google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Narzędzia i maszyny niezbędne do majsterkowania

  Narzędzia i maszyny niezbędne do majsterkowania

  Każdemu zaradnemu mężczyźnie, któremu nieobce są rozmaite prace domowe, zwane ogólnie majsterkowaniem, przyda się zestaw niezawodnych narzędzi i maszyn. Zestaw profesjonalnych narzędzi i urządzeń jest podstawą funkcjonowania różnego rodzaju warsztatów stanowiąc główne wyposażenie tego miejsca pracy. Zestawy narzędzi to również produkty dla wszystkich, którzy lubią majsterkować czy wykonywać naprawy w domu czy na działce. 

  Dlatego jeśli majsterkowanie stanowi Twoją pasję warto uzupełnić narzędzia o dodatkowe, nowoczesne elementy, które z pewnością przydadzą się w domu i w warsztacie. Narzędzia zasilane na akumulator zapewniają wygodny sposób pracy w każdych warunkach.

  Szlifierka kątowa – niezbędne narzędzie w warsztacie i domu

  Szlifierka kątowa jest bardzo uniwersalnym narzędziem, które może wykorzystać każdy majsterkowicz czy pracownik budowlany. Korzysta z niej zarówno spawacz, jak i glazurnik. Do odpowiednich prac należy wybrać właściwy osprzęt do szlifierki kątowej. Szlifierka kątowa pozwala precyzyjnie obrabiać poszczególne materiały w odpowiedni sposób czy wygładzać ich powierzchnię.

  Szlifierka DeWalt – wysoka jakość pracy i niezawodność urządzenia

  Akumulatorowa szlifierka DeWalt jest niezwykle użytecznym urządzeniem. Wyposażona w silnik bezszczotkowy 18 V i sprzęgło elektroniczne jest nie tylko użytecznym, ale również bezpiecznym narzędziem. Sprzęgło minimalizuje odskok w momencie zablokowania lub przechwycenia tarczy, a rękojeść boczna w dwóch pozycjach umożliwia większą swobodę działania i jednocześnie zapewnia większa kontrolę nad narzędziem. Z kolei elektroniczny hamulec zatrzymuje działanie urządzenia po zwolnieniu przełącznika. Dodatkowe udogodnienie stanowią osłony z siatki, które zapobiegają zasysaniu kurzu i pyłu do silnika. Do wyposażenia szlifierki należą dodatkowo: klucz do tarcz oraz osłona tarczy, akumulatory i ładowarka do ich zasilania, a także mocny kufer transportowy. Więcej szczegółów na temat parametrów technicznych znajdą Państwo na stronie sklepu z narzędziami https://seger.pl/c/105/szlifierki-elektronarzedzia.html.

  Wiertarki i wkrętarki akumulatorowe

  Nowoczesne wiertarki i wkrętarki to narzędzia, które znajdziemy w przydomowym warsztacie każdego majsterkowicza, a także w wyposażeniu firm zajmujących się montażem mebli lub naprawami. Należą do grupy elektronarzędzi zasilanych akumulatorem, dlatego stanowią cenne rozwiązanie jeśli pracujemy poza domem, w trudno dostępnych miejscach albo w ogrodzie. Wiertarki służą do nawiercania różnej wielkości otworów w drewnie, metalu, karton-gipsie, a nawet w betonie. Z kolei przy pomocy wkrętarki można łatwo i sprawnie wkręcić śruby montując meble czy inne sprzęty i wykręcić je podczas demontażu. Wiertarki wykorzystuje się także do rozmaitych prac ciesielskich i stolarskich. Połączenie funkcji wiertarki z wkrętarką to rozwiązanie powszechnie stosowane w warsztatach meblarskich i . Zaawansowane wiertarko-wkrętarki oprócz standardowych funkcji dają możliwość wiercenia z udarem usprawniając pracę i umożliwiając wiercenie otworów również w bardzo twardym podłożu.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.