google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi LIFTexpo oraz Forum Silesia Property Expo

  Targi LIFTexpo oraz Forum Silesia Property Expo

  Zapraszamy do udziału w Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

  Forum Silesia Property Expo dedykowane jest dla zarządców spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych: prezesów oraz dyrektorów technicznych, osób odpowiedzialnych za inwestycje oraz kierowników administracji. Podczas forum będzie można zapoznać się z rozwiązaniami, które wykorzystywane są w budynkach mieszkaniowych.

  Targi LIFTexpo to nowe wydarzenie stworzone z myślą o producentach oraz dystrybutorach urządzeń i technologii dźwigowych stosowanych zarówno w budownictwie jak i pozostałych gałęziach przemysłu. Celem organizacji LIFTexpo jest stworzenie nie tylko miejsca prezentacji nowych technologii, ale także spotkania i dyskusji pomiędzy dostawcami i odbiorcami powyższych rozwiązań.

  29 maja 2019 odbędzie się Konferencja pt.: „Prawne oraz techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi”, której organizatorami są Regionalny Związek Rewizyjny w Katowicach oraz Expo Silesia. Podczas konferencji podejmowany będzie temat dotyczący eksploatacji i modernizacji wind w budynkach mieszkalnych, a prelegentami będą przedstawiciele Urzędu Dozoru Technicznego oraz przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów. Wstęp na konferencję jest bezpłatny po rejestracji on-line na stronie  Silesia Property Expo.

  Źródło:
  Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
  Artykuł został dodany przez firmę

  Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

  Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.