google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Organizacje

  • Liczba znalezionych: 9
   Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) - logo

   Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC)


   Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) jest organizacją pozarządową (nie nastawiona na zysk), zajmujacą sią promowaniem projektowania, budownictwa oraz użytkowania zgodnego z zasadmi zrównoważonego rozwoju w całej Polsce ( poswiecając szczególną uwagę regionom postprzemysłowym takim jak na przyklad Śląsk).
   Stowarzyszenie Polska Wentylacja - logo

   Stowarzyszenie Polska Wentylacja


   Celem stowarzyszenia jest upowszechnianie stosowania skutecznych i efektywnych sposobów wentylowania w budownictwie. Działania stowarzyszenia propagujące wiedzę o jakości powietrza w budynkach zmierzają do podnoszenia świadomości społecznej na temat właściwej wentylacji. Celem Stowarzyszenia jest również szerzenie postaw moralnych w środowisku branży wentylacyjnej.
   Polska Izba Inżynierów Budownictwa - logo

   Polska Izba Inżynierów Budownictwa


   Do zadań Izby jako samorządu zawodowego należy reprezentowanie i ochrona interesów zawodowych członków, a w szczególności: realizacja zadań określonych w art. 8 ustawy; występowanie z inicjatywą do władz ustawodawczych i wykonawczych w celu tworzenia właściwych warunków rozwoju budownictwa oraz roli i miejsca zawodu inżyniera w tym procesie,
   Stowarzyszenie Producentów Cementu - logo

   Stowarzyszenie Producentów Cementu


   powstało w roku 1990 w Krakowie. Zrzesza kadrę kierowniczą przedsiębiorstw przemysłu cementowego, wapienniczego i przedsiębiorstw z nimi współpracujących, oraz, jako osoby prawne, przedsiębiorstwa branży cementowej i wapienniczej. Stowarzyszenie reprezentuje interesy przemysłu cementowego i wapienniczego w zakresie tematyki wspólnej dla wszystkich członków na arenie krajowej i międzynarodowej, zarówno wobec władz państwowych i samorządowych, jak i krajowych i zagranicznych stowarzyszeń i organizacji oraz środowisk naukowych.
   Business Centre Club - logo

   Business Centre Club


   Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Powstał, by jako instytucja wielopłaszczyznowa, wspierać przedsiębiorczych Polaków. Jest elitarnym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Zrzesza ponad 1200, głównie prywatnych firm reprezentowanych przez blisko 2000 przedsiębiorców, obracających kapitałem 120 mld zł (30 mld USD) i zatrudniających 600 tysięcy pracowników.
   Polskiego Stowarzyszenia Gipsu - logo

   Polskiego Stowarzyszenia Gipsu


   Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Gipsu jest upowszechnianie wiedzy o gipsie i produktach gipsopochodnych jako przyjaznego człowiekowi materiału budowlanego oraz prawie nieograniczonych możliwości ich zastosowania w aranżacjach wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej.
   Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych - logo

   Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych


   jest kontynuatorem tradycji wielu pokoleń inżynierów i techników skupionych początkowo w powstałym w 1919 roku Zrzeszeniu Gazowników Polskich Od tego czasu organizacja obejmowała swym zasięgiem coraz szersze grono specjalistów branży sanitarnej przechodząc liczne przeobrażenia i przyjmując kolejno nazwy: od 1922 roku - Zrzeszenie Gazowników, Wodociągowców i Techników Sanitarnych od 1952 roku - Stowarzyszenie Naukowo - Techniczne Inżynierów i Techników Sanitarnych, Ogrzewnictwa, Gazownictwa i Terenów Zielonych, a od 1957 roku - Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych.
   Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań - logo

   Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań


   Celem Stowarzyszenia jest działalność na rzecz rozwoju budownictwa mieszkaniowego w sferze organizacyjnej, prawnej, finansowania i promowania inwestycji mieszkaniowych, propagowania nowoczesnych rozwiązań materiałowych, technicznych i technologicznych, inicjowania nowoczesnych form współpracy pomiędzy uczestnikami procesów przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych, a także budowy pozytywnego wizerunku inwestora mieszkaniowego, działalność naukowa, naukowo-techniczna, działalność oświatowa, działalność kulturalna, w zakresie dobroczynności, oraz ekologii i ochrony środowiska.
   Stowarzyszenie Kominy Polskie - logo

   Stowarzyszenie Kominy Polskie


   Stowarzyszenie "Kominy Polskie" jest ogólnopolską organizacją non profit. Powstało w 1999 roku z inicjatywy czołowych producentów wyrobów kominowych. Podstawowym celem SKP jest popularyzacja wiedzy o bezpiecznym i skutecznym odprowadzaniu spalin z urządzeń grzewczych.
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.