google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 21.10.2019
  1 USD
  3.8307
  -0.0196
  1 EUR
  4.2775
  -0.0069
  1 CHF
  3.8899
  -0.007
  1 GBP
  4.9709
  0.0038
  1 RUB
  0.0601
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wiadomości

  • Liczba artykułów: 23009
  POL-SKONE jest EKO - zdjęcie

  POL-SKONE jest EKO


  Firma POL-SKONE z Lublina, potentat w branży stolarki otworowej ma powody do dumy - jako jedna z nielicznych w Polsce posiada prestiżowy Certyfikat FSC na drzwi i okna.
  W I półroczu 2010 r. Ronson Development sprzedał 158 lokali - zdjęcie

  W I półroczu 2010 r. Ronson Development sprzedał 158 lokali


  W pierwszych sześciu miesiącach 2010 r. Ronson sprzedał 158 lokali, czyli o 34% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, kiedy nabywców znalazło 118 lokali. W II kw. 2010 r. sprzedano 73 lokale, o 10 więcej niż przed rokiem. W samym...
  Laser w romańskiej piwnicy - zdjęcie

  Laser w romańskiej piwnicy


  Unikatowe w skali kraju, gdańskie piwnice odkryte przez archeologów w 2006, po długim okresie oczekiwania mają szanse wrócić do stanu pierwotnej świetności. Znalazły się środki, chęci i przede wszystkim technologie, dzięki którym już niedługo...
  Szuflady w kuchniach Mebel Rust - nowość - zdjęcie

  Szuflady w kuchniach Mebel Rust - nowość


  Mebel Rust stworzył szufladę idealną dla Ciebie. Hartowane bezpieczne szkło, ozdobione indywidualnym napisem np. „TORINO edition” czy „get satisfied” itp. dodaje meblom szyku i elegancji a przy tym jest łatwe w utrzymaniu...
  ABM Solid wykona prace przy budowie nowego bloku w Elektrowni Połaniec - zdjęcie

  ABM Solid wykona prace przy budowie nowego bloku w Elektrowni Połaniec


  Wartość Kontraktu dla Konsorcjum to na ponad 48 mln zł! ABM Solid w konsorcjum z Ruukki Polska wykona roboty żelbetowe oraz towarzyszące przy projekcie Green Unit w Elektrowni Połaniec.
  Viessmann z pomocą powodzianom - zdjęcie

  Viessmann z pomocą powodzianom


  Od 1 lipca do 30 września potrwa akcja wspierająca osoby dotknięte powodzią zorganizowana przez Fundację Viessmann „Ze wszystkich sił”. Wszyscy ci, których systemy grzewcze zostały uszkodzone lub zniszczone w skutek powodzi, będą...
  CiTi One – nowy błyskawiczny wózek Still - zdjęcie

  CiTi One – nowy błyskawiczny wózek Still


  Firma Still wzbogaciła swoją ofertę o wózek niskiego podnoszenia do dostaw w strefie miejskiej. Jego głównymi zaletami są: zwrotność, cicha praca oraz zdolność do pokonywania przeszkód.
  Bezpieczeństwo pożarowe budynków - zdjęcie

  Bezpieczeństwo pożarowe budynków


  Jak ważne jest bezpieczeństwo pożarowe budynków, uświadamia nam wydarzenie sprzed kilku dni z Łodzi, kiedy to ogień prawie doszczętnie strawił kilka budynków znajdujących się na terenie dawnych zakładów Wifamy.
  Lato deweloperów - zdjęcie

  Lato deweloperów


  Wymarzona wycieczka, wygranie Mundialu, urządzenie kuchni czy promocje cenowe. Deweloperzy robią wszystko, by zainteresować swoją ofertą potencjalnych klientów.
  KAMPANIA RADIOWA DĘBOWYCH TARASÓW - zdjęcie

  KAMPANIA RADIOWA DĘBOWYCH TARASÓW


  Piotr Kupicha, lider zespołu Feel i mieszkaniec katowickiego osiedla Dębowe Tarasy, zareklamuje inwestycję w planowanej na lato kampanii radiowej. W trzydziestosekundowym spocie użyto nie tylko głosu wokalisty, lecz także podkładu muzycznego...
  Zakończono II etap osiedla Magnolia - zdjęcie

  Zakończono II etap osiedla Magnolia


  Magnolia Polska sfinalizowała II etap luksusowego osiedla domów jednorodzinnych w Lesznowoli, zaprojektowany przez światowej klasy architektów. Spółka oddała do użytku modernistyczny projekt, na który składa się kolejne 14 budynków.
  GENESIS PR wspiera Monday Development - zdjęcie

  GENESIS PR wspiera Monday Development


  Agencja GENESIS PR poprowadzi działania w obszarze PR korporacyjnego oraz inwestor relations dla firmy Monday Development. Spółka zadebiutowała na rynku New Connect w dniu 28 czerwca 2010 roku.
  Koniec z nudą pod prysznicem – deszczownie Grupy Armatura - zdjęcie

  Koniec z nudą pod prysznicem – deszczownie Grupy Armatura


  W letnie dni zamiast długiej, gorącej kąpieli częściej wybieramy orzeźwiający prysznic, aby szybko odświeżyć się po ciężkim dniu. Strumień bieżącej wody działa kojąco na nasze ciało.
  Forum 76 Budową Roku 2009 - zdjęcie

  Forum 76 Budową Roku 2009


  Łódzki deweloper – Virako znalazł się wśród laureatów prestiżowego konkursu Budowa Roku 2009. Uznanie specjalistów branży budowlanej zdobyła ostatnia inwestycja zrealizowana przez dewelopera, biurowiec klasy A – Forum 76 przy al....
  Chłodzący strop, czyli budujemy z pomysłem - zdjęcie

  Chłodzący strop, czyli budujemy z pomysłem


  Zastanawiałeś się kiedyś, jak wiele funkcji może pełnić strop? A może jest on dla Ciebie wyłącznie niezbędnym elementem budowlanym oddzielającym poszczególne piętra budynku?
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.