google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SZYBKI na mur-BETON

  Sprawdzi się zarówno przy domowych remontach jak i drobnych pracach budowlanych. Coraz chętniej sięgamy po niego również w ogrodzie. Mowa naturalnie o betonie. Choć odnajduje się w wielu rolach, trzeba pamiętać, że beton betonowi nierówny. Różnią się one nie tylko wytrzymałością, ale też innymi właściwościami.  W sytuacjach wymagających szybkiego i solidnego rozwiązania do gry warto wprowadzić Baumit Beton B30.

  SZYBKI na mur-BETON
  Baumit Szybki beton B30

  Baumit Szybki Beton B30 to bardzo mocna, sucha mieszanka betonowa o przyspieszonym czasie wiązania, przeznaczona do różnego rodzaju prac betoniarskich i naprawczych w domu i ogrodzie.

  W domu…

  Produkt ten pozwala m.in. na wykonywanie wylewek –podkładów cementowych w zakresie 20-100 mm, a bardzo wysoka wytrzymałość na ściskanie (≥ 30 MPa) rekomenduje go do zastosowania także w pomieszczeniach technicznych, piwnicach czy garażach. Ta wysokiej klasy uniwersalna zaprawa betonowa charakteryzuje się krótszym czasem wiązania w porównaniu z tradycyjnymi betonami, umożliwiając rozformowanie szalunków oraz wstępne obciążanie powierzchni już po ok. 6 godz., co przyspiesza i usprawnia prace budowlano-remontowe. Na jej korzyść przemawia także wysoka stabilność parametrów oraz jednorodność.

  … i w ogrodzie

  Supermocna mieszanka Baumit Szybki Beton B30 to także nieoceniony pomocnik podczas prac przydomowych i ogrodowych. Odporność na działanie mrozu i zmienne temperatury sprawia, że produkt ten bardzo dobrze sprawdza się przy wykonywaniu stopni lub naprawie schodów, podjazdów czy podestów, a także jako płyta dociskowa na tarasie czy balkonie. Nie sposób przecenić jego właściwości także przy montażu i kotwieniu słupków ogrodzeniowych, huśtawek, parasoli, lamp, itp. Znakomicie sprawdza się przy wykonywaniu podbudowy np. pod altany i murki. Świetnie nadaje się również jako budulec do tworzenia elementów małej architektury, realizacji np. tarasów, skarp, donic oraz kwietników.

  Samo zastosowanie produktu sprowadza się do kilku prostych kroków. Wyrób jest łatwy w przygotowaniu oraz użyciu. Baumit Szybki Beton B30 wystarczy wymieszać z wodą zgodnie z zalecaniami na opakowaniu, a następnie zaraz po przygotowaniu ułożyć i rozprowadzić, po czym wyrównać i zatrzeć lub wygładzić powierzchnię odpowiednio do rodzaju wykonywanych prac. Przestrzegając wskazówek producenta możemy być pewni doskonałego efektu i wysokiej trwałości, która zapewni nam spokój na długi czas.

  Źródło:
  Baumit Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.