budownictwo

Szanowny Użytkowniku,

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.

Oferta pracy

MŁODSZY SPECJALISTA/INSPEKTOR PRACY

Łomża, podlaskie, Polska Dodano: 2024-05-15 | ID oferty: 2174308

Numer oferty: StPr/24/0482

Obowiązki:

- Kontrola zakładów różnych branż.

1. W przypadku kandydatów z wykształceniem prawniczym na stanowisko referenta prawnego: udzielanie pisemnych i ustnych porad prawnych z zakresu prawa pracy, prowadzenie postępowań administracyjnych w związku z rozpoznawaniem środków odwoławczych, rozpoznawanie wniosków o udostępnienie informacji publicznej, współpraca z partnerami społecznymi, organami administracji państwowej i samorządowej.
2. W przypadku kandydatów z wykształceniem technicznym na stanowisko młodszego specjalisty: prowadzenie działalności prewencyjnej i promocyjnej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, współpraca z partnerami społecznymi, organami administracji państwowej i samorządowej, wprowadzanie danych oraz tworzenie sprawozdań w systemach informatycznych związanych z działalnością kontrolno-nadzorczą i prewencyjną, realizacja zadań służących bieżącej obsłudze Okręgowego Inspektoratu Pracy.
* Po zakończeniu aplikacji inspektorskiej i zdaniu egzaminu państwowego oraz uzyskaniu uprawnień inspektorskich, do zakresu obowiązków należy:wykonywanie i realizacja zadań kontrolno-nadzorczych w zakładach różnych branż na terenie województwa podlaskiego zgodnie z Ustawą z dnia 13.04.2007 o Państwowej Inspekcji Pracy (Dz. U. z 2024 poz. 97); prowadzenie działań prewencyjno-promocyjnych; doradztwo w zakresie prawa pracy i bhp.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania dodatkowe:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie wyższe z tytułem mgr lub mgr inż. (preferowane kierunki: prawnicze, budownictwo, energetyka lub pokrewne, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, leśnictwo, inżynieria środowiska, inżynieria i technologia chemiczna), minimum 1 rok stażu pracy w ramach stosunku pracy.Wymagania dodatkowe: ogólna wiedza z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,wiedza ogólna z zakresu ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy, dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B.* Kandydaci na inspektorów pracy muszą spełnić wymagania dla osób nadzorujących lub wykonujących czynności kontrolne (inspektorów pracy) wskazane w Ustawie z dnia 13 kwietnia 2007 o Państwowej Inspekcji Pracy (Dz. U. z 2024 poz.97), m.in.: posiadać obywatelstwo polskie, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, nie być osobą karaną za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, dawać rękojmię należytego wykonywania obowiązków służbowych, posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Miejsce pracy: Polowa 55A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: - list motywacyjny i życiorys (CV) wraz z danymi umożliwiającymi kontakt (telefon, adres poczty elektronicznej) z osobą składającą ofertę, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia w zakresie niezbędnym do aplikowania na wybrane stanowisko, oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie do celów naboru.* Do dokumentów sporządzonych w języku obcym niezbędne jest dołączenie kopii ich tłumaczenia na język polski sporządzonej przez tłumacza przysięgłego.W przypadku składania oferty w formie papierowej, oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane i opatrzone datą.* Dane kontaktowe i miejsce składania dokumentów:- Adres: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku, ul. Fabryczna 2, 15-483 Białystok, lub elektronicznie przez formularz aplikacyjny wybierając APLIKUJ (na stronie: https://www.gov.pl/web/pip/oip-bialystok-aplikacja-0524). * Informacje o ofercie: Oferty pracy należy składać z dopiskiem: "Oferta pracy- OIP.BS.IP.05.24 "*O ważności oferty kandydata/kandydatki decyduje data wpływu do Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku, ul. Fabryczna 2, 15-483 Białystok. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych, określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.*Inne informacje: Do składania ofert pracy zachęcamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, o czym zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Oferty pracy niewykorzystane w procesie naboru są niezwłocznie niszczone po jego zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia o naborze. Informację o zakończeniu naboru publikuje się na stronie internetowej biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Inspekcji Pracy w terminie 30 dni od dnia jego zakończenia. Informację publikuje się na okres 14 dni. *Szczegółowa informacja o naborze wraz z wymaganymi załącznikami znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/pip/oip-bialystok-aplikacja-0524*PRACODAWCA PROSI O ZAPOZNANIE SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ OGŁOSZENIA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Łomża podlaskie