...
  Karta produktu »
  Skanska S.A. ul. Pruszkowska17, 02-119 woj. mazowieckie

  Budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych

  Budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych Sport i rekreacja Budujemy bezpieczne i nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, w tym np. stadiony i boiska, hale widowiskowo-sportowe, korty tenisowe, baseny i aquaparki, tory regatowe czy tory kajaka...
  Budownictwo przemysłowe
  Budownictwo przemysłowe
  Przemysł, logistyka, magazyny
  Posiadamy duże doświadczenie w budownictwie przemysłowym. Realizujemy nowoczesne zakłady produkcyjne, centra logistyczne oraz hale przemysłowe i magazynowe na terenie całego kraju.
  Duży potencjał wykonawczy, wieloletnie oświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji przemysłowych, również na czynnych obiektach, nie powodując żadnych zakłóceń w ich funkcjonowaniu.
  Wybudowaliśmy jeden z największych w Europie Środkowo-Wschodniej magazynów dystrybucyjnych mebli i sprzętu domowego - JYSK w Radomsku. Na swoim koncie mamy także budowę centrów dystrybucyjnych dla Jeronimo Martins Polska, a także największego w historii UPS centrum przeładunkowego w Europie Środkowo-Wschodniej.
  Budowane przez nas obiekty mogą się poszczycić licznymi zielonymi rozwiązaniami. Centrum Dystrybucyjne Lidl w Bydgoszczy to pierwsza nasza inwestycja magazynowa, która została certyfikowana w międzynarodowym systemie LEED, uzyskując certyfikat LEED na poziomie złotym (LEED Gold).
  Realizujemy inwestycje przemysłowe na potrzeby produkcyjne największych światowych firm branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, meblowej, spożywczej, AGD i metalowej. Warto wymienić choćby takie inwestycje produkcyjne jak: fabryki zmywarek Electrolux w Żarowie, Siewierzu i Świdnicy, fabryki Toyoty w Jelczu Laskowicach i Wałbrzychu, fabryki firm Bosch i Siemens w Łodzi.
  ...
  Karta produktu »
  Skanska S.A. ul. Pruszkowska17, 02-119 woj. mazowieckie

  Budownictwo przemysłowe

  Budownictwo przemysłowe Przemysł, logistyka, magazyny Posiadamy duże doświadczenie w budownictwie przemysłowym. Realizujemy nowoczesne zakłady produkcyjne, centra logistyczne oraz hale przemysłowe i magazynowe na terenie całego kraju. Du...
  1
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.