google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG

  ARCHIPELAG logo

  Najlepsze gotowe projekty domów, tanie w budowie domy Mini, projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, nowoczesne aranżacje wnętrz oraz porady architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

  Katalog pełen gotowych pomysłów na piękny dom

  Z myślą o wszystkich planujących budowę domu jednorodzinnego architekci z Pracowni ARCHIPELAG przygotowali katalog z najlepszymi i najczęściej wybieranymi projektami ze swojej oferty. W numerze znalazły się m.in. projekty domów parterowych, nowoczesne stodoły, projekty domów z poddaszem użytkowym i projekty z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także projekty domów piętrowych oraz domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. W katalogu na inwestorów czekają również projekty tanich domów z kolekcji Mini, które można wybudować szybko i w cenie mieszkania, a także projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, które już dziś spełniają wymagania warunków technicznych 2021. W numerze nie zabrakło najpopularniejszych domów z oferty Pracowni ARCHIPELAG, takich jak Liv 3 G2, Daniel IV G2, EX 19 G2 ENERGO PLUS czy nagrodzony tytułem DOM ROKU Simon G2. 

  Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG
  W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG ponadto: pomocne porady architektów i ekspertów, inspirujące aranżacje wnętrz oraz  przegląd nowości z rynku budowlanego.

  Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG to jedna z największych polskich firm architektonicznych świadczących kompleksowe usługi projektowe. W ofercie Pracowni znajdują się gotowe projekty domów jednorodzinnych – parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, a także projekty indywidualne – domy, osiedla, budynki usługowe i wielorodzinne. Architekci ARCHIPELAGU już od blisko 20 lat dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając inwestorów w realizacji budowlanych planów i marzeń.

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.